Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zaza_na
27. máj 2008

bianka, meniny ci narodky? 😝

pahu
27. máj 2008

Zazi, Bianka bude mať narodky 😀 30-tku 😀 No a my budeme mať 2 dievčatká, aby som im mohla zapletať vrkoče a potom 2 chlapciov, aby sa mohli spolu hrávať športy 😀

zaza_na
27. máj 2008

jeeej, take okruhle narodky a uz onedlho 😉
pahu, dobre ste si to naplanovali 😀 ja som zvyknuta na samych chlapcov, tak uz sa tesim, ze bude zmena 😀
idem ja babenky nachvilu vonku. cely den trcim dnu a vonku je krasne. tak pa zatial a uvidime sa zajtra

bianka30
27. máj 2008

zuzi ahoooj ...

pahu... takze 4 ks? no pekne toje dost... ale v pohooooo

ja by som brala teraz 2ks chlapec a dievca.. to by bolo super

pahu
27. máj 2008

Bianka ale nie naraz, 2+2 mrazáčiky neskôr 😀

bianka30
27. máj 2008

aha... oki... akurat pisem v teme GF s brise o tom ze ked si tam dam 2ks tak sa nebudu dufam dalej nejako delit... lebo to by uz bola sila...

mirka20
27. máj 2008

ahojte. tak sme sa vratili z prechadzky, uz sa aj polovica z nas stihla napapapat a ja som to nebola 😀
pavli, strasne moc ma to mrzi 😔 ale ivf urcite vyjde, takze uz o chvilu budes tehulka 😉

bianka30
27. máj 2008

mirka si to uzivas ze??? ale napapaj sa aj ty lebo potom budes nervozna a mala to vyciti... ver mi ...

pahu
27. máj 2008

Mirka, však vieš že ja som optimistka 😀 Hlavne som v robotke a tu o tom nevedia a zatiaľ sa im to ani nechystám prezradiť 😉 A dobrú chuť´ 😀

bianka30
27. máj 2008

mirka vies, pahulienka si najprv pocka na mna a potom sa tu budeme "opluvat" navzajom hehehe

pahu
27. máj 2008

Bianka 😀 Hlavne sa musíme opľuť už zajtra, dnes som si už nedala utrogestan ani ráno, takže mi mrška zrejme príde už zajtra 😉 Som tušila že budem negatívna 😀

bianka30
27. máj 2008

si si to privolala..
ale mas pravdu uz je to jedno a treba kukat dopredu ... takze zajtra ... ako hovorili v Titanicu , to musis vytiahnut az z paty... fuuuuj som nechutna...hehehe

sharlotta
27. máj 2008

No, maturity su za nami, aspon ten riadny termin 😝 Fuuuu! Ale sledovala som...Pahu, takze negativna... ☹ Musim mat vazny pokec s mojou intuiciou...podkopala si u mna doveru...

pahu
27. máj 2008

Bianka, ty si fakticky trdielko 😀 Vieš, to všetko preto, že som si už včera testla a ak by to tam bolo, bol by aspoň tienik 😀

bianka30
27. máj 2008

ja viem viem ... cmuk idem domov

pahu
27. máj 2008

Sharlott, však ja si to s ňou vybavím, neboj 😀 A ty nebudeš mať čas vo štvrtok o 18,00? Chceli by sme sa stretnúť v Avione 😉

sharlotta
27. máj 2008

Zeby som koli vam obetovala franinu? 😕

sharlotta
27. máj 2008

A kto vsetko by mohol prist?

pahu
27. máj 2008

Sharlot a kedy ju máš? Však ja si myslím, že tam nejakú tú chvíľu posedíme, počkali by sme 😀

sharlotta
27. máj 2008

Franinu mam od 18.15 do 19.45 v centre.Takze neviem... 😒

pahu
27. máj 2008

No, má prísť ja, Bianka, Diduška, Zuul, tie sú z témy Grafy BT 😉

sharlotta
27. máj 2008

No...musim nad tym pouvazovat. Ak nebudeme brat nic tazke, co by som potrebovala vysvetlit, tak pridem.

terezicka
28. máj 2008

DObré ránko babenky, idem hneď kuknúť Žabkine fotky aby som ju mohla aj ja pochváliť 😉

terezicka
28. máj 2008

Teda Žabka musím ti zložiť fakt veľkú poklonu, lebo ste oba krásni na tých fotkách a ty si úplne nádherná 😵 Naozaj si veľmi krásna nevesta 😵

terezicka
28. máj 2008

To tu nikto nie je? 😕

jankabelka
28. máj 2008

kuk

jankabelka
28. máj 2008

Terezka ahoj mali sme poradu tak som nestíhala

terezicka
28. máj 2008

Kuk Janka ale už si tu 🙂 Som si myslela že tu budem sama 😕

zabka
28. máj 2008

Ahojky pekne ranko prajem.... Dakujem terez... 😉

terezicka
28. máj 2008

Žabka nie je začo 🙂