Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

jankabelka
29. máj 2008

Dobré ránko babuľky 🙂
Ahoj Terezka tak to je super že už zajtra budeš vedieť, čo za prekvapko máš v brušku 😅

terezicka
29. máj 2008

Janka len aby sa nám naše prekvapko chcelo ukázať 😀

zabka
29. máj 2008

Dobre ranko... 😉 ... Terez ved to som aj ja zvedava co za prekvapko ukryvas, dufam ze sa ukaze 😵

terezicka
29. máj 2008

Žabka ahojky ja hlavne dúfam že nebude spinkať tak ráno, idem tam na 7:30 lebo potom musím do školy a môj doki je tam zajtra len do 11:30 a to už nestíham potom vôbec... Inak túto noc sa mi snívalo 3x že som bola na 3D, 2x mi povedali ale lepšie povedané nepriamo naznačili že budeme mať dievčatko a 1x som podľa fotiek usúdila že to bude chlapček 😀 😅 Tak som na zajtra veru veľmi zvedavá 😨

jankabelka
29. máj 2008

Ahoj Zabka 🙂
Terezka teda tie tvoje sny sú veľmi zaujímavé 😀

terezicka
29. máj 2008

Janka ani nevrav niekedy sa veru aj ja veľmi čudujem ako prichádzam k takým snom uprostred noci 😅 A to ešte nebolo všetko čo sa mi snívalo túto noc, no proste krútim hlavou sama nad sebou 😀

jankabelka
29. máj 2008

CHI CHI Terezka tak tá druhá časť bola asi neprístupná 😀

jankabelka
29. máj 2008

Idem dnes k zubárovi, takže si idem vyčistiť zúbky a prídem sa s vami rozlúčiť 😉

zabka
29. máj 2008

A ty nemas nejaky pocit alebo tusenie co to moze byt?

terezicka
29. máj 2008

Janka ani nie že neprístupná ale boli to hrozné kraviny a ktovie čo by ste si o mne pomysleli 😅
Žabka ja si od začiatku myslím že to bude dievčatko, aj tie "príznaky" tomu naznačovali, ale zas všetko môže byť úplne inak 🙂 A nám je to jedno, neuprednostňujeme ani jedno pohlavie 🙂

jankabelka
29. máj 2008

Dobre kočky tak zatiaľ sa s vami lúčim a držte palce ahojte 😉

terezicka
29. máj 2008

Jani papa 🙂

zabka
29. máj 2008

Terez kludne povedz my si nebudeme nic mysliet... No som teda zvedava co to bude 😵
Inak baby mam taku intim otazku, ked idete k doktorovi holite sa alebo len tak light, lebo jedna kamoska mi vravela ze to by sa malo ina zas nie 😅

nellie_
29. máj 2008

Ahojte... 🙂 🙂 🙂 🙂

tak som sa dneska rano testla a nic...bola len /...no neva pokracujeme v snazeni dalej... 😉 🙂

terezicka
29. máj 2008

Nellie ahojky, neboj nabudúce to určite vyjde 🙂
Žabka veľa záleží asi aj od dr ako sa on k tomu stavia, ja si myslím že keby to dr vadilo tak by asi jemne niečo naznačil. Ja sa holím pred tým ako idem, ale nie úplne "dohola"...

zabka
29. máj 2008

No ved ja si to tiez myslim, to len ta kamoska ma zmiatla lebo ona hovorila to treba uplne, ale podla mna to je kazdeho osobna vec...Vsak aj ja to tak robim ako ty terez.... 😉

terezicka
29. máj 2008

Žabka to pri pôrode treba úplne, nepoplietla si to s tým? 😅
A pozri sa, dr sa aj tak pozerá tam kde chlpy nemáš 😅 😲

zabka
29. máj 2008

To bolo dobre 😀 😀 ... No to viem ze pri porode ale ona mi vravela ze ona vzdy ked ide k dokimu tak uplne... 😅
Ozaj ake ti robili prve take vysetrenia...

nellie_
29. máj 2008

Zabka to aj ja mam kamosku co nam vravela ze to sa musi uplne...ale je to blbost..ja by som to tak nepraktizovala, komu by sa to chcelo.. 😀 😀 😀 😀 😀
Ja len ked pojdem rodiť.. 😀 😀

terezicka
29. máj 2008

Žabka 1x keď som bola pre potvrdenie si tehu tak mi spravil sono - bola tam tá machuľka, čiže potvrdil tehotenstvo a zapísal si to do záznamu. Kázal mi prísť o 3 týždne kedy zas spravil sono aby zistil či bije srdiečko a potom mi spravil aj vstupnú prehliadku, odobral vzorky...a vypísal mi knižku 🙂 A potom na každej ďalšej poradni ti už bude sestrička merať tlak, vždy si dones moč, budeš sa vážiť a dr by ťa mal vždy pozrieť odspodu či sa náhodou neotváraš a či pôrodné cesty sú ok 🙂
Nellie veď to že komu by sa chcelo stále sa holiť úplne dohladka 😅

pahu
29. máj 2008

Ahojte babuľky, šupnem Vám sem graf a potom Vás prečítam.. 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

nellie_
29. máj 2008

Presne tak Terez a moj drahy povedal ze jemu je to nechutne lebo potom by mu to pripadalo ako keby sexikuje s malym dievčatkom... 😀 😀 😀 😀 a ze on nie je ziadny pedofil.. 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
29. máj 2008

Terez, v kolkom tt ti uz bolo vidno machulku? 😵 😵 😵
Pahu ahoj, takze madam dorazila co? 😒

pipika
29. máj 2008

Ahojte!
Ja dnes strasne citim moju alergiu, oci velmi slzia a stipu. ☹

terezicka
29. máj 2008

Teda Nellie to bola dobrá hláška od tvojho manžela 😲 A machuľku bolo vidno v 5tt 😉
Pipika ahojky dúfam že ti to ale prejde 😖

pipika
29. máj 2008

terez,ja mam sezonalnu alergiu, ☹ bez liekov neprejde, ale tie mozem brat az v 2.trimestri. trapim sa.

terezicka
29. máj 2008

Pipika a teraz ti teda vôbec nič nezaberá? 😅 Ani nejaké homeopatiká by si nemohla?

nellie_
29. máj 2008

Ou pipika to musi byt neprijemne.... ☹

pipika
29. máj 2008

Ale je jeden liek ktory mozem. Je to homeopatika, dnes si ju kupim. myslela som si, ze vydrzim bez liekov, ale sa neda.

terezicka
29. máj 2008

Pipika radšej si netráp telo keď nemusíš, aj keď viem že sa chceš asi liekom vyhnúť, ale niekedy sa nedá...