Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
5. nov 2008

tu u nas na juhu. my sme tu 4 (2+2), takze 😉

zabka
5. nov 2008

No ale kde tam 😉

mirka20
5. nov 2008

mozme aj u nas. mame dom, takze sa urcite pomestime, aj zahradu 😉

zabka
5. nov 2008

No dobre som zvedava teda ako to nakoniec dopadne 😉

mirka20
5. nov 2008

aj ja. ale bolo by fakt super, keby to vyslo a my sme sa vsetky stretli

mirka20
5. nov 2008

idem ja dovarit polievocku pre malu a potom pojdeme trochu von. papa zatial 🙂

zabka
5. nov 2008

Tak pa... a uzite si slniecka, dnes je naozaj krasne a teplucko teda aspon u nas.... 😉 😵

terezicka
5. nov 2008

Ahojte tak steraz som sa sem dostala, ale Lucka sa už budí tak asi tu dlho nepobudnem. takže dnes v noci sme sa zobudili o 2 a potom sme zaspali až o pol 4, ale o pol 5 sme už boli zas hore - Lucka sa nejako nevedela vyprdkať, stále len tlačila a nejako jej to nešlo. Po hodinke sme zas zaspali ale o pol 7 zas hore, no bola našťastie ešte taká zaspatá, tak Marek ju dal k nám do postele, samozrejme na moju polovicu. A naša mladá slečna si uvedomila že má zrazu veľa miesta, tak sa začala mechriť a posúvala sa po posteli až tak, že si ľahla krížom cez moju polku takže mňa vlastne poslala preč 😀 Tak som sa potom vymenila s Marekom, on si ľahol k nej a ja na jeho stranu a tam som spala s malými prestávkami do 9 😀

terezicka
5. nov 2008

Boli sme teraz poobede s Luckou v meste a boli sme aj v Tescu a majú tam 50% akcie na niektoré veci, tak sme jej kúpili teplú vestu za 150,-SK a tričko na leto za 37,-Sk 😝 A mali aj zimné bundy pre také menšie detičky ale aj väčšie za nejakých 150,-SK, takže si myslím že dobré ceny a aj pekne vyzerali...

terezicka
5. nov 2008

Jej Kila aká je Réka už naozaj veliká a ako sa krásne usmieva 🙂 A kedy mala meniny?

kila
5. nov 2008

Ahoj! Kuk naše nové fotky! 😉

terezicka
5. nov 2008

Ja som už kukla 🙂

kila
5. nov 2008

Meniny bude mať 10.11. ... 🙂

terezicka
5. nov 2008

Kila prečo mne v pase ukazuje len že Lucka má 1 mesiac a neukazuje mi tam aj týždne?
Tak všetko najlepšie Réke k meninám 😵
Ja budem asi o chvíľu budiť Lucku lebo ktovie dokedy by spinkala a potom večer bude čvirikať aj do polnoci 😅

kila
5. nov 2008

Terezka, lebo ešte asi nemá 1 mesiac a 1 týždeň, tak tam nemá čo viac vypisovať... 😉

terezicka
5. nov 2008

Kila práveže už má 😀 Ak to rátame tak v pondelok mala 5 týždňov a minulú stredu mala presne mesiac, čiže už by tam malo byť aj ten 1 týždeň nie? 😅
Som ju bola zobudiť, vyzliekla som ju, ale ona ma zjavne ignoruje a tvári sa že spí ďalej 😀

kila
5. nov 2008

Terezka, lenže MK počíta dni a týždne inak. Keďže sa Lucka narodila 29.9., tak mala mesiac 29.10. a + 7 dní bude 6.11. ... 😉

terezicka
5. nov 2008

Aha tak už chápem...
Už sa zobudila tak sa jej idem venovať, možno večer sa stavím ale nesľubujem

kila
5. nov 2008

Teraz vám napíše Réka, lebo mi skoro vyskočí z kože:
&AY& &QNMN XR šZZélô.&h ysôxy

😀 😀 😀

kila
5. nov 2008

Ešte som vám sľúbila fotky našej kuchyne, tak kuk sem:
http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vRef...

mirka20
5. nov 2008

ahojte. tak my sme boli poobede trochu vonku, bolo tak krasne, ze by to bola skoda nevyuzit.
teraz uz drobec spinka, ale neviem ako dlho, lebo uz raz sa zobudila s placom, co sa nam uz davno nestalo.
kila, ako ti vcera spala malicka? dobre, ci zle? krasne fotky. malicka je nadhernucka a ta kuchyna nema chybu.
terez, dala si malej ten liecik - infacol? a aj tak mala problem s prdkanim?

terezicka
5. nov 2008

Teda Kila aká je Réka šikovná keď už vie aj písať 😀
My sme Lucku už okúpali, uložili do postieľky a čakáme kedy zaspí...

terezicka
5. nov 2008

Kila aj mne sa vaša kuchyňa páči, fakt pekná 🙂
Mirka teraz jej ten infacol už nedávame pred každým papaním, ale len ráno, naobed a večer...Ale dnes sme jej ho dali asi častejšie keďže sme mali takýto zážitok...A inak pravidelne každý deň ako udrie 17:00 tak Lucka začne mrnčať alebo tak nervózne plakať a toto nám trvá až do kúpania 😅 A zas nemôžem ju kúpať už o 17-tej 😝
Inak začnem aj ja čítať tú knižku čo ste sa o nej bavili že Každé dieťa sa vie naučiť spať, poslala mi ju mailom jedna baba zo septembroviek...
A ešte sa pochválime, že dnes sme boli inak celý deň dobručký až na to večerné vystrájanie a toto posledné papanie po kúpaní nepapala Lucka cez klobúčik ale si ťahala sama z prsníka 🙂 Zasa z pravého ako včera, ale ja som rada že sme nejako aspoň takto pokročili...

kila
5. nov 2008

Réka včera v noci sa zobudila 2x ako obyčajne, ale nadojčila som ju a spala ďalej, nerobila cirkus... 😅 takže od tej kašičky nič moc nečakaj Mirka... 😅 aj dnes zjedla strašne veľa kašičky, práve rozmýšľam či si nemôže pokaziť bruško? či vie kedy má dosť? 😅 už zjedla celú jednu porciu zo 125ml vody - mám jej zajtra pripraviť ešte viac? 😅
Terezka, však ona už číta, píše, riadi auto, opravuje mikrovlnnú rúru, rádio aj žalúzie... 😀 Minule išla s ocinom do garáže a keď sa vrátila bola celá od oleja. 😀

kila
5. nov 2008

A ešte nám chýba v kuchyni sadrokartónová konštrukcia nad ten digestor. No ale neviem kde to kúpime, manžel hovorí, že ju urobí sám... ...tak som zvedavá... 😅

terezicka
5. nov 2008

Kila ty máš riadne šikovnú dcéru 😀 Vidíš akú šikuľku ste si spravili??? 😀
Ja idem zajtra k našim lebo Marek ide do 4 nočných tak aby som tu nebola sama so svokrovcami...Takža budem u našich a dúfam že sa mi konečne aj podarí začať písať niečo do mojej Bc. práce, lebo zatiaľ som si iba v knihách povyznačovala čo by sa mi tam hodilo...

kila
5. nov 2008

Terezka a akú tému budeš písať? Mamina ti malú určite povaruje aby si mohla aj vydýchnuť! 😉

terezicka
5. nov 2008

Kila tak u našich myslím že nebude núdza starať sa o malú pokiaľ nebude plakať, ja ju uvidím asi len keď ju budem kojiť 😀
A tému mám: Význam pestúnskej starostlivosti detí pre ich vývin 😵
No nič idem ja k Marekovi, tak papa a dobrú nôcku 😉

mirka20
5. nov 2008

terez, ved ale to je to hlavne, aby si vedela, co tam treba dat 😉
kila, moc si ma nepotesila s tu kasou, ja som cakala zazrak, aj ked v majovkach som citala, ze to moc nezabera na nespavcov 😒 tak nic, asi budeme musiet len vydrzat, kym sa to same upravi

kila
5. nov 2008

Terezka veľmi zaujímavá téma! Dobrú noc!
Mirka nič iné nám nezostáva. Idem už aj ja! Pá!