Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
28. nov 2008

No akurat ako ja porodim... 😉 😀

mirka20
28. nov 2008

mel, hej, mozu sa posielat hlasy formou sms

meliska
28. nov 2008

mirik napis mi co mam poslat a kde a poslem ti hlas 😉

zabka
28. nov 2008

Oki tak nam potom hod sem nejaky link..... 😉

meliska
28. nov 2008

zabka: no treba udtziavat tuto temu tehu, no nie? 🙂 aj ked.... uvidime, kedy sa zadari... 😀

zabka
28. nov 2008

Mel na prvy sup.... 😵

mirka20
28. nov 2008

ste zlate, ze chcete hlasovat.
treba poslat sms na cislo 6661 s textom FOTO (medzera) 5 (medzera) KONTAKTNE UDAJE. SMS

mirka20
28. nov 2008

sorry, som to skor odoslala, ako som chcela. takze pokracovanie
SMS treba pisat bez diakritiky. cena odpovednej sms je 6 Sk.
Dakujeme 🙂

zabka
28. nov 2008

Ahaaaaaaaaaaaa tak oki, posleme sms 😉

meliska
28. nov 2008

Mirka, poslane 🙂

meliska
28. nov 2008

zabka: dufam, ze bude na prvy sup, ale sak babo pride,kedy ma prist, .....ale nech sa poponahla 🙂 😅

zabka
28. nov 2008

Ono sa poponahla uvidis, aby bolo co najskor v tvojom brusku 🙂 🙂

meliska
28. nov 2008

som sa zasmiala, lebo spatna sms my dosla s podpisom "..... Vasa Mama a Ja" 😀 mile...

meliska
28. nov 2008

oki tak potom povedz Tvojej malinkej, ze ked sa uz bude chystat k nam na zem, nech posle aj par dalsich deticiek z "detickova" do brusiek tuto cakatelkam na brusko 😀

zabka
28. nov 2008

mel... 😀 😀 .. Ja sa uz balim, tak vam prajem pekny zvysok dna a pekny vikendik... 😵 😵

meliska
28. nov 2008

oki zabik, tak krasny vikend a pekne oslavujte statnice 😉

mirka20
28. nov 2008

mel,dakujeme
zabka, krasny vikend
idem si ja trochu lahnut, mala spinka, tak idem tiez 🙂
papa zatial

meliska
28. nov 2008

mirus, nemas za co... rado sa stalo 🙂 tak dobru nocku, ci poobedie? 🙂

terezicka
28. nov 2008

Ahojte teraz som tu asi sama však? 😉 Dneska som si myslela že Lucinka mi zaspí aj dnuka ale po 10 minútách sa zobudila a keď zistila že kde je, tak si to hneď rozmyslela so spánkom 🙄 Tak teraz sa s ňou Marek prechádza vonku, lebo čakáme návštevu tak ja som išla trochu poriadiť. A dneska Lucka spustila taký krik pri kojení že až 😅 Začala papať pekne bez klobúčika, ťahala, ťahala a zrazu krik a plač. Tak som nasadila klobúčik ale ona stále plačkala. Tak som si myslela že nič nejde z psníka a preto ten plač. Tak som si ho postláčala ale z neho pekne išlo, len naša Lucka už asi nebola hladná alebo ja neviem čo, tak sme jej dali cumlík do pusy a ona v momente stíchla...

terezicka
28. nov 2008

Žabka veľmi veľmi ti gratulujeme, Lucinka ti posiela pusy k úspešnému zvládnutiu štátnic 😵 Vidíš sme ti tu všetky vraveli že to určite zvládneš 😵
Mi volala Marek pred chvíľou že Lucla nespí poriadne ani vonku, že zabreše pes alebo prejde auto a už je hore 😅 No to som teda zvedavá aká potom bude, o chvíľu asi aj tak prídu domov lebo Lucinka bude hladná a keď mu spustí krik tak ju neutíši nikto a nič, iba prsník 😅 😀
A dačo vám prezradím, ale konečne som nahovorila Mareka aby sme sa zčali vážnejšie zaujímať o kúpu domu alebo o stavbu, ale skôr o kúpu nejakého staršieho domčeka. Dali sme si aj vyrátať úver či by nám vyšiel a koľko, tak teraz si musíme všetko premyslieť a ak sa na to dáme, tak začneme vážne niečo hľadať

zabka
29. nov 2008

AHojky pekny dnik, aj tu niekto je? 😉

terezicka
29. nov 2008

Ahojky ja som tu, dneska ráno sa Lucka tak pokakala že som ju musela na komplet celú prezliekať aj umývať lebo obrúskami to nešlo 😅

zabka
29. nov 2008

Jeeeeeeeeeeeej to je mileeee, aj ja uz chcem aby sa mi male pokakalo... Terez tebe tvrdlo brusko? Lebo mne vcera cely den, akosi mi zacina casto tvrdnut...

terezicka
29. nov 2008

Žabka hej tvrdlo aj mne ale tiež začalo až niekedy v tomto čase ako tebe.
No malá sa potentošila a poriadne, ešte aj Marekovu plachtu a plienku čo mala pod sebou okakala, teda až toľko z nej vyšlo že to prešlo všade.
No a som zvedavá ako zvládneme dnešný deň, lebo u nás prší a celý deň byť s Luckou dnuka je nemožné 😅 Ale aj tak budeme musieť ísť von, lenže Lucka to bude mať v pohode, jej dám pršiplášť na kočík čiže ona nezmokne, ale ja neviem ako budem držať dáždnik a ešte aj tlačiť kočík...
Ozaj Žabka a už si na MD?

terezicka
29. nov 2008

Inak dnes máme dva mesiace, presne 20:20 hod ich budeme oslavovať 😵

zabka
29. nov 2008

Lucke gratulujem k 2-mesacnemu vyrociu... 😉 .. Od piatku idem na MD 😵 ...

terezicka
29. nov 2008

jej tak super už budeš doma a budeš môcť dať nové fotečky bruška 😵 Ozík a koľko si pribrala doteraz kg?

zabka
29. nov 2008

Jasne uz musim obnovit nas album, ved tam nemame ziadne nove foto... zatial 6 kg 😉

terezicka
29. nov 2008

No teda tak aj v tomto nečase som musela ísť s Luckou vonku...Už mi ja zaspávala dnuka, ale po 5 minútach sa prebudila, oči veľké ako svet. Tak som ju chcela nakojiť ale ona nechcela, potom zas zaspala dnuka na 5 minút tak som ju poobliekala vonku s ňou. Boli sme na jednej návšteve, pozrieť jednu malú Ninku, Lucka spala vonku v kočíku, potom sa ale prebrala tak som jej chcela dať papať lebo už bolo dosť hodín odkedy jedla napoasledy. lenže ona vôbec nechcela jesť, iba plačkala a stále jej ťahalo očká. Tak som ju poobliekala a šup s ňou von. Lenže už začalo pršať, tak som v spálni otvorila okno a zataiľ spinká tam, uvidíme dokedy.

zabka
29. nov 2008

No teda ta tvoja Lucka ma akosi velmi rada cerstvy vzdusik, ked je tak rada vonku... 😉