Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
12. jan 2009

No dakujeme za rady este ze vas tu mame 😉 .. Idem aj ja kuknut foto.. 😵

zabka
12. jan 2009

No este spinkame ale zachvilu by mala papat tak som zvedava kedy sa preberie...Uz sa zacina trosku mrvit 😵 .. marcadko dakujeme 🙂

terezicka
12. jan 2009

Žabka ahojky ako Nikolka búva? A ako ti spáva cez noc? vydrží dlhšie spať ako cez deň?
Marči ahojky, ako sa darí?
Mirka ja viem že sú maliné tie naše drobce ale pritom aj veľké 😉 Ja som len bola hotová z vašej Rebeky čo už všetko dokáže 😀 Ale aj naša Luci keď začne kopať tak sa trasie s ňou všetko 😀

terezicka
12. jan 2009

Žabka ozaj a ty sa ako cítiš? jazva bolí veľmi alebo sa to lepší každým dňom?

zabka
12. jan 2009

No zatial este hej 😀 ...NO celkom dobre zatial, tak rovnako este spinka ako cez den aj v noci...Kukla som fotecky Lucka je uz sikulka ako tu hlavicku dviha... 😵

zabka
12. jan 2009

Celkom dobre len som este dost unavena, musim viac odpocivat...Zvladam tak jednu navstevu za den, to brusko este pobolieva.. Ale lepsi sa to zo dna na den... 😉

terezicka
12. jan 2009

Žabi len nebuď prekvapená keď ti zrazu hneď po papaní cez deň nezaspí 😀 Lebo my sme boli z toho v šoku a odvtedy toho spánku cez deň bolo u Lucky čoraz menej 😝

zabka
12. jan 2009

No to sa mi tak raz za den stava ze po papani ma oci ako jastrab otvorene... 😵

adulina
autor
12. jan 2009

ahojte 😀

marcaradko
12. jan 2009

ahj terka 🙂
ja celkom o.k.,bola som tento tyzden na krv s tou boreliozou,takze teraz uz len mesiac cakat co povie dr 😒
no radko je neaky prechoriety,dusi ho uz mesiac,tak ide zajtra na krcne,idu mu pozerat do hrdla neakou sondou 😝
inac nic novo.a vy ako?akurat som pozerala foto a co ako pozeram ta vasa muska je stale viac a viac na ocka 😅 😉
zabka co to citam,ten porod 😲 .....,ako sa teraz citis?ozaj a to si pred tym nemala ziadne problemy s bruskom,prislo to na teba tak znenazdajky? 😕 😖

marcaradko
12. jan 2009

juuuuuj,ta ved vy pisete rychlejsie ako cesky zandaaaar 😲

terezicka
12. jan 2009

Marči dobre sa ti zdá že Lucka je na ocka, všetci to vravia čoraz častejšie 🙂 Tak myslím na vás a držím palce nech všetko dobre dopadne a začnete so snažilkovaním čoskoro a dosnažilkujete do úspešného konca 😵
Idem ja spať, prajem krásne sníčky aj všetkým ostatným 😉

adulina
autor
12. jan 2009

terez, lucka je krásna, ja si nepomozem, ale stale sa mi podoba viac na Teba 😉

zabi ako?

terezicka
12. jan 2009

Adulka no sranda každý vraví niečo iné 🙂

marcaradko
12. jan 2009

adu,ja ich poznam oboch nazivo a fakt je cely tato 😀 😵 ....ale nieco ma jednoznacne po mamine...... 😀 😀 😀

adulina
autor
12. jan 2009

Terez, evidente je aj Tatova 😀 ale tak celkovo na Teba 😉
ako krasne pasiete 😉

marcaradko
12. jan 2009

jeeej nove photo 😉

zabka
12. jan 2009

Marcadko nie nikdy som nemala predtym problem s tym 😉 🙂 .. Ahoj Adu celkom to ujde...

adulina
autor
12. jan 2009

marci, no nieco určite 😀 😀 😀

marcaradko
12. jan 2009

teri a dakujeme 😉 ,aj mi pevne verime,ak pojde vsetko ako ma,mozno sa nam snicek splni tak ako mal min. rok....,bo este aj plodne dni my vychadzaju presne ako vtedy,no dufam ako pises,ze tento rok to bude vsetko len uspesne 😵
inac ako sa ma segra,takze bratrancek pre lucku 😉 😵
dobru nocku seckym a vasim slnieckam cmucik na nostoky 😵

adulina
autor
12. jan 2009

zabi, niki je zlatucka, a aka je? dobrunka? netrápi maminku aby nabrala sily na to ked zacne vymyslat ? 😀

zabka
12. jan 2009

Dakujeme, zatial je to taky dobrucky anjelik, vela spinka, veru mi dopraje si aj oddychnut...Aspon zatial, musim si zaklopkat 😉 😵 😵

zabka
12. jan 2009

No akurat sa prebera uz by mala papat, trosku meska...Tak ja uz musim, prajem pekny zvysok vecera, a posielame bozteky pre vsetky babetka... 🤐 😵 😵

adulina
autor
12. jan 2009

aj ja prajem dobru nocku, aby deticky velmi neplakali cez noc 😀

terezicka
13. jan 2009

Krásne ránko sa praje, ja teraz čakám kým sa Lucka zobudí a potom sa napapá, obelčiem ju a ideme za ocinkom na výlet do BB 🙂 Sa teším, ale začína tu trošku snežiť tak pevne verím že cesty budú ok, lebo s malou v aute keď šoférujem tak si dávam oveľa viac pozor ako predtým, no dúfam že aj ostatní šoféri si budú dávať pozor na nás 😀 Inak v noci bola hore najprv o 2:30 a potom sa zobudila dačo po 6-tej, ja som ju nachovala v nádeji že ešte zaspí, ale vôbec nie, práve naopak, ona úplne ožila a celú hodinu ešte toľko kopcovala pri mne, že sa posteľ otriasala 😀

pipika
13. jan 2009

Ahojte! 😵
Hlasim sa aj ja. Sme u mamky lebo doma nam montuju sprchu a nemame teplu vodu.
Takze moj porod. Zacalo sa to druheho januara o 12.30. Pocitila som jemne krce, o 10 minut znova a znova. Osprchovala som sa, ale bolesti neprestali tak sme isli do nemocnice. Tam som mala uz 5 minutove bolest, ale som bola otvorena iba na 1cm. O 2 hodiny neskor mi zobrali vodu a hned som sa zacala otvarat. Skakala som na lopte, hoci bolesti tak boli silnejsie, ale bablo vedelo klesat lepsie dolu. Okolo 10tej som uz bola otvorena na 8cm,bolesti uz ani neprestali, ale hlavicka sa zasekla. Uz mi brali krv na sekciu, bol privolany aj pan primar.Dostala som injekciu a odrazu lekarka, ze ideme rodit. Nakoniec som skoro nestihla ani na kozu vyliezt 😀 .Na jednu som malu vytlacila. Boli silne tie bolesti, ale dali sa predychat a samozrejme oplatilo sa. Mame doma anjelika.

pipika
13. jan 2009

Mala iba papa a spinka. Papkala o polnoci, potom az o siestej rano. odvtedy spinka. Vecer uz ideme domov, lebo manzel bez nej nevydrzi ani den. Zajtra ideme na usne vysetrenie, na klby a poradnu. Budeme mat tazky den.
Mliecko mam, dnes si idem kupit odsavacku, lebo ich mam stale naliate a tvrde. Bojim sa aby sa nezapalili.
Sitie ma stale boli, ale asi to je normalne. Pomaha mi iba sprcha kazdu hodinu a bioptron lampa.

Mala sa zobudila. Neviem kedy sa tu ukazem, stale nemame doma net. Pozdravujem vsetky maminky, tehulky a snazilky. 🙂 😵

meliska
13. jan 2009

Ahojte babulky,

pekne od vas, ze tak vela pisete vtedy, ked uz nie som na nete 😠 🙂
Mirka, takze Ty si tiez vodnar 😀 😵

marcaradko
13. jan 2009

aj ja som vodnaaaaaar 😀

meliska
14. jan 2009

marca: teeeda, to bude zurka.... 😀 Ty si kedy narodena?