Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
20. mar 2009

Vidim, ze sa striedame. Ked som tu ja vy nie a opacne. 😒

Viete mi niektora poradit stranku kde by som mohla pozriet tasku na kocik?

pipika
20. mar 2009

ahoj

pipika
20. mar 2009

tak ako tehulka? Uz tomu veris?

pipika
20. mar 2009

A zasa som sama. 😒 Mala sa zobudila, idem ju nakojit. Potom sem nakuknem.

meliska
20. mar 2009

pipika, este stale nie 😀
k dr. som objednana az o dva tyzdne, tak to este tak beriem, ze neverim 🙂

mirka20
20. mar 2009

pipika, my s terezkou mame tasku z tejto stranky:
http://www.bambino-kociky.sk/index.php?cPath=96
mel, ver tomu 😉
ja som si dnes lahla k malej, ze si pospime, ale ja som moc nenaspala. k malej som si lahla po hodine jej spanku a mala dokopy spala hodinu a pol 😖 a to som v podstate nic nespala, lebo som este premyslala nad hlupostami, takze dnes zo spanku nic nebolo

meliska
20. mar 2009

jeeej mirus, mate nove fotky 😀 rebeka je strasne zlata.... asi je riadne sidlo, vsak? 😉 lebo z ociek jej to len tak srsi 🙂 no podarena je 🙂

mirka20
20. mar 2009

mel, uhadla si. sidlo je a riadne 😀

meliska
20. mar 2009

zlatucka je ve tej stolicke, taky zubacik 😵
no mna dnes nejak pobolieva podbrusko, tak trolinku inak ako pocas mrchy.. tak dufam, ze je to z toho ako sa krpec roztahuje, resp. jeho garsonka 😀

mirka20
20. mar 2009

mel, urcite je to z toho. ono to este par dni bude trvat, kym sa malicke udomacni a prestane ta pobolievat podbrusko 😉
zubana je to riadna, uz mame 6 zubkov, len tie 2 horne jej nevidno na fotkach.
ideme varit obed 🙂

meliska
20. mar 2009

oki doki, navarte nieco fajnove... ja som svoj obed uz schrumala, ale este by som si nieco dala... 😀

meliska
20. mar 2009

tak na taham z druhej strany, babulky krasny vikend zelam, citame sa v pondelok 😉

terezicka
20. mar 2009

Ahojte no včera sme boli poobede v poradni a potom som sem už nestačila prísť, ale vážime 6830g a aj nás zaočkovali, čo včera Lucka veľmi plakala, ani na chodbe ju nešlo vôbec utíšiť. A pani doktorka nám zas vravela čo jej môžme pridávať do jedenia a povedala že za nejaký mesiac jej môžme dať aj jogurt - Aktivia od Danone, že ten je svojim zložením najlepší pre také detičky. Tak uvidíme či jej bude potom chutiť, ale myslím že hej, lebo Lucka poje všetko čo jej dáme do pusy.
Ale dnes je taká mrzutá asi z toho očkovania, aj v noci horšie spala, sa budila dosť. A mala aj teplotu, ešte aj pred obedom mala 37,3°C už po odrátaní, teraz mi zaspala uvidíme dokedy a potom jej zas zmeriam lebo je dosť taká rozpálená a aj očká má také zničené 😔

terezicka
20. mar 2009

Teda Rebeka je ohromná na tých fotkách a Mirka tie traky na stoličku asi pri nej dlho nebudú mať trvácnosť ale len nech splnia svoj účel, lebo pdoľa tej jednej fotky to vyzerá všelijako 😀
Meliska bruško prestane pobolievať časom, to je normálne že teraz trochu bolí...
Pipika už ti dala Mirka link na tú stránku odkiaľ máme tašky na kočík, ja som s ňou spokojná, napracem tam aj neviem čo 😀

pipika
20. mar 2009

Mirka, terez, ta taska je dobra na vsetky kociky? Paci sa mi ta cierna.

marcaradko
21. mar 2009

ahojteee 😎
mel co to ciiitaaammmm 😲 😲 😲 ,gratulujeeeeeem 😵 .....tesim tesim 😵 😵 😵
to je sranda,mas presne ten isty termin ako ja minuly rok a aj test si si robila v ten isty den 😀 .......a keby nebolo toho mojho mesacneho pobytu v spitali,tak mozno testujeme spolu 😔 ......som sa teskala,ze mi to vyjde,tento rok ....este aj eM-ko som mala s jednodnovym rozdielom od toho minulorocneho.no mna v tej nemocnici tak vymorduvali,ze som schudla 10kg,menzes mi meskal 10dni,mala som tam kadeake komplikacie a to nehovorim o mojej podlomenej psychike.takze teraz sa musim dat hlavne dokopy z tej psych. stranky a uvidime ci malo toto secko vobec neaky vyznam.ved ja sa vam ozvem ked pride ten spravny cas 😉
prajem vam prijemny dnik a ratolestam BO-steky na nosteky 🤐 😵 😉

mirka20
22. mar 2009

ahooooj 🙂
pipika, myslim, ze pasuje na vsetky kociky. teda aj mne aj terezke pasuje a to mame uplne rozdielne 😉
terez, este stastie, ze su tie traky take pevne, lebo by fakt nevydrzali. ale my sme ich uz rebeke pritiahli, tak uz sa nevie v nich postavit.
marca, silno drzim paste, nech si cim skor v poriadku, lebo to co som citala,je teda fakt strasne. ale ty si urcite silna, tak to s drahym rychlo prekonate a cochvila sa budes tesit z malej fazulky v brusku 😉 no a ked sa narodi, tak budes uz len sledovat, ze co vsetko to babo dokaze 😅
ja nechcem zakriknut, ale posledne dve noci mame lepsie. mozno je to tym, ze mame dalsie dva zubky prerezane a teda uz ju nema co trapit. alebo je to tym, ze sme zmenili kasu alebo tym ze jej davame homeopatika, aby ju tak netrapili zubky. no, vyberte si 😀
vcera sme doobeda robili poriadok okolo domu a poobede sme sa boli prejst v prirode. boli sme pri jednej studnicke, kde sme boli s jankom aj minuly rok, len vtedy bola rebeka este v brusku 😅

zabka
22. mar 2009

AHojky, tak mi zatial po starom, este kojime, nejako sa drzime, teda snazime sa 😉 ...Ozaj ake mate stolicky pre tie svoje dievky, myslim tie vysoke...Plastove alebo tie drevene?

mirka20
22. mar 2009

zabka, my mame drevenu, kt.rastie s dietatom. kuk album 😉

mirka20
22. mar 2009

terez, ved vy nas o chvilu dobehnete s vahou 😕 😅 ale to je fajn, ze tak lucka pribera 😵

meliska
23. mar 2009

dobre ranko babulky,
ako sa mate? ako sa maju bambulky? 😀 ja sa mam celkom fajn, akurat som si vsimla ze mam telesnu teplotu okolo 37,2 ale ako som sa docitala, vraj je to celkom normalne... 😀 (dufam)
inak dnes v noci som mala 1. "jursky park", tak som si "zarevala" nad misou, natahovalo ma ako zuvacku, ale nic nevyslo, tak som sa snazila nejako pozviechat a sla som spinkat dalej... celkom ma to prekvapilo, ale snad to bola tzv. "ranna nevolnost", tak sa z toho potom aj tesim 😀

terezicka
23. mar 2009

Krásny vetravý dník vám prajeme, no u nás tak veľmi fúka až je to neskutočné, som povedala že dneska ani vonku nejdeme s Luckou lebo by nás asi aj odfúklo 😅 Včera bolo pekne, síce tu trochu pofukoval aj vetrík, ale poobede sme sa vybrali na menší výlet sa previezť, išli sme autom asi 30km a potom sme sa tam chceli prejsť lebo je tam krásne prostredie a z kameňov je tam postavené také volá sa to "kamenné vráta", je tam veľmi pekne. Ale tam hrozne fúkal vietor a som sa tak bála aby Lucku v kočíku veľmi neprefúklo, tak sme sa tam zdržali asi 30 minút a šli sme preč...Škoda že bolo také počasie, lebo je tam krásne 😝
A večer som robila Lucke príkrmy doma, som si uvaria kuracie mäso v jednom hrnci, v druhom zeleninu a zemiaky a potom sme to rozmixovali spolu, zmiešali a dnes to dám do mrazničky - vyjde mi to asi do 4-5 pohárikov, tak budeme mať trošku aspoň takto mäska pripraveného...
A Luka nám zas nejako štrajkuje a nespáva cez deň, večer robí cirkusy a nechce zaspať v postieľke, tak som ju musela uspávať na naše posteli...Ale včera sme ju po jedení ešte nechali trochu sa vyblázniť a potom našťastie zaspala v pohode sama...

meliska
23. mar 2009

marci dakujeeem za gratulaciu,
nebojkaj tento rok sa uz musi vydarit.... pevne verim, ze sa das rychlo do poriadku... drzim silno silno prsteky 🙂 drz sa, cmuk 😉

mirka20
23. mar 2009

terez, ono sa deticky menia, takze to s tym spanim si zvykni. aj nasa bola do tych 5mesiacov ukazkove dieta co sa spania a uspavania tykalo, no a teraz to je o inom. ale nestazujem si, zaspavame sice spolu, ale v posteli, takze ju nemusim nosit na rukach, co som rada 😵
mel, snad ten "jursky park" ako si to nazvala nebude dlho trvat a uzijes si pohodove a prijemne tehulkovanie 😉
my nic nove, len nasa rebeka sa pomylila a o tyzden skor si posunula cas, takze od soboty vstavame rano o hodinu skor. ale je to v pohode 😅 hlavne, ze sme zdravi 😵

meliska
23. mar 2009

mirka 🙂
aspon si zvykate na posun casu s predstihom.... a o tyzden uz budete pripraveni 😉 kdezto my sa budeme este len stazovat.... xi xi
.. a co sa tyka jurskeho parku, tak to je v poho, aspon viem, ze sa nieco v domceku deje a som spokojnejsia... aj ked zrovna najprijemnejsie to nie je... ale treba to brat z pozitivnej strany 😀

meliska
23. mar 2009

no dnes je tu tichooo 🙂

terezicka
23. mar 2009

No dnes to bolo doteraz zas katastrofa, už tretí deň Lucka cez deň vôbec nespí. Aj sme ju obliekli že ju chytro uspíme na balkóne a potom ju dáme k otovrenému oknu ale ona robila taký vresk že strach 🙄 Potom si dnuka pospala asi 40 minút takže to vám bola radosť 😝 Teraz mi zas sedí na kolenách lebo keď je sama v izbe tak len vrieska ako pavián a tu raz buchne do klávesnice, potom začne hrýzť do stola a tak...A už sa začala dosť ťahať do sedenia, takže ani v kľude nevydrží sedieť mi na kolenách, lebo ju stále len naťahuje vyššie. A ešte aký cirkus dnes spravila keď išla poobede jesť, už 47 hodiny nejedla ale ona len potom jačala a jačala, sme polhodinu spolu bojovali kým bola ochotná sa najesť.

terezicka
23. mar 2009

Marči vitaj doma a veľmi an teba myslíme a držíme vám prsty aby vám to tento rok vyšlo a aby ste všetko dotiahli do víťazného konca 😵
Meliska ten jurská park - dobré pomenovanie 😀 Ale neboj ono to časom prejde a ja som sa tiež utešovala ako ty, že aspoň viem že malá je v poriadku keď mi bolo zle 😀
Mirka prosím ťa koľko zubov už máte? Lebo Rebeke stále len nejako pribúdajú mám taký pocit...A ten spánok, v noci spíme super ( klop, klop ) ale cez deň neviem ísť poriadne ani na záchod 😕 Čo by som ja dala za to aby mi spala aspoň dve hodiny v kuse dnuka 😝 A večer keď ju musíim uspávať tak stačí že si ju preložím na posteľ a ja si ľahnem vedľa nej a buď juc apkám po zadočku alebo ju pohojdávam na boku. Ztiaľ to zaberá, ale musím ju uspávať ja a nie Marek, lebo jemu to asi nejde alebo Lucka chce aby som ju uspávala ja. Aj moja mamina to skúšala ale neúspešne 😝

mirka20
23. mar 2009

terez, s tym spankom je to u nas od siesteho mesiaca celkom ok. som si pozerala schvalne v knizke, ze kedy sme zaviedli spanky cez den v trochu pravidelnom intervale. a to som spavala s malou. skus si lahnut k malej, mozno to pomoze. s tym uspavanim je to aj u nas tiez tak, nik iny ako ja rebeku neuspi.
zubkov mame uz osem. a mas pravdu, pribudaju jej stale, priblizne tak kazdy mesiac jeden - dva 🙂

kila
24. mar 2009

Ahojte! 😉
Vidím že sa máte dobre, aj my sa máme celkom fajn, len Réka má práve teraz nádchu. Hnačka odišla, ale stále nemáme ani jeden zúbok. Malá je zlatá a veľmi šikovná, už začína sama chodiť!!!! 😀 😀 😀