Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
11. jún 2008

No veru to by bolo supis.. Ja dnes sice idem o nieco skor, tak som celkom rada... 😵
Inak dnes som si dala rifle a normalne ma uz trochu tlacia ked sedim musela som si rozopat gombik 😅

terezicka
11. jún 2008

Žabka ale to je dobré znamenie že ťa tlačia 😉 A kedy ideš do prvej poradne? Knižku už máš?

pahu
11. jún 2008

Dobré ránko 😀

pipika
11. jún 2008

Ahojte! 🙂
Pridala som foto bruska.
Zabka, ty mas aku pracovnu dobu ked tak skoro odchadzas?

adulina
autor
11. jún 2008

ahojte kočky 🙂
pipika aké supiš brušino 🙂

zabka
11. jún 2008

NO neviem, neviem, nejako skoro... 😅 ... 3 júla idem terez a knizku uz mam... 😵
Idem hned mrknut pipi... 😉
Normalne robim tak do poldruhej ale dnes mozem ist skor... 😵

pipika
11. jún 2008

Adul dakujem. To budem asi fakt tehotna 😀
Ja idem uz 23.6 do poradne.

adulina
autor
11. jún 2008

pridala som par fotiek, aj z plavania, sme sa teda tvarili a minulu hodinu celu preplakali, tak neviem ci z toho nieco bude 😒

zabka
11. jún 2008

Aj som si pridala tehu knizku do albumu... 😵

pipika
11. jún 2008

Zabka, ja mam celkom inu knizku. 🙂

zabka
11. jún 2008

Hej a aku mas ty?

pipika
11. jún 2008

Potom ho dam do albumu. Vyzera trocha inak, na prvej strane je reklama na calibrum.

zabka
11. jún 2008

Jaaaaaaaaaj no vidis to som zvedava teda... 😵 .. Ty uz mas pekne babetko v bublinke co tam plava ja budem mat take az zajtra.. 😉

pipika
11. jún 2008

Mam fotku aj z 8tt, ale nie je kvalitna, preto ju nemam v albume.
Tie babatka som si ani nevsimala, ide ich porovnat. 🙂

terezicka
11. jún 2008

Tak už som doskenovala konečne, aspoň dúfam 🙄
Idem popozerať všetky nové fotky v albumoch 😎

pipika
11. jún 2008

No, to moje sa podoba skor na svojho otca. 😀 😀

zaza_na
11. jún 2008

ahojte babenky 😉
ako sa dnes mavate? ja som bola u doktora po vysledky krvi na predoperacne vysetrenia a potom na internom. zajtra mam ist rano do nemocnice na prijem - tak sa aj bojim ale aj tesim... 😝
pipika, ake pekne mas brusko teda. a miminko vyzera ako taka muska alebo vcelicka 😵

adulina
autor
11. jún 2008

zuzi, tak ti drzim palceky aby ste to zvladli 😉

pipika
11. jún 2008

Zaza, super. Zajtra uz budes maminkou 😵 😵 Budeme na teba cely den mysliet.
Muska alebo vcelicka? Ani neviem. Moja mama povedala, ze na tej uzv fotke z 6+4tt vyzera ako mala myska. 🙂

terezicka
11. jún 2008

Babenky máte krásne fotky v albume všetky 😵
Zuzka na teba budeme veľmi myslieť, dáš nám potom nejako vedieť?

adulina
autor
11. jún 2008

Terez, ty si uz dvadsatsestka, strasne to letí 😉 ani sa nenazdame a Emka bude tu 😉

pahu
11. jún 2008

Adu 😉 No tváril sa ako výpalník ten tvoj krpček Alex 😀 Ale len to pekne s ním skúšajte, možno si iba potrebuje zvyknúť 😵

Pipi, teda, tuším že si idem odfotiť svoje bruško, po obedíku vyzerá väčšie než tie vaše tehu brušká 😀

Zazik, verím že ty sa bojíš, ale ja sa teda budem namiesto teba veeeľmi tešiť 😀

Terez, hmm, zaostívaš, dnes žiadna nová foto?

zaza_na
11. jún 2008

dakujem vam vsetkym 🙂 no, uvidime, co vymyslia. ci to bude zajtra alebo az piatok 13-teho 😀 lebo mi kazali doniest si na zajtra este vlastny obed 😝
terezka a ty kedy das novu fotku bruska? a zabka, uvidime aj to tvoje? 😵
uvidim este ako vam dam vediet. asi poverim manzela nech tu napise 😀

terezicka
11. jún 2008

Kočky ja sa v piatok pofotím s Mirkou a jej Rebekou a v pondelok by som popridávala nové fotky 🙂

pahu
11. jún 2008

Zazinka, ja sa už teším na Lili, a aj moja maminka, lebo noštek bude mať po nej, malilinký 😀 Neboj sa, všetko bude v poriadku, ak chceš, pošlem ti do IP môj mobil a pišni mi sms-ku ako ste dopadli 😉

sharlotta
11. jún 2008

Ahojte, tak po dlhom zvazovani som sa rozhodla, ze tu pracu nevezmem. 😒 Zajtra pridu nasi aj so svokrou, tak budeme mat plny byt. A dovezu nam autiiicko. 😵

pahu
11. jún 2008

Sharlott 😉 Som rada kvôli tebe samej... Pretože mám síce v pohode prácu, fajn výhody ale už 2 roky robím vlastne niečo, čo ma absolútne nenapĺňa... 😉 😀

terez, berieme ťa za slovo 😀

adulina
autor
11. jún 2008

pahu 😀
no ale idem, kedze sme uz hore 😉 tak pa niekdy inokedy 🙂

terezicka
11. jún 2008

Pahu no budem sa veľmi snažiť nezabudnúť pridať nové foto v pondelok 😅
Inak naša Emi od rána vystrája, odkedy ma zobudila tak sa nevie zastaviť v kopaní 😀 Ale nevadí, je to sranda cítiť to moje malé zlatíčko 🙂 Ozaj minule som akurát Marekovi prirovnala jej kopančeky k niečomu: keď sedíte v autobuse a niekto za vami si na vašu sedačku opiera kolená a mrví sa...Tak niektoré kopančeky našej Emi sú tomu podobné, samozrejme to moje raňajšie zobudenie sa k tomu ale prirovnať nedá 🙂

zaza_na
11. jún 2008

terezka, tak na tie fotky sa tesim a spolieham sa, ze v pondelok budu v tvojom albume. prikazem manzelovi, nech mi donesie laptop ak sa bude dat a kuknem ich v nemocke 😝 alebo ich on nejako ku mne prepasuje 😀
pavli, dakujem. uz si ulozena v mobile. a ked nebude nostek ako ma byt, tak neva... budeme to riesit potom...
adu, ja si myslim, ze sa mu na kupku aj celkom pacilo. neboj, zvykne si 😉
sharlott, tak uz sa tesis velmi na nove auticko, ze? a co sa deje so starym?