Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
19. jún 2008

Kočky kuknite si v albumoch, Zuzka dala fotky malej Liliany 🙂

terezicka
19. jún 2008

Nikto sem dnes nepríde? 😕 😢

zabka
19. jún 2008

Ahojky Terez pekne ranko ... Ja som tu... 😉

meliska
19. jún 2008

aj ja som tu 😉

meliska
19. jún 2008

Jeeeej pozerala som zuzkin album, mala Lily je krasna 🙂 😵

terezicka
19. jún 2008

No konečne je tu aspoň niekto, som rada že tu nie som sama 🙂 Ako sa máte babenky, víkend sa blíži

meliska
19. jún 2008

terezicka: este dva dni..... uz cakam na vikend ako na spasenie 😀 dnes rano som uz odmietala ist do prace 🙂 ale nejako to uz vydrzim 😉
A vy sa ako mate? ako mala Emmka, poslucha a kopka?

jankabelka
19. jún 2008

Ahojte kočky, mala som kopec roboty, dúfam že sa to už zlepší a budem sa vám môcť viac venovať
😅
Terezka ty sa máš že máš dnes už piatok 😉
Kila teším sa na nové fotky 😉

zabka
19. jún 2008

Aj ja som kukala albumik Zuzkin a lilianka je krasnucka... Som zvedava kedy nas pride pozriet a povyprava nam co a ako.. 😉 .. No mne sa tiez dnes nechcelo vstavat ale zajtra to bude este horsie, piatky su u mna najhorsie...Tak ti zavidim ze zajtra nejdes do prace Terez... 😵 😵

terezicka
19. jún 2008

Baby aj pre mňa sú piatky úplne hrozné, a aj preto som rada že tu zajtra nemusím byť 😀
Meliska naša Emi si od prebdenej nedeľnej noci a hektického vystrájania počas celého pondelka dala dva dni relatívne oddych, teda kopká pekne ale už nie tak dlho a nie tak intenzívne...A dokonca aj v noci sa vieme vyspať 😀

zabka
19. jún 2008

Akurat som citala ze bianka mala vcera negat.vysledok ☹ ... Ale robili jej to 10DPO, tak mozno je este nadej...
Mne akurat bulinkuje brucho takze je to sranda... 😵 ..

terezicka
19. jún 2008

Hej Žabka naozaj bol negatívny výsledok? Ale kľudne to môže byť preto že to bolo skoro, dúfajme že je to z toho

adulina
autor
19. jún 2008

achojte kočuliatka, ako sa dnes mávate?

my máme dalsie ockovanie za sebou, chvalabohu opat bez teplot 🙂 a máme uz 6915g a 65cm 😀

terezicka
19. jún 2008

Teda Adulka tie miery máte riadne, stále tvrdím že Alex je riadny chlapisko 😀 A čo plávanie, už sa mu viac páči?
Mňa nejako pobolieva zub, len dúfam že to rýchlo prejde

zabka
19. jún 2008

No citala som to... Ja si tiez myslim ze to bolo skoro teda v to dufam... Vsak uvidime....
Ahoj Adu... 😵

adulina
autor
19. jún 2008

Terez, no teraz co sme boli v sobotu a pondelok uz sa aj usmieval a aj bol dobry celu hodinu, tak mozno sa mu to bude pacit 😉 uvidime, ved uz len styri krat a potom pojdeme az v septembri 🙂

terez, ale zubok nezanedbaj aby to nebolo horsie.

no uz sa opat zobudil a mláti do hrkaliek 😀 tak dnes to bola slaba pol hodinka 😅 tak zatial pa

terezicka
19. jún 2008

Tak pa Adulka a ozvi sa ešte keď budeš môcť 🙂
Zúbok nezanedbám, u zubára som už bola a ešte raz pôjdem niekedy asi začiatkom augusta by som chcela...Ale mám podráždeň v ústach, lebo pri jedení som si tam dnuka zahryzla tak ma to celé bolí 😅

zabka
19. jún 2008

No ja by som tiez uz mala ist zubarovi, ale vsak sa tam nemozem nejako dokopat.. Musim to napravit... Akurat som kukala v mojom albume a ake je uz pekne to babenko v tej bublinke ... 😵 😵

terezicka
19. jún 2008

Žabka tak sa len pekne dokop k tomu zubárovi, neni to na škodu...A teraz keď si tehu tak máš 2x nárok na preventívnu prehliadku zadarmo 🙂 Tak to určite využi 🙂

zabka
19. jún 2008

Urcite sa dokopem... 😉 .. A inak nemas nic nove? Kociarik ste neboli pozerat... My sa niekedy v Septembri chystame do Polska tak som zvedava co tam budu mat... Mozno pojdeme kuknut aj cez prazdniny ale len tak kuknut co tam maju...

pahu
19. jún 2008

Ahojte 😉
Niečo nové?
Včera som už neprišla do robotky po injekcii, má zase chytený močový mechúr, tak som doma ležkala. Dnes ráno som bola hrdinka a pichla som si sama injekciu 😀 Aj keď musím povedať, že som skoro odpadla, takže som mala v jednej ruke striekačku a v druhej fľašu s vodou 😀

zabka
19. jún 2008

Chudatenko nase, aj to moc bolelo?

pahu
19. jún 2008

Zabka, len trochu štípalo, ale nevedela som prepichnúť kožo, podarilo sa mi to až na 3 krát... Brrr, potom to už bolo relatívne O.K. 😉

zabka
19. jún 2008

Boozinku to znelo ako z hororu... 😕 .... No ale na konci ta caka zasluzena odmena 😉 😵

pahu
19. jún 2008

Zabka, verím že áno 😉 Ale nie je to také zlé, len na ten prvý šup som to chcela nejako jemne pichnúť, ale musím normálne pritlačiť a nahnúť ihlu šikmým vpichom - to mi už poradili babuľky a potom to tam vkĺzne ľahšie 😀

Ozaj, viete o tom, že Marse už porodila? Mne včera písala sms-ku, prepíšem ju sem 😀
Ahoj, volám sa Laura, narodila som sa dnes (18.6.2008) o 14,35 s mierami 3100g a 47 cm. S maminkou sme obe v poriadku. Marse. 😀

zabka
19. jún 2008

Jeeeeeeeej to sme nevedeli, dakujem za informaciu.. Gratulujeeeeeeeeeeeeem.... Hlavne ze su v poriadku...
Si mi to presne popisala uz by som si to zvladla pichnut aj ja hadam... 😀 😵

jankabelka
19. jún 2008

Ahojte babule 🙂
Pahu ty si ale šikulka 🙂
A gratulujem Marse aj Laurinke, a želám hlavne veľa zdravíčka

sharlotta
19. jún 2008

Ahojte, aj vam sa objavuje vo fore vedla kazdej temy, ze "diskusia"? 😕 Neviete, co to je, alebo na co to je dobre? Inak Pahu, chcela som ti povedat, ze boli sme v tom Mlynskom domceku a ked tam volal MM, tak mu povedali, ze ok, mame rezervovany nefajciarsky salonik a my sme tam prisli a ani nevedeli, ze mame nieco rezervovane. No, nastastie, ze bolo volne a vo vnutri nikto nebol. 😅

sharlotta
19. jún 2008

Hehe, Mytny domcek, nie mlynsky.... 😅

kila
19. jún 2008

Ahojte! Tak dnes som náušničky neodfotila, ale zajtra... už slubujem... 😅 Chcem vám napísať čo sa nám stalo... minule keď sme prišli po piatich dňoch domov (boli sme tu u mojich rodičoch) tak ma svokra čakala s tým, že vyprala všetky špinavé Rékuškine vecičky a ide ich žehliť... aj som sa čudovala, lebo prací prášok pre malú mám u nás v spálni v skrini, že čo tam hladala... tak som sa jej spýtala že s akým práškom... a ona, že ich vyprala v Dunaji! 😲 😲 😲 Ja som skoro odpadla a vykrýkla som, že v tej špinavej vode? Čo vám to napadlo? 😅 Tak potom povedala, no že dobre, už to viac neuroví, ale tá voda je taká dobrá mäkkučká... 😅 😕 😨 Je podla vás tá ženská normálna? 😅