Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
2. júl 2008

ahojky kila 🙂

mirka20
2. júl 2008

tak s tym kojenim urcite neprestavaj. to ze kojis kazde dve hodiny moze byt preto, ze je teraz tak horuco a mala Rekuska len potrebuje tekutiny. mna nastastie vsetci v tom podporuju, aj ked obcas mam pocit, ze som tu len na to, aby som kojila a nic ine 😝
s tym sexikom mi ani nehovor. boli to a boli 😢 a ja by som tak moc chcela a nejde to. teraz manzel odchadza na par tyzdnov prec, tak sa to hadam tam dole da do poriadku a ked pride uz bude dobre

kila
2. júl 2008

Naša malá rada leží pod hrazdičkou, veselo vykrikuje a skúša hračky chytiť... a keď sa jej to nááááááááhodou podarí tak sa čuduje že čo to má v ruke... a vtedy zistí, že jééééj, ona má aj ručičku! No radosť na ňu pozerať!

kila
2. júl 2008

Mirka, tak čo ti na ten sexík poviem... hádam to prejde... 😅 Skús to tam masírovať olivovým olejom...
Idem už, dobrú noc... 😉

mirka20
2. júl 2008

dobru nocku. aj ja uz idem. chcela som sice este zehlit,ale som utahana ako kon, takze zehlenie sa odklada na zajtra

zabka
3. júl 2008

Pekne ranko 😉 😵

meliska
3. júl 2008

ahojky zabka,

ako sa dnes mate? 😉

pahu
3. júl 2008

Dobré ránko 😉
Ďalčie dierky mi pribudli, už vyzerám ako sitko 😀
Babuľky maminky, strašne Vám prajem, aby ste sa dali čo najskôr do poriadku a mohli sexíkovať 😉

A tehuľkám len toľko, že dúfam, že tieto horká sa Vám podarí zvládnuť čo naj naj najlepšie 😉

Snažilkám čo najskôr fazuľky... 😀

A ja som nejaká rozcítená... 😵

zabka
3. júl 2008

DNes super, lebo idem k dokimu 😉 😉 😵 😵

pahu
3. júl 2008

Zabka 😀

zabka
3. júl 2008

Co sa smejes???? 😉 😵 😵 😵

pahu
3. júl 2008

Teším sa s tebou 😀 Ideš aj na UTZ? 😉 Bude fotečka 😀

pipika
3. júl 2008

Ahojte! 🙂
Ja som este ani nerodila a boli sexik, neviem co mi je. ☹
Pahu, od dnesneho dna ti budem posielat denne virusi az do odberu, aby si si nemyslela, ze ta zanedbavam. Takze nech sa paci: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT.

pahu
3. júl 2008

Pipika, zlatúšik ďakujeeeem 😀 Ham 😨 😀 😀 😀 😀 My už momentálne radšej nesexíkujeme, aby mi nepopraskali vajká skôr 😉

pipika
3. júl 2008

No, ver tomu, ze ja by som aj rada, ale fakt ma to boli. 😠

adulina
autor
3. júl 2008

ahojky kočky 🙂
pridala som pat mesacne fotky 🙂 🙂

ako sa mate?

my dnes ideme do polusu, idem si vybrat narodeninovy darcek 😀

pahu
3. júl 2008

Pipi, určite je to tam dole všetko zdurené, aby mal mimíšek mäkučké prostredie... Podľa mňa bude treba nejaký lubrikačný gel a prispôsobiť polohy 😉 A aj mňa ten "posledný" sexík trochu bolel, ale povedala som si, že to je tiež asi z tých všetkých hormónov, však sa mi to tam všetko durí a rastie ako divé 😀

meliska
3. júl 2008

adulina: alexik je perfektny... zlatunke babo... vo vodicke sa mu uz paci? 🙂

pipika
3. júl 2008

Asi inu moznost nemam. Chut by som aj mala, ale ked to zacne boliet prejde ma ta chut.
Meliska, adul ahojte 🙂
Idem do mesta, musim si kupit papuce.

pipika
3. júl 2008

Jaj, este si predstavte toto: Vcera som si zabudla zobrat z prace kluce a rano som nevedela otvarat. Chudinka kolegynka musela prist, pritom mala zacinat az o 12tej a byva asi 30km od predajne. Je pravda,ze tehulky zabudaju. Prichystajte sa aj vy na tento problem. 😉

pahu
3. júl 2008

Ahoj Adu 😀 Ten je ale nádherný 😀 😀 😀 Tak teda všetko najlepšie k 5-tim mesiačikom 😉 Jeeeej a všetko najlepšie aj tebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Pipi, ty náš motáčik 😉

meliska
3. júl 2008

Pipi,
to mi ani zo srandy nehovor, ze tehulky zabudaju, lebo ja som v tom jednotka uz teraz 😅 tak uz neviem co to bude potom 😨 🤐

sharlotta
3. júl 2008

Ahojte, resp. poniektorym dobre rano... 😅

meliska
3. júl 2008

sharlotta: ty provokater 😝

sharlotta
3. júl 2008

No, toto sa uz ani mne nepaci...Ale v podstate sa doma nudim, takze...Ale treba mi ist do Tesca nakupit kozmetiku na dovolenku, buducu stredu ideme...A stale uvazujem nad tym, co chcem robit...a jak zareaguje moja trieda, ked v septembri nenastupim. V podstate sa mi odtial ani nechce...No, mozno ked uvidim rozvrh, tak ma zase prejde chut...

mirka20
3. júl 2008

ahojte babule 😵
ja akosi nestiham. zajtra odchadzame k nasim, takze periem, upratujem,...a malickej sa velmi spinkat nechcelo, tak som vsetko robila na etapy. teraz spinka, tak sa konecne idem pustit do zehlenia 😝
pavli, silno drzim palce, nech zajtrajsia kontrola dopadne nad ocakavania a uz nech to mate za sebou. 😉
a to tutu-mutu si uzivajte kym mozte, lebo ono to potom po porode je fakt nic prijemne. teda neviem, ci to boli len mna, ale fakt to nie je bohvie co 😔 pretoze chut je velka, ale neda sa 😖
adu, vcera som ti nestihla zablahozelat, tak to robi dnes. vsetko len to najlepsieeeeeeeeee. a samozrejme aj alexovi k dnesnemu 5-mesacnemu vyrociu 😵

meliska
3. júl 2008

sharlotta: a odchadzas zo skoly? a kam ides na dovolenku?

sharlotta
3. júl 2008

Na dovolenku ideme do Chorvatska, stara dobra kladsika uz 12 rokov to iste miesto...ale ja to tam mam rada...takze sa tesim. Asi odchadzam zo skoly, donutena okolnostami a hlavne skvelym sefom.

meliska
3. júl 2008

😀 tak to je dobre, aspon vyskusas aj nieco ine, sak si sikovna, mlada, inteligentna, samostatna baba 🙂 tak co... a to co si pomysli tvoja trieda, to neries... za par rokov budes pre nich len nejaka byvala profka, preziju to jak my sme prezili Bicakovu, Cikesovu a Bohmerovu ci ako sa volali... 😀

sharlotta
3. júl 2008

Hej, ja viem...ja som ich uz brala s tym, ze budem ich triedna max. rok. Mne sa ta robota aj paci, ale napaci sa mi, ked nejaky slizky .... 🤐 , ktory sa tvojej robote rozumie jak hus pivu, rozhoduje o tom, co ty budes robit a ako, aj ked to vobec nedava zmysel.A potom ti ete robi take detinske naprieky, ze nevies, ci sa mas z neho siat, ci sa rozculovat. (Po polroku od svadby ma striedavo volal jednym a potom druhym priezviskom) A nepaci sa mi, ze im vobec nejde o tie decka, ale len o prachy.

A neviem, co mam robit, co by ma bavilo...Nevim kudy kam teraz...