Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

annavi
9. júl 2008

terka aale co si pipi? 😀 ziaden plac..co sa deje moja??
jaaj ja by som haji..dofrasa...uz tu odspavam pomalinky...sa mi neda ani pracovat... 😒 nieco je vo vzduchu...
vy ste tehulky tak je pochopitelne ze ste unavene.ale co ja? netehulka....... 😒

domka28
9. júl 2008

....dnes o druhej....to budem uz mudrejsia....

terezicka
9. júl 2008

Ann ja aj ako netehuľka by som v robote vždy len spala 😀 A som taká kvôli tomu že neviem či sa podarí na 100% zrealizovať Marekov prestup k 15.7. 😔 Ešte minulý týždeň bolo všetko ok, všetko vyzeralo že to na 100% vyjde...A v pondelok sa chcel ísť Marek osobne informovať k tomu riaditeľovi ale on má celý tento týždeň dovču, môj kolega sa s ním pozná tak mu volal na mobil ale ten má vypnutý... Tak vlastne ani Marek nevie či sa má baliť a chystať domov alebo čo... A ja už nechcem aby chodil do BB, veď to je celé o ničom 😠 😢

annavi
9. júl 2008

mooja viem ake to je na dialku..a este k tomu aj miminko cakate..je to na figu..to viem podla seba ked sme boli s Martinom na dialku...no hadam sa to vsetko podari a budete spolu.mocno vam drzkam palceky..ty hlavne bud v pohodke aj kvoli Emke..oka moja??vsetko bude fajn... 😉

pipika
9. júl 2008

Ahojte! 🙂
Terez, viem, ze ty si zo zaciatku schudla, ale nevies nahodou ako by sa malo priberat. Ja o par dni zacinam 4.mesiac, na zaciatku som bribrala 1 kilo a teraz mam znova povodnu vahu. Nepaci sa mi to. 😒
Domka, ak tam bola aj slaba ciarka znamena to jednoznacne tehu. Ale teraz uz pockaj do druhej. Drzime palce.

terezicka
9. júl 2008

Domka tak na teba veľmi myslíme a isto nám daj vedieť ako si dopadla 🙂
Ann no ja dúfam že všetko dobre dopadne, teraz mi ale volal môj kolega že sa dovolal tomu riaditeľovi a že on mu povedal že pokiaľ si dal Marek žiadosť tak to máme brať ako vybavenú vec...Tak dúfam... 😔
Pipika na priberanie návod neexistuje...Ja som schudla síce len dve kilá, ale prvé kilo sa mi vrátilo až po 20tt...Pýtala som sa na to doktora aj sestričky a povedal že pokiaľ je bábo v poriadku, tak ja sa nemám čoho obávať...Dieťatko si aj tak berie aj z teba, takže sa neboj...Síce ja som tiež kvôli tomu trápila trochu, aj za to že mám malé bruško... Ale keďže na sone bolo všetko ok, aj malá mala vyhovujúcu hmotnosť tak som to hodila za hlavu...

zabka
9. júl 2008

Pipi ja som tiez na svojej vahe.... Ak nie aj kilo dolu....Takze sa netrap... 😉 .. Dnes sa ti zmenilo babetko v bublinke aj ono schudlo 😵

saska1
9. júl 2008

ahojte babulky...sorry, že vám sem tak vpadám..
zabka...teba sa chcem opýtať, lebo neviem nájsť tvoj graf,pri ktorom sa ti zadarilo...koľko dní pred ovulkou ste snažilkovali...(ak si dobre pamätám, tak si hovorila, že ste ovulku minuli)..

zabka
9. júl 2008

Kukni album 😉

saska1
9. júl 2008

zabka 😖 tak z toho som jeleň...E znamená snažilkovanie...?ja mám graf na Wk, a tam dáva smailíka...

domka28
9. júl 2008

dakujem z apovzbudenie...urcite vam dam vediet, ked budem mat tie vysledky

domka28
9. júl 2008

este sa chcem spytat...od ktoreho tyzdna vidiet nieco na sone? lebo mne doky povedal ze tam nic nevidi, len mam zvysenu sliznicu v maternici....ma byt pri tehu zvysena?alebo je to naznak na menzes?

zabka
9. júl 2008

Nie ja to tam nemam uvedene...ALe snazilkovanie bolo 11 DC vecer, v noci... Ale myslim ze ovulka bola do 13DC... Aj ked mi ju vyznacilo az 14DC... 😉 😵

zabka
9. júl 2008

To je dobre ked je zvysena.. To je znak... 😉

saska1
9. júl 2008

zabka...dakujem...aspon trochu nádeje mi zostalo...lebo konečne som tento mesiac mala aj hlien, len som cez ovulku nebola s drahým,snažilkovali sme v utorok poobede, a v stredu som mala bolesti podbruška, a ovulka pravdepodobne aj podla grafu vo štvrrok...tak som si hned spomenula na teba.. 😵

domka28
9. júl 2008

tak uvidim.....stale sa mi chce spat....som jak oblbnuta...rano mi bolo zle...picha ma v podbrusku,raz jeden vajecnik, potom druhy, aspon ze prehant ma uz prestalo...🙂

zabka
9. júl 2008

Halooo tak nakoniec vsetcia spinkame... 😵

pipika
9. júl 2008

Ja by som spala, ale nemozem. Idem si dat obed, musim jest kazde 2 hodiny nieco inak mi je zle na zaludok. A predsa nepriberam. 😒
Zabka videla som moju bublinku. 🙂

zabka
9. júl 2008

AKo to leti, ze ved uz koncime treti mesiac o par dni... 😉 😵

pipika
9. júl 2008

Veru zabka, v piatok zacinam 4.mesiac. Bezi to. 🙂 😵

mirka20
9. júl 2008

ahojte 😵
pipika, urcite sa nestresuj z toho, ze nepriberas. nie kazdy musi priberat 😉 len bud pekne v klude, aj fazulka je a berie si, to co potrebuje.
domka, drzim palce, nech o druhej hlasis tehu 😉
terez, neboj, mareka urcite prevelia a od 15.7. ho mas doma na stalo.
my mame dnes presne dva mesiaciky, tak malicka dostala novy dudlik aj so zapinatkom. a dokonca dudlik v noci aj svieti 😅

terezicka
9. júl 2008

Jaj tak ma teraz rozčúlil ten môj manžel, normálne mám niekedy pocit že všetko si necháva na poslednú chvíľu a bojí sa otvoriť si ústa... 😠
Mirka gratulujeme Rebeke k dvom mesiačikom 🙂 Ma to aj napadlo že dneska je 9-teho tak isto oslavujete 😀

mirka20
9. júl 2008

terez, no oslavovat velmi neoslavujeme, ale ja som si chcela spravit radost, tak sme isli kupit cumlik. a aj tak jej uz bolo treba, lebo som sa docitala, ze by sa mali menit kazdy mesiac-dva, takze to akurat stihame 😅
co ti marek vyviedol, ze si sa tak rozcertila? 😕

cikyta
9. júl 2008

terezička......aj môj je taky.....všetko má čas,na poslednú chvílu si necháva všetko a tiež kde má,sa neozve a kde nemá,tam bude drístať zbytočne. 🙂 Chlapi sú z marsu a ženy z venuše.. 😉

terezicka
9. júl 2008

Ja si asi tiež pôjdem dnes urobiť radosť a kúpim niečo pre malú ak stihnem, lebo sa potrebujem niečim ukľudniť... Vieš čo moja? Ja som fakt tehotná, lebo zmeny nálad u mňa fungujú na 100% 😠 Nahnevalo ma to, že sa nechce opýtať svojho terajšieho riaditeľa ako dopadla jeho žiadosť o prestup, k akému dátumu mu ju schválili. A že kolegovia hovoria že prestúpi až k 1.8., jemu to stačí ďalej sa pýtať nemieni... Tak mu vravím nech sa opýta, nech si to presne zistí aby vedel kde má 15.7. nastúpiť do roboty. A že oni to nemajú všetko v jednej budove, že BB je veľká...Tak som sa ho spýtala na čo išiel tento týždeň autom potom do BB, načo ho tam má??? Veď nech doňho sadne a ide si za tým a dupe si za tým...Som mu povedala že ak zajtra nič nezistí, tak v piatok si beriem dovolenku a prídem do BB a nepohnem sa odtiaľ kým mi niekto oprávnený nepovie presný dátum jeho odchodu...
A Janko sa má ako?

mirka20
9. júl 2008

terez, nerozculuj sa. iba si skodis. a presne ako pise cikyta, chlapi su z marsu a zeny z venuse 😉
janko sa ma celkom dobre, len je tam dost teplo a to on nema velmi rad. no ale co uz. si nevyberie 😒 pomaly sa zauca, uci sa po taliansky, ale vacsinou komunikuje v anglictine, tak si aspon oprasi svoje znalosti.
idem vyzdvihnut moju maminku, pride o chvilu z roboty busom, tak jej ideme oproti. papa zatial

terezicka
9. júl 2008

Pa Mirka, pozdrav Rebeku aj maminku a keď budeš písať s Jankom tak aj jeho 😎
Cikyta no presne ako si napísala, chceli sme si vybaviť internet, Marek zohnal číslo a telefón dával mne aby som tam zavolala a vybavila to 😅

pipika
9. júl 2008

domka sa neozvala?

domka28
9. júl 2008

...ahojte....dovolala som prave s lekarom...tak mi povedal ze mam zvyšeny na 89hcg, tak to vyzra ze by by to mohlo byt tehotenstvo, a ze ci mam niejake tazkosti, tak som mu povedala ze ma boli cely den podbrusku, tak ma zajtra rano prsit a vraj ma pozre este raz...ale pochybujem ze nieco uvidi, ked vcera nic nevidel...takze asi tak.....moze to byt aj mimomaternicove?

pipika
9. júl 2008

Domka, netreba hned na najhorsie mysliet. 89 je super hodnota. Vcera nemohol este nic vidiet, najskor v 7tt.
Gratulujem 😵 😵 Vitaj medzi tehulkami.
Inak mna prevych 10 tyzdnov denne bolelo podbrusko a bolo vsetko v poriadku.