Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

cmuk05
6. aug 2008

ahoj ake mas malicke brusko 🙂

zabka
6. aug 2008

Ahoj, uz take male nie je... Musim pridat novu foto 😉

cmuk05
6. aug 2008

tak to by si mohla mas nejak malo nie? 🙂

zabka
6. aug 2008

ako coho malo? kíl?

terezicka
6. aug 2008

Ahojte takže o chvíľu mi doperie pre dnešný deň prvá práčka malinkých vecičiek pre našu Emmi 🙂 Ešte šťastie ale že je tu moja sestra, lebo keby som to mala sama vešať tak neviem neviem, veď toľko tých mrňavých vecičiek a zohýbať sa pre každý jeden kus, no to by mi veru dalo riadne zabrať 😝

zabka
6. aug 2008

Ahojky, tak ty sa uz pomalicky chystas, co.. 😉

pipika
6. aug 2008

ahojte! 🙂
Zabka, asi si uz videla moje dieta v bublinke. Uz pribralo. 😵

zabka
6. aug 2008

Ahojky, jasne hned rano som kukala uz je v tureckom sede 😵

pipika
6. aug 2008

Ano, uz sa podoba na svojho ocka, aj ten je plesaty. 😀

zabka
6. aug 2008

Pipi 😀 😀 😀 😀 😀

zabka
6. aug 2008

Inak zajtra tu nebudem, ideme do Polska pokukaat.... 😉 😵

pipika
6. aug 2008

Ani ja tu nebudem, idem sa flakat do BA. Pozri sa prosim co stoji v polsku tento kocik ak idete na trh.

http://www.prvahracka.sk/?loc=cata&cont=list&ma...

pipika
6. aug 2008
zabka
6. aug 2008

Hej ideme na trh neviem sa dockat, zatial idem iba pokukat, mozno nieco kupim co sa mi zapaci, ak budu mat peknu postielku alebo nieco take, lebo som citala teraz ze co tam boli baby tak postielka s kokosovym matracom tam vyjde 1300,- a ta suprava baldachyna aj paplonikom a vankusikom-skratka cele 1200,- tak som zvedava, zatial tiez pokukam kociky a koncom septembra, zaciatkom oktobra pojdeme znovu ak vyberiem nejaky kocik... 😉 ... Budeme kukat aj ten tvoj... 😉

pipika
6. aug 2008

Mne sa strasne paci tento, ale v svetlo oranzovej a sivej farbe. U nas ho maju teraz za 12400,-. My ho kupime asi iba v novembri. V podstate chcem kupit vsetko vtedy. Postielku mame, len matrac treba a chcem priesvitnu vanicku. 😵

zabka
6. aug 2008

Dobre budem po nom kukat... 😉 .... No celkovo som zvedava co tam bude... 😵

pipika
6. aug 2008

Ja som tam bola asi pred troma rokmi. Kociky su velmi lacne, dostat ich aj za polovicnu cenu. 😉

zabka
6. aug 2008

Vsak vecer potom napisem, alebo piatok ak sa sem dostanem, lebo v piatok mam dovolenku tiez.... Budem sa snazit 😵

pipika
6. aug 2008

ok, budem cakat. Idem jest, babo je hladne. 😵

zabka
6. aug 2008

Aj ja akurat chrumem jablko... take kyselkave 😉

pipika
6. aug 2008

Vies co, ja mozem iba kysle a hlavne uhorky. Sladke vobec.

zabka
6. aug 2008

Ja som na tom tak isto.... 😀 😀 😀

zabka
6. aug 2008

Takze ja sa pre dnesok lucim uz odchadzam z prace a teraz mam dva dni dovcu, takze zatim papapa, pekny zvysok dnika... 😉 😵

terezicka
7. aug 2008

No babenky neverím že tu teraz niekeho zastihnem, ale už vyše hodiny som sa len prehadzovala v posteli tak som si pvoedala že sem aspoň nakuknem a aspoň vás pozdravím a ráno si nájdete pozdrav odo mňa 😀 Ja si neviem nájsť normálnu polohu, malá bola cez deň výnimočne kľudná tak som aj čakala čo bdue robiť v noci a tu to máme 😅 Začala poriadne vystrájať až na večer keď mi v kuse po bruchu chodili nejaké nohy 😀 Ale čo už, sranda musí byť 😀 Inak sa máme celkom fajn, ale tento týždeň vás veľmi nestíham lebo tu máme na prázdninách moju najmladšiu sestru, tak sa musím venovať aj jej 😉
Včera som poprala dve pračky detských vecičiek, to pranie ešte ok, ale to žehlenie čo ma čaká... No teším sa na, a potom si to budem pekne ukadať do skríň a pekne triediť 😉
Inak nové asi nič, ďalšiu poradňu mám ja až v utorok 12.8. ( vtedy máme s manželom druhé výročie svadby ), tak som zvedavá či bude aj mne robiť tie prietoky a pásy... Prietoky mi vlastne robil už minule a to bolo ok, tak uvidíme či aj teraz 🙂

mirka20
7. aug 2008

dobre ranko 🙂
my sme dnes mali super noc, mala vstavala na prve papanie az o piatej a potom potiahla spinkanie este do osmej, tak sme sa fajne vybuvali 😵 vcera sa prvykrat kupala vo velkej vani,velmi sa jej to pacilo, lebo mohla kopkat nozkami ako sa jej zachcelo.
dnes tu moc nebudem, lebo sa musim balit, nakolko dnes odchadzame domov, v sobotu konecne pride manzel domov, tak sa neskutocne tesime 😵
terez, mne pasy robili az v porodnici pred porodom, na poradni mi vzdy robil len prietoky. a pospi si cez den, ked je emmka kludna, aby si nabrala aspon trochu sil
papa zatial, ak stihnem, tak sa dnes este ozvem

terezicka
7. aug 2008

Ahojky, tak som spala dokopy asi tri hodiny v noci, ešte do 5 som sa prehadzovala a potom som zaspala a zobudila som sa o 8 keď mi zvonil mobil 😅
Mirka naša Emmi nie je veľmi kľudná ani cez deň, takže aj denný spánok keď sa podarí tak je to veľká radosť...Aj dnes od rána stále vystrája nech stojím, sedím alebo ležím, všade je jej plno 😀 Ale neva, vydržíme a za chvíľu ju už mám pri sebe a na to sa veľmi teším 😵
Tak sa len pekne pobaľ a potom prajem šťastnú cestu domov a som rada že už čoskoro budeš s Jankom 😵

zabka
7. aug 2008

AHojte baby som tak nestastna, uz ani nevladzem... Dnes mi volal moj doktor ze mu volali z genetiky, ze mam prist v pondelok na osmu ze sa chce doktorka so mnou rozpravat, som myslela ze skolabujem ked som s nim dovolala... Uz ani nevladzem som z toho uplne hotova... 😢 😢 😢 😢 😢 ... Nic mi nepovedal, len ze sa to tyka vysledkov z tych testov.... 😔 ...Neviem co mam robit, ako to vobec vydrzim do pondelka, ved to sa ani neda, som uplne mimo.... ROzmyslam ze tam zajdem zajtra ak tam bude, ci mi to nemoze povedat, lebo do pondelka to uz nevydrzim.... 😢 😢 😢 😢 😢

mirka20
8. aug 2008

ahojte. dnes tu opat nebudem, lebo sme uz prisli domov a caka ma upratovanie, pranie,...ale zajtra uz pride janko, tak sa moooooooooooooooc tesim 😵
zabka, neboj, bude dobre, uvidis. silno ti drzim palce, nech je vsetko ok. aj zuzka - zazane hovorili, ze s malickou je to tak vseliako, ze ma kratsiu tu nosnu kosticku a vidis, aka je krasnucka. tie triplle testy su strasne nepresne, staci aby si bola trochu nachladnuta, v strese a hned su zle vysledky. drzim vam moc palce. a daj vediet ako si dopadla.
terez, tak ta vasa mala je riadne cislo 😵
letim upratovat. papa

adulina
autor
8. aug 2008

ahojte, tak som sa sem konecne dostala aspon na chvilu, aj ked tu nik nie je, ale co uz. 😅

mame sa fajn, rastieme a mame uz pol roka 🙂 velmi sa o vsetko Alex zaujima a taha sa a rad by sedel a stal 😀

terez uz to mas za par a tesim sa na Emku 🙂

pavli a ty ako? ani neviem ako sa mas

vsetky kocky pozravujeme a prajeme este krasne prazdniny a dufam, ze este budu pekne dni slnieckove 😀

terezicka
8. aug 2008

Ahojte tak už som sama doma, Marek dnes odišiel do roboty a príde domov až v utorok 😢 Aj sestra odišla od nás z prázdnin k našim domov, takže mi už nemá kto robiť spoločnosť 😢 Teda okrem našej malej v brušku, tá mi ju robí nonstop...Túto noc som si pre zmenu čítala knižku, lebo zas som sa len prehadzovala a keď som si konečne našla vhodnú polohu tak som zrazu cítila ako mi nejaké nohy behajú po brušku 😅 😀