Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

jankabelka
27. máj 2008

Terezka teda to máte fakt blbé, že si to musíte vyčerpať v ten istý mesiac ale aspoň si užiješ Mareka 😅

vejinka
27. máj 2008

dobre ranko kocky..tak ako dopadla pahu?? vie uz niekto??

zabka
27. máj 2008

Ona bude vediet az o druhej... 😉

vejinka
27. máj 2008

juuuj ...dovtedy aj umrem od nedockavosti 😔

zaza_na
27. máj 2008

dobre ranko 😉
ako sa dnes mate? tak cakame dnes na spravy od pahu o druhej? uz len vydrzat dovtedy... 😝

nellie_
27. máj 2008

Ahojte,

aj ja od rana myslim na pahu, som zvedava, ze ako dopadne.. 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zaza_na
27. máj 2008

ahoj nellie. a ty sa ako dnes mas? 😉

nellie_
27. máj 2008

Zuzik mam sa fajn...aj ked sa asi mrcha uz robehla takze tento mesiac nadej umrela...ale neva pokracujeme dalej... 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Ale ty sa pochval, ako sa vy mate? 😉

jankabelka
27. máj 2008

Ahojte Nellie, Zuzka 😅
Zuzka ešte stále 2 v1 ? ale už sa vám to kráti

terezicka
27. máj 2008

Baby povedzte potom Pahu keď sem príde nech mi dá vedieť ako dopadla na krvičke, dobre? Ďakujem

nellie_
27. máj 2008

Ahoj Jani.... 😉
toto je nenormalne ja v kuse jem dneska... 😅 😀 😀 😀

zaza_na
27. máj 2008

joj nellie. to mi je veru luto 😔 ale verim ze spolu s pahu uz onedlho budete aj vy tehulky. a pahu veru uz mozno aj je 😉
my sa mame dobre. este sa snazim podotahovat a dozhanat posledne veci co nam chybaju. na porod sa este vobec necitim, ale to urcite uz onedlho pride. nemam cas si to ani vsetko kedy poriadne uvedomovat 😀 u nas to vyzera na cisarsky. na buduci tyzden by som sa mala s doktorom dohodnut...
janka, a vy sa ako mate? ako sa vam dari? co mas nove? 😝

pahu
27. máj 2008

Ahojte 😉
Krvičku mám za sebou, výsledky budú o 14,00 😉 Potom napíšem Terke sms-ku 😀

P.S. ďakujeeeeeem že ste na mňa mysleli, teraz už iba čakať 😀

terezicka
27. máj 2008

Pahu mojka budem veľmi netrpezlivo čakať na sms-ku

jankabelka
27. máj 2008

Pahu držím silno palčeky 😉
Zuzka nám sa zatiaľ nejak nedarí, nechali sme tomu voľný priebeh ale po dovolenke sa začneme zaoberať odbermi
a ako ste sa sa udomácnili v Žiline?

nellie_
27. máj 2008

Baby ja si nechcem nic namyslat...ale aj tak je to divne...ja sa asi zajtra testnem...teraz som dnes 27 DC, tu krv trocha som mala v nedelu vcera cely den nic a to spinenie z rana mi preslo...
A mam take divne chute, stale jem...a picha ma vajecnik lavy co nikdy nemavam pri MS a som unavena a chce sa mi spat a citim sa tak divne....ja som z toho pako...asi zajtra rano testnem co to spravi... 😅

Pahu, uz nech su dve hodiny...tfuj tfuj tfuj

pahu
27. máj 2008

Janka, že po dovolenke 😀 Keďže nám sa to takto strašne urýchlilo, na dovolenku nebude čas a ani peniažky 😀 Však len lieky na IVF sú okolo 12.000,- + samotné poplatky, ktoré poisťovňa neprepláca sú od 20.000,- až do 40.000,- ale to uáleží od počtu vajíčok, počtu mrazáčikov... 😀 😀 😀

terezicka
27. máj 2008

Dobre babenky tak sa pomaly lúčim, prajem ešte krásny slnečná dník a vidíme sa zajtra 🙂

jankabelka
27. máj 2008

No vieš Pahu, tú dovolenku máme naplánovanú už dlhšie a preto až po dovolenke

nellie_
27. máj 2008

Janka, aj vy idete na umele?

zaza_na
27. máj 2008

papa terezka 😉 pekny dnik aj tebe.
janka a kedy idete na dovolenku a kam?
zabyvali sme sa celkom dobre. len este stale potroche cosi vybalujem a odkladam. uz mam toho dost. neviem si predstavit zase sa stahovat. to nekonecne vybalovanie... najhorsie je hladat miesto pre take drobnosti a prkotinky...
nellie, zeby predsa len uz? joj, drzim palceky, nech sa nic nedeje a mozes zajtra testovat... vsak ktovie... 😵

nellie_
27. máj 2008

Zuzik ja si nechcem namyslat, ale je to fakt cudne...a tu sa clovek docita vselico,az mu potom sibe z toho... 😀 lebo niektore baby tiez krvacali a predsa boli tehu...a dokonca moja svokra pri mojom manzelovi mala MS do 4 mesiaca...
tak uvidime zajtra ze co to ma akože byť... 😀

pahu
27. máj 2008

Nie nie, Janka nejde na umelé 😀 Zatiaľ to neriešia, nechávajú to na prírode, ale ak by.... Tak až po dovolenke 😀

Zuzik, takže zabývaní... To je super, my sa máme sťahovať práve v čase IVF-ka 😀 Takže ja nebudem musieť nič robiť 😀

Nelli, mávaš 28-dňový cyklus? Vydrž na 1.deň meškania... 😉 Takže podľa mňa testni až pozajtra a hlavne z ranného moču 😀 To je moje odporúčanie, viem že si asi netrpezlivá 😀

zabka
27. máj 2008

Pahu mozno nebude ani netreba este tri hodinky a uvidime.... 😉 😵

jankabelka
27. máj 2008

Pahu presne si to vystihla 😀 😀 😀
Zuzka my ideme posledný júnový týždeň, do Jesenníkov na chatu a hlavne potrebujeme vypadnúť z domu 😉

nellie_
27. máj 2008

Aha, to ja len ze ked napisala Janka ze odbery.. 😀 😀 😀 viete ako a to hovori, ze co neviem to si domyslim.. 😀 😀 😀

Pahu, ja viem ale ked som dnes 14DPO, tak to by uz mohlo ukazat zajtra nie? zajtra budem 28DC a mam test ten Pipino z DM, ked ja uz chcem vediet, lebo mi prepne z toho.. 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
27. máj 2008

a to som nedopisala ze ten pepino pisu ze ukaze 3 dni pred MS....
Mne sa chce tak strasne spat az to neni normalne..asi sa idem prejst von.. 😅

zabka
27. máj 2008

Ten pepino som mala aj ja ale az druhy v poradi... 😉 😵

nellie_
27. máj 2008

žabka ty si na kolky den testovala?

zabka
27. máj 2008

presne na 14DPO ale to som testovala testom modra sprava a na 18 DPO pepino, kukni do alba tam su obidva 😉