Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
5. jún 2008

Teda ja som o 2,5 mesiaca mladsia.... xi xi 😝
Inak nas sa tiez vsetci pytaju, ci necakame a ja sa len zasmejem a povem ze este cakame 😀

meliska
5. jún 2008

Skoda, ze nemam prescanovanu tu fotku ako sa v dupackach krmime nejakymi keksami navzajom. Ak nezabudnem tak ju zdigitalnim 😀

sharlotta
5. jún 2008

Idem uz ucit. ☹ Od rana som tu a ucim teraz dve hodiny a idem domov. Teda, do poistovne nahlasit tu nehodu.

Meliska, hej, som starsia a budes ma posluchat. 😀

sharlotta
5. jún 2008

To boli piskoty. 😝

terezicka
5. jún 2008

Sharlotta ty keď otehotnieš tak ja budem fakt plakať od šťastia lebo ťa veru už riadne dlho nahovárame 😀

meliska
5. jún 2008

Pom´´ooooc 😀
Terezicka a ty si uz na materskej, alebo este pracujes?

zaza_na
5. jún 2008

terezka, neboj. to je normalne a v pohode s tymi pohybmi. nie kde v nejakej knizke som citala, ze miminka su tiez len ludia a maju svoje dni, ked su aktivnejsie a potom zase dni ked su pokojnejsie 😉

adulina
autor
5. jún 2008

ahojte 😀
ahoj zuzi, drzim palce aby ste vydrzali do 12.6 😉

terezicka
5. jún 2008

Zuzka vďaka za ukľudnenie, to len bol nezvyk lebo Emi sa hýbala dosť často a dosť ju bolo cítiť a teraz má dva dni nejaký útlm 😅
Adulík náš ahojky 😀
Meliska ešte som v robote ale neviem ani poriadne dokedy...Termín na nástup MD mi vychádza na 15.8., ale máme predtým ešte aj celozávodnú dovolenku a po nej prídem ani neviem či ešte do roboty...

adulina
autor
5. jún 2008

Terezička ahojky 😀

my sme uz aj dofičali od lekarky, boli sme na kontrole s klbikmi, tak sme v poriadku a nemusime uz balit nasiroko, aj ked sme uz nebalili dva mesiace 😀
vcera sme boli na gastro vysetrení, ale aj tam to vyzerá zatial v pohode, len mu brali krv ci nie je na nieco alergický, pretoze mava obcas krvicku v plienke, ale ze je to normalne, hlavne ked je niektory rodic alergik alebo ma ekzem a tak. 😅
buduci tyzden sa ideme zase ockovat 😕

terezicka
5. jún 2008

Adulka teda vlastne vy ste vybabrali s dr keďže ste aj tak už nebalili naširoko 😀

meliska
5. jún 2008

terezicka: kamoska ma termin okolo polky septembra a ze vraj uz len mesiac bude chodit do prace a potom ide oddychovat, vyberie si dovolenku a potom uz MD tak preto sa pytam

adulina
autor
5. jún 2008

terez, vybabrali, lebo Alexa bolelo(teda este stale bolieva) brusko a nemohol sa hybat a prdkat, takze asi preto, ale aj na prvej kontrole povedali, ze je to OK, len ze doporucuju balit este tri mesiace 😅

terezicka
5. jún 2008

Meliska veď nám začína dovča od 21.7., potom mi to po jej skončení do nástupu na MD vychdáza 9 dní v robote...Tak tam možno budem mať nejaké to P-čko a zvyšok dovolenky...
Adulka ale hlavne že má kĺby v poriadku 🙂
Ozaj baby poraďte čo idete dnes robiť na večeru alebo zajtra na obed?

meliska
5. jún 2008

ja na veceru mozno zemiakovu pomazanku so syrom a cesnakom, mnam 😉 a na obed, zajtra nevarim, ale v sobotu to bude tazka otazka 🙂

terezicka
5. jún 2008

Ozaj viete čo účinkuje na našu Emmu? Keď ju požalujem Marekovi že nekope tak hneď začne 😀 Už minulý týždeň to tak bolo a teraz sa mi to stalo zas 😀

adulina
autor
5. jún 2008

no tak pre mna vzdy tazka otazka to varenie, ja budem varit az v sobotu, ale este neviem co. ja si asi klasicky nejake kura bez chuti udusim a muzovi este neviem 😉

Terez tak tebe sa to krati, uz pomalicky 😉
ha, este ze viem pisat na stroji, takto sa mozem vyskierat na Alexa a zaroven aj pisat, ale asi to bude zaberat len kratko 😅 betar jeden

adulina
autor
5. jún 2008

no asi obedujete, idem aj ja a idem sa hrat 😀 😀 😀 papa

pahu
5. jún 2008

Adu, haló, je tu niekto? 😕

bianka30
5. jún 2008

no halo a ty ako ???

pahu
5. jún 2008

Bianka, kde si? V GF téme? 😀

vejinka
5. jún 2008

ahojte dievcata 😉

pahu
5. jún 2008

Ahoj Veji 😉

sharlotta
5. jún 2008

Este tu niekto je? 😕

vejinka
5. jún 2008

nesla elektrika..tak som tu az teraz..ahojcek pahu..ako sa mame? 😉

kila
5. jún 2008

Ahojte! Čo máte nové? Viem, že Terezka čaká Emmu... ešte nejaké novinky? 😅 My sme prišli zase k našim a asi tu zostaneme až do pondelka, tak teraz môžete očakávať každý deň že sa vám ozvem... naša malá pekne rastie minulý týždeň na poradni mala 4200 g a stále krásne papká... stále ju dojčím každé 2 hodiny, ale včera nám už prespala celú noc! Nechcela som tomu uveriť... 😅 Ja som bola hore už o 04.00 že kedy sa už zobudí, ale ona sa zobudila až o 06.00. No nie je fantastická? 😀 Boli sme jej vybavovať aj krstiny, ktoré bude mať 13.7. ... skorší termín nám nevedeli dať... 😖 tak teraz rozmýšľam že do čoho ju asi vtedy oblečiem, pretože možno sa už do zavinovačky vtedy nezmestí... 😅

sharlotta
5. jún 2008

Ahoj Kilka! Tak to je dobre, ze Reka pekne rastie. Vy tu idete zostavovat cely modelkovsky tim. Same baby. 😀

kila
5. jún 2008

No hej... a ty sa k nám nepridáš? 😀

sharlotta
5. jún 2008

Mozno...Uvidime... 😉

kila
5. jún 2008

Musím už ísť pomaličky, malá sa zobúdza a bude zase papkať, možno keď večer zaspí prídem zase... keď nezaspím aj ja s ňou... 😅