Profi rodičia začiatočníci. Sú tu taký?

zuzanockamt
2. jún 2009

Ahojte 🙂
dlhšie som o tomto povolaní uvažovala a rozhodli sme sa s MM, že do toho pôjdeme ... ešte sme len v úplných začiatkoch, musíme si zistiť, čo všetko to obnáša, musíme absolvovť prípravu - teda iba ja, lebo plánujeme len jedno dieťatko ... ak je tu niekto v podobnej situácii, budem rada, keď sa ku mne pripojí ... viem, že na MK je už téma o profesionálnom rodičovstve, ale tam sú už naozajstné profíčky 😉 ... ja hľadám takých začiatočníkov ako ja 😉 🙂

lenuska74
2. jún 2009

no nemáš tak celkom pravdu su tam aj začiatočníci alebo čo o tom uvažuju a je super skupina tak neviem prečo táto tema a ak chceš poradiť tak skôr tam najdeš pomoc od tých čo už tým čo ty ešte len plánuješ prešli 😉

zuzanockamt
autor
2. jún 2009

vsak uvidime, ci sa sem niekto prida, ked moze byt niekolko tem o snazilkach - aj tam su zaciatocnicky, pokrocile a neviem ake vselijake 😉 ... a ked sa nikto neprida a admini rozhodnu, ze je tema zbytocna, tak nech ju zavru 😕 😅

lenuska74
2. jún 2009

necháp ma zle šak ja niesom proti tejto téme ja len že si sa mohla prídať k nám su to fakt správne kočky 😉 🙂

evkacka
4. jún 2009

ahoj Zuzi, no tak sa pridam aj ja, začínam sa pohrávať s touto myšlienkou, že by som robila profi. Robí ju aj moja švagrinka aj svokra, ale tiež o tom viem prd 🙂
tak som tiež zvedava čo všetko to obnáša a ako sa vlastne začína 🙂
tak šup šup s pikoškami a novonkami 😀

janula_nz
4. jún 2009

podte do temy prisli k nam. je nas tam viacej profi 😉

evi nikdy si mi nespominala, ze chces robit profi 😅 ved staci sa opytat, ked tu budes

baby2
28. jún 2010

ahojte zvazujem toto povolanie, resp. prave prebieha kurz............ je tu este volakto podobny? v teme prisli k nam som skusala listovat no 1000 stran 😀 je trosku moc a na profi mamu v zaciatkoch som tam ozaj nenatrafila 😉

zuzu82
28. jún 2010

Ahojte, baby! Mozem sa pridat? Ja som kurz absolvovala pred 2 mesiacmi cez Usmev ako dar. Zacala som vo februari a skoncila v aprili. ak by vas nieco konkretne zaujimalo, rada vam odpoviem. 🙂

baby2
28. jún 2010

a nasla si si profi dieta? zasumene sumy sumia ze dd nemaju financie resp. volne pracovne miesta

zuzu82
28. jún 2010

Baby, ja som si este ziadost nedavala, kedze v auguste cakame babatko. Ale tie sumy maju v podstate pravdu, DD nemaju peniaze na profi rodicov a teda nemaju moznost vytvarat nove uvazky (prac.miesta) pre profi. Ale na druhej strane, je dost velka fluktuacia, cize ak mas podanu ziadost, moze sa stat, ze si Ta zavolaju za dva tyzdne, mesiac ale i po troch. Je to rozne, ozaj zavisi od moznosti DD.Ja dufam, ze ak si podam ziadost, tak do troch mesiacov dietatko dostanem 🙂. Mozno ze som pre niekoho optimista 🙂 .

lulucertik
28. jún 2010

no ja by som volila tému prišli k nám je tam veľa skúsených báb čo ti môžu poradiť 🙂
síce je tam kopec stránok ale raz to určite dolúskaš celé... 😀

laura1994
16. sep 2015

@zuzu82 ahoj prosim ta je profi rodic urceny aj vekom? Mam 21 rokov mam pracu mame aj 3 izbovy byt

zuzu82
17. sep 2015

@laura1994 profi rodičovstvo nie je limitované vekom, musíš mať však maturitu (aspon zatiaľ, ale uvažuje sa o upustení od tejto podmienky).