Riešite kam pôjdu ďalej deviataci? Pridajte sa

titkovamiriam
3. sep 2009

Mate takto stare deti a rozmyslate kam pojdu dalej?ja ano tak sa pridajte! 😀

janula988
4. sep 2009

Aj ja mam ten problem syn je prave deviatak a nema sajnu kam by chcel ist uci sa vcelku dobre tak rozmyslame o nejakej priemyslovke

titkovamiriam
autor
4. sep 2009

ahoj a ostatne deti kde studuju ,moj milan je na polnohosposdarskej-je uz vyuceny teraz robi dennu nadstavbu,no a michal uvidi chcel by ist za psovoda notam je strasny natresk-on sa uci na trojky tak sa uvidi 🙂

andreah70
4. sep 2009

ahojte aj ja mám deviatačku zatiaľ ešte nie je rozhodnutá.............rozmýšla buď nad obchodnou akadémiou, alebo nad športových gymnáziom /hráva aktívne hádzanu/ mne sa lepšie pozdáva tá OA však ešte uvidíme.

titkovamiriam
autor
5. sep 2009

na to sportove neskusala uz vlani,od michala vela spoluziakov isli na sportove a jazykove gymnazia-teraz ich je o 11 menej tak super.aspon sa dobre pripravia na monitor.

andreah70
6. sep 2009

mohla ísť už vlani aj tento rok zobrali by ju na základe dobrých výsledkov v škole a talentu v hádzanej, ale ja stále dúfam že si to rozmyslí a pôjde na OA, ..........totižto na tých športových školách sa decká dosť zlumpačia a neučia sa 😠 a čo potom keď sa náhodou zraní ☹
Ja jej odporúčam ísť na OA a hádzanú hrávať ďalej popri tom .........ale nútiť ju nebudem je to jej život a je to čiste na nej.

titkovamiriam
autor
6. sep 2009

vidis to ma nenapadlo ale fakt je ze sport ju zivit nebude cely zivot ☹

titkovamiriam
autor
3. nov 2010

jeje nasla som moju staru temu 🙂 ako vaše detičky na novej skole?Michal je velmi spokojný ,vyhovuje mu uplne iný pristup profesorov.Nakoniec ho za toho kynologa vzali aj štena ma už na vycvik 🙂