• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rybárky, mamy a manželky rybárov. Ako s tým žijete?

28. apríla 2016 
autor
ja na priklad morske prisery nemusim,ani slimaky a pod.
24. nov 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam veru ani ja... neverim tomu ani vo vode ani na tanieri :slight_smile:
24. nov 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sestra zije vo francuzsku a strasne rada to jedava... ale musim priznat, ze aj mne jedine z toho co chuti, su svatojakubske musle...inac na sk je troska podla mna aj problem kupovat tuto haved, lebo mala by sa konzumovat vylucne cerstva a ked mrazena, tak ma byt zmrazena hned po vylove....co ti bohuzial nikto nezaruci...tak ja to na sk ani nemienim kupovat.
24. nov 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
Ja zasa okrem predsudkov mam aj lutost s timi zvieratami ktore pre mna niesu nutnostou ich jest :slight_smile: -ja ked vidim v ,metre tie homare za ziva s uviazanymi klepetami chytam taku lutost zeby som ich najradsej pustila na slobodu.podobne to je aj s divinou - no zjedz srnku ked ma take krasne oci. :slight_smile:
24. nov 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam no tak mame v rodine aj polovnika a moj nevlastny otec, ked robil pri lesoch tak ich vozieval na polovacky a robil im honca, takze sme mali aj dost diviny doma a poviem ti...mne to nechuti...mam taky vyberavy jazyk...jedina divina, co je vyborna je z medveda, no ale to sa mi uslo dva krat v zivote a asi uz tak skoro nie :slight_smile:
24. nov 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to som este nejedla :grinning: ,inak uz idem domov dobre sa mi s tebou dnes pismenkovalo :grinning: pa
24. nov 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa...ja som musela ist k malej a potom sme boli vonku :slight_smile: este za vidna....
24. nov 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co babulky...rybky uz su v mrazakoch??? ci vam plavu vo vani? :grinning:
23. dec 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, toto co je za tema? to je super, ze sme tu take viacere :grinning:
23. dec 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj môj svokor je rybár tak tento rok mame uloveného kapríka :wink:
23. dec 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove tak nech dobre chuti... :grinning:
mne inac na kaproch trochu vadi, ak je z nich citit rybnik, ako odstranujete z nich tuto pachut vy?
23. dec 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oprasujem tuto temu lebo sezona zacala,pre michala uspesne kazdy druhy den tak trojkilovy kaprik :grinning:
27. máj 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titkovamiriam to fakt? svokrovci boli tiež,ale za týžden len 4 kaprov,aj to nie nejake sexi kusy :sweat_smile: ,no ale pravda,veď sezóna ešte len začala :wink:
27. máj 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nas asi vela zarybnovali lebo vlani nemal takyto zaciatok a to kamarat ma svokra rybara a ten nosi kazdy vecer sadne k vode vypije jedno pivko sup jeden kapor -vypije druhe druhy kapor a za hodinu ma nachytane.normalne ich uz rozdava v robote.
27. máj 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau titkovamiriam,aj ja sa pridam.mam muza a syna/9 r./vasnivych rybarov.a vies,ze aj mna to trocha chytilo :grinning: az na tie haciky,co ich mame vsade zapichnute/uz som bola aj u lekara vyberat hacik z prsta :grinning: /,je to celkom zaujimavy,,sport,,a som rada,ze syn aspon chvilu nesedi pri PC.V zime nasi chlapi malo chodia k vode,ale v teplejsich mesiacoch si to vynahradia.Minuly tyzden sme boli v Madarsku na sukromnom,tak sa po zime vyjasili :grinning: a mali aj celkom dobry ulovok-4 zubace a par kaprov.Cez leto sa chystame na tzv.rybarsku dovolenku-po rybnikoch na zapade SR-neviete nejaky dobry odporucit :wink:
27. máj 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neda mi niekto tip na dobry rybnik na zapade SR?moze byt aj sukromny ak mate s nimi dobre osobne skusenosti :wink:
28. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
IVAKO NIECO sa mi mari ze je pri jelke,syn zatial je len v okoly ivanky.
28. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nasla som rybarsku temu.. Krasne :grinning:
Ivako my chodime do Kostolista na sukrommne rybniky. Na udicu sa plati 2 eura a naozaj si tam zachytas :grinning:
28. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka za tip :wink:
28. máj 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahijte,aj ja som manželka vašnivého rybára.Ale má fajn zálubu,milujem s ním chodiť na ryby :grinning: .Kupili sme si novy karavan a chodíme aj s detmi na ryby.Už som ho aj tak spoznala.Povedal že od 5 rokov rybarčí.Deti to zbožnuju.Toto leto sme boli na orave,liptovskej mare,a pri luboreči.Všade bolo krásne. :grinning:
Aj vi chodíte?Je to perfektné aj s tym karavanom.
2. nov 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nájdu sa tu ešte manželky rybárov? aj vám to lezie na nervy, lae úlovku sa tešíte, a hlavne na tanieri?ozaj, dá sa s tým rokmi vysporiadať? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, moj priatel he neskutocne vasnivy rybar. Sme spolu 11 rokov a nase ovolenky sa tocili len okolo ryb. Ked somchcela niekam ist, a aby som ho vobec niekam dostala, muselasom vzdy hladat chaty najviac 50m od jazera. No na slucku :slight_smile: Za tie roky sme boli iba 3krat pri mori.A teraz ked som doma na materskej uz sa tak skoro nikam nedostaneme. Max. niekde na ryby :frowning2: Neviem ci sa da rokmi stym vysporiadat. Mam pocit, ze je cim dalej, tym horsie. Aspon z mojej strany co sa tyka tolerancie. Nedavno som mala " hystericky zachvat", ked mal dovolenku. A hadaj kde ten tyzden bol. A ja som sa mohla doma udrat pri malej.
23. jún 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obnovujem temu :slight_smile: manzelky rybarov sem, alebo kludne aj baby rybarky. Moj manzel je sefredaktor na jednom rybárskom portaly, tak vela volne casu ked dojde domov z "pravej" roboty venuje tejto zalube. Ale zvykla som si a je to ok, lebo je potom velmi vyrovnany a zrelaxovany, takze pre nas s dcérkou je to plus :slight_smile: ste tu neake??
28. apr 2016 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok