Rybárky, mamy a manželky rybárov. Ako s tým žijete?

titkovamiriam
14. júl 2008

Mam syna vasniveho rybara a aj prvy manzel bol rybar,sama som ale v tejto zalube potesenie nenasla.Som ale rada ked ,,pride ,, domov ulovok.Ake skusenosti mate s timto konickom.
nevadia vam vsade haciky a silony a tie debaty kto kde kedy chytil takuuu rybu 😀

titkovamiriam
autor
24. nov 2008

ja na priklad morske prisery nemusim,ani slimaky a pod.

sirinka
24. nov 2008

miriam veru ani ja... neverim tomu ani vo vode ani na tanieri 🙂

titkovamiriam
autor
24. nov 2008

😀 😀 😀

sirinka
24. nov 2008

ale sestra zije vo francuzsku a strasne rada to jedava... ale musim priznat, ze aj mne jedine z toho co chuti, su svatojakubske musle...inac na sk je troska podla mna aj problem kupovat tuto haved, lebo mala by sa konzumovat vylucne cerstva a ked mrazena, tak ma byt zmrazena hned po vylove....co ti bohuzial nikto nezaruci...tak ja to na sk ani nemienim kupovat.

titkovamiriam
autor
24. nov 2008

Ja zasa okrem predsudkov mam aj lutost s timi zvieratami ktore pre mna niesu nutnostou ich jest 🙂 -ja ked vidim v ,metre tie homare za ziva s uviazanymi klepetami chytam taku lutost zeby som ich najradsej pustila na slobodu.podobne to je aj s divinou - no zjedz srnku ked ma take krasne oci. 🙂

sirinka
24. nov 2008

miriam no tak mame v rodine aj polovnika a moj nevlastny otec, ked robil pri lesoch tak ich vozieval na polovacky a robil im honca, takze sme mali aj dost diviny doma a poviem ti...mne to nechuti...mam taky vyberavy jazyk...jedina divina, co je vyborna je z medveda, no ale to sa mi uslo dva krat v zivote a asi uz tak skoro nie 🙂

titkovamiriam
autor
24. nov 2008

no tak to som este nejedla 😀 ,inak uz idem domov dobre sa mi s tebou dnes pismenkovalo 😀 pa

sirinka
24. nov 2008

pa...ja som musela ist k malej a potom sme boli vonku 🙂 este za vidna....

sirinka
23. dec 2008

no co babulky...rybky uz su v mrazakoch??? ci vam plavu vo vani? 😀

kvietok23
23. dec 2008

jej, toto co je za tema? to je super, ze sme tu take viacere 😀

mikalove
23. dec 2008

aj môj svokor je rybár tak tento rok mame uloveného kapríka 😉

sirinka
23. dec 2008

mikalove tak nech dobre chuti... 😀
mne inac na kaproch trochu vadi, ak je z nich citit rybnik, ako odstranujete z nich tuto pachut vy?

titkovamiriam
autor
27. máj 2009

oprasujem tuto temu lebo sezona zacala,pre michala uspesne kazdy druhy den tak trojkilovy kaprik 😀

milliigoret
27. máj 2009

titkovamiriam to fakt? svokrovci boli tiež,ale za týžden len 4 kaprov,aj to nie nejake sexi kusy 😅 ,no ale pravda,veď sezóna ešte len začala 😉

titkovamiriam
autor
27. máj 2009

u nas asi vela zarybnovali lebo vlani nemal takyto zaciatok a to kamarat ma svokra rybara a ten nosi kazdy vecer sadne k vode vypije jedno pivko sup jeden kapor -vypije druhe druhy kapor a za hodinu ma nachytane.normalne ich uz rozdava v robote.

ivako
27. máj 2009

cau titkovamiriam,aj ja sa pridam.mam muza a syna/9 r./vasnivych rybarov.a vies,ze aj mna to trocha chytilo 😀 az na tie haciky,co ich mame vsade zapichnute/uz som bola aj u lekara vyberat hacik z prsta 😀 /,je to celkom zaujimavy,,sport,,a som rada,ze syn aspon chvilu nesedi pri PC.V zime nasi chlapi malo chodia k vode,ale v teplejsich mesiacoch si to vynahradia.Minuly tyzden sme boli v Madarsku na sukromnom,tak sa po zime vyjasili 😀 a mali aj celkom dobry ulovok-4 zubace a par kaprov.Cez leto sa chystame na tzv.rybarsku dovolenku-po rybnikoch na zapade SR-neviete nejaky dobry odporucit 😉

ivako
28. máj 2009

neda mi niekto tip na dobry rybnik na zapade SR?moze byt aj sukromny ak mate s nimi dobre osobne skusenosti 😉

titkovamiriam
autor
28. máj 2009

IVAKO NIECO sa mi mari ze je pri jelke,syn zatial je len v okoly ivanky.

janne6969
28. máj 2009

Ahojte. Nasla som rybarsku temu.. Krasne 😀
Ivako my chodime do Kostolista na sukrommne rybniky. Na udicu sa plati 2 eura a naozaj si tam zachytas 😀

ivako
28. máj 2009

vdaka za tip 😉

csicsike
2. nov 2009

Ahijte,aj ja som manželka vašnivého rybára.Ale má fajn zálubu,milujem s ním chodiť na ryby 😀 .Kupili sme si novy karavan a chodíme aj s detmi na ryby.Už som ho aj tak spoznala.Povedal že od 5 rokov rybarčí.Deti to zbožnuju.Toto leto sme boli na orave,liptovskej mare,a pri luboreči.Všade bolo krásne. 😀
Aj vi chodíte?Je to perfektné aj s tym karavanom.

zuzidr
23. jún 2012

ahojte, nájdu sa tu ešte manželky rybárov? aj vám to lezie na nervy, lae úlovku sa tešíte, a hlavne na tanieri?ozaj, dá sa s tým rokmi vysporiadať? 😀 😀 😀 😀

petraj19
23. jún 2012

ahoj, moj priatel he neskutocne vasnivy rybar. Sme spolu 11 rokov a nase ovolenky sa tocili len okolo ryb. Ked somchcela niekam ist, a aby som ho vobec niekam dostala, muselasom vzdy hladat chaty najviac 50m od jazera. No na slucku 🙂 Za tie roky sme boli iba 3krat pri mori.A teraz ked som doma na materskej uz sa tak skoro nikam nedostaneme. Max. niekde na ryby ☹ Neviem ci sa da rokmi stym vysporiadat. Mam pocit, ze je cim dalej, tym horsie. Aspon z mojej strany co sa tyka tolerancie. Nedavno som mala " hystericky zachvat", ked mal dovolenku. A hadaj kde ten tyzden bol. A ja som sa mohla doma udrat pri malej.

anitka22
28. apr 2016

obnovujem temu 🙂 manzelky rybarov sem, alebo kludne aj baby rybarky. Moj manzel je sefredaktor na jednom rybárskom portaly, tak vela volne casu ked dojde domov z "pravej" roboty venuje tejto zalube. Ale zvykla som si a je to ok, lebo je potom velmi vyrovnany a zrelaxovany, takze pre nas s dcérkou je to plus 🙂 ste tu neake??