Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
21. máj 2009

aj ja chcem s makkým šiltom

eweny
21. máj 2009

winon a nevadi jej ten tvrdy silt?..nema to velmi v ockach?..

eweny
21. máj 2009

ja viem, ta tu spovedam, prepac..ale chcem zistit co najviac 😀 aby som neobjednala a nakoniec to bude stat v skrini..

johnie
21. máj 2009

dobry vecer..spite..
u nas bresu psy na vsi... poobede som si fajnovo zdriemla asi 2krat odkedy mam malu 😀

winona24
autor
21. máj 2009

prepáč ew,že tak neskoro...no zatiaľ si ju vytrvalo dáva dole,tak neviem či aj nám neostane v skrini....

no práve som dopozerala AKO SOM PREŽIL....no fasa....som si porevala....

perlab
21. máj 2009

win, aj ja som to teraz pozerala.
myslím, že máme všetky obrovské šťastie. tiež som revala 😕
stať sa teda môže naozaj všetko, aj keď si to neviem v reále dosť dobre predstaviť 😒

jurocko
21. máj 2009

ahojteeeeeeeeeee- 🙂
mi sme mali dnes tatika doma tak sme si uzivali skoro ceĺy den vonkiu...boli sme v dračiku po bazen ale kupili sme taky večší aj pre nas rodiiny tak sa vytesujeme..a boli sme na nakupoch,kupila som si kabelku velmki peknu a trochu oblečenia na seba a pre Karinju oblecenie

Tak aj Nas Tobiasko uz chodi za rucky a velmi sa vytesuje to dieta by vkuse stalo na nozkach a tolko a´ma energie a zub ziaden, 😒 😒 😒 😒 😒

aj hojdalku sme kupili do zahrady

jurocko
21. máj 2009

ahoj perlab,nespis?ti tak ponocujes stale?

perlab
21. máj 2009

ahoj juri, stále. cez deň nemám veľa času, tak večer sa tu motkám.

jurocko
21. máj 2009

akotakmyslim ze večersi tu vecsinou tak neskoro,ci nie si unavena a ci sa ti nechce spat...nic zlom
ti idís na stretko?

perlab
21. máj 2009

ya idem na stretko, už sa tešíme. mno, unavená som, ale nedá mi to. veď už sa pomaly zberám.

skrecok
21. máj 2009

Ahojte...

perlab
21. máj 2009

ahoj skreci, ani ty nespíš?

perlab
21. máj 2009

mne už klip-klip očenká, tak idem pod sprchu. sladké sníčky babenky 😉

skrecok
21. máj 2009

Perlab, nespinkam....Mame maleho velmi choreho, takze sme takmer stale hore. Zatial citam co ste si popisali...

Dobrucku noc.

jurocko
21. máj 2009

aj mne klipkaju tak dobru nocku a sladke sny,zajtra ideme opet do domceka..tak bude super den len aby bolo fajn teplo
papaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

jurocko
21. máj 2009

skrecok hnackuje stale..bude dobre moja prejde to a bude to za vami

skrecok
21. máj 2009

Gratulujem vsetkym oslavencom, prepacte ze tak oneskorene len nestiham akosi tu citat ani byt na nete.

Tiez chceme kupit malemu klobucik, uz ma taku super letnu ciapku - satku. Skoda, ze som este jednu neobjednala.

rony253
21. máj 2009

dobre raaaaaaaaaaaaaano, ja este nespim ale uz sa zberam, mala som este nejake pracovne povinnosti v kancelarii a bola som nieco skontrolovat v nasom podniku, Sara haja okolo 22.00 som ju este nakojila a sla dolu, muz mal straž s babyfonom.
Skrecok, co sa stalo malemu, co mu je zlatinkovi?
Ahoj Jurocko, zajtra vam prajeme pekny den v domceku................
ahoj perlab, uz aj my sa tesime na stretko, a je fajn, ze mala Romanka uz vsetko pomalicky robi, co sa týka pohybu, my sa len prekrucame a cakame na nejaky postup. Dufam,ze do stretka uz Sara so svojou prdelkou pohne. 🙂
prajem Vam teda, dobru nocku.
a som tu prvy krat prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, teda v novom dni 😀

rony253
21. máj 2009

Jurocko, nie zajtra ale vlastne dnes. Pardon 🙂

skrecok
21. máj 2009

Rony, maly ma rotavirusove hnacky. Je to nieco hrozne, o to horsie je, ze sme poziadali Dr. aby maleho zaockovala, ked sa to bude dat a ona na to "zabudla" a potom uz bolo neskoro. Teraz tak trpime, nemam silu opisovat ako sa trapime... 😢 😔 V pondelok menime lekarku, taki sme nahnevani na nu.

skrecok
21. máj 2009

No, uz ideme spinkat. Majte sa krasne...

silwietta
22. máj 2009

dobre ranko

silwietta
22. máj 2009

skreci, to mi je strasne luto ☹

silwietta
22. máj 2009

no my sme od stvrtej poriadne nespali, takze moje drobciatko uz spinka prvy denny spanok...

evitkamalicka
22. máj 2009

Dobre ranecko
aka bola noc?
ja som dnes nabehla na vahu, kedze kazdy piatok mam vaziaci den a co nevidim prvych 10kg dole, tak sa vytesujem 😀 ...este mesiac a dostanem sa na vahu z pred tehu a dufam ze aj dalej

rony253
22. máj 2009

dobre ranko,
Jezisi skreci, tak to je hrozne, je mi to luto, tu je rota virus v rakusku povinny. Aj moja sesternica mala s mojim krsniatom trapenie s rota virusom az skoncili na týždne v nemocnici, aby sa mala nedehydrovala. Nemali by ste byt v nemocnici? Je to dost nebezpecne. Ja by som sa na tvojom mieste, hned informovala.
no a kde ho mohol Richardko dostat, nasaala veronika sa nakazila od jedneho dievcatka, cucla si z jej flase caju a mamicky to nezaregistrovali.

evitkamalicka
22. máj 2009

skreci tak to je sila, chudatko malinke

ollako
22. máj 2009

ahojte dievcence skreci je mi luto, ze ste taky chori,prajem co najskorsie uzdravenie 😉
nas Petko je nastastie ako tak zdravy, ked nepocitam sopliky, ktore ma zrejme zo zubov, ale so mnou to je horsie, nevladzem ani na nohach stat, maly je od siestej hore a teraz sa hra v ohradke a ja polihujem na gauci aspon, ze je taky zlaty a nemusi sa nosit, tak si aspon troska mozem oddychovat,
noc bola tiez celkom v poho do desiatej sice vymyslal, ale potom bol , len raz hore a vtedy mne prislo, tak zle, ze muz si myslel, ze asi skolabujem..
maly sa od vcera zacal tak mrvit, normalne si sam sadne 😀 a zase lahne , kotula sa, ale lozit ani za svet 😝

terezicka
22. máj 2009

Krásne ránko prajeme aj my, už sme hore, Lucka zas v noci vymýšľala no radosť spávať posledné noci. Ale už asi vieme prečo, lebo včera sa mi podarilo pozrieť jej do pusy a už tam máme hrbolček takže dúfam že je to príznak blížiaceho sa zubu. Som jej skúšala aj búchať tam lyžičkou ale ešte necvengalo, no hádam už čoskoro začne a potom budeme v noci zas dobre spávať. A včera bola 4x tak riadne pokakaná tak hádam sú to príznaky už toho zúbku.
A teraz mi zas nechce jesť, som na ňu sama, Marek príde domov večer až po 20-tej tak dúfam že to vydržím 😅 A u nás je aj nejako škaredo zamračené, ale len nech neprší...
Jaj a ešte jednu novinku máme, Lucka sa už v pohode postaví sama, včera to skúšala na mne, na Marekovi, na gauči a krásne jej to išlo 😵