Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
22. máj 2009

Dobre ranko prajem,mali sme celkom fajn noc..

skrecok,drzim palceky nech rychlo drobcek vyzdravie..je to strasne take trapenie 😢

ja dnes idem k zubarke,mam normalne traumu z toho..musim volat aj doktorke ohladom vysledkov z krvicky..snad bude vsetko ok..

Vcera som sa tak napalila,jedna nezodpovedna mama nechala behat po vonku dieta s cerstvymi kiahnami..som sa dozvedela,ze sme hned po nom isli vo vytahu..uzas!

jana.hcsba
22. máj 2009

dobre ranko ! 😎

Tak som tu nebola ani nepamatam 😉 . Paulinka nam pokazila PC a musel ist do opravy. 😒

Skreci: no tak sa dajte dokopy - je mi to luto! ☹

Ew: no to je vrchol - dufam to nedostanete.

My mame stale behania, ani niesme poriadne doma 🙂 .

Dnes idem k auparkuaj so synovcom a mamickou a ja tam vybehnem do roboty, ukazat malu.

Zajtra na svadbu - sa tesim, dufam paulinka potom v pohode vydrzi do tej druhej. Non ved uvidim. 😕

dadadulka
22. máj 2009

pekné ránko maminy 😎

terez tak to už čakajte zúbok, môj malý detto... kakanie+mrnčanie a dovŕšili to prvé zúbky hneď naraz...

skreci prajeme malému rýýýchle uzdravenie, držte sa...

ew tak tomu sa fakt hovorí totálna nezodpovednosť... 😒 ale snáď to bude oki... 😉

winona24
autor
22. máj 2009

ahojte babulky...

no SKRECI to ma strašne mrzí,že sa takto trápite...bože až ma zamrazilo....lže rotavírusové hnačky....božinku...boli ste aj v nemocnici???? strašne moc Vám prajem skoré uzdravavenie 😉

winona24
autor
22. máj 2009

evit ty držíš nejakú diétu?????

anickaajanko
22. máj 2009

ahojte

evitka aku? dietu?
uz nekojis?
aj ja potrebujem

to je fakt fajn matka s kiahnami po vonku

Branko by len stal v postielke bojim sa ze mu to ublizi

johnie
22. máj 2009

ahojte...skreci to ma mrzi..hadam sa z toho dostanete..my tiez nemame rotavirusove ockovanie..dufam ze nas to obide
ew tupa matka... by som jej tak nieco od srdca...kua
anicka neboooj, ved keby to nezvladal tak by to nerobil... 😉

vejinka
22. máj 2009

dobre rano...

winona24
autor
22. máj 2009

ináč ani moja malá nie je zaočkovaná proti rota...ale ani ju nehodlám dávať....

vejinka
22. máj 2009

skrecok uff mate to tazke...ale neboj sa po dazdi vzdy vyjde slniecko...moc drzim palce aby ste sa co najskor z toho neprijemneho ochorenia dostali 😔

ta matka s deckom s kiahnami ej bistu by som jej inak vynadala...viem ze malinke deti toto ochorenie znasaju ovela horsie segrina mala to dostala ked mala dva roky a jej brat to mal pred nou..to chapem ze musela dostat ale priebeh mala horsi ako synovec no chvala bohu dostala sa z toho. no neviem si dost dobre predstavit keby dostali nase deticky ..ved maly sa mi skrabe aj tak a tymi ostrymi nechtikami,..joj ani si to predstavit nexcem co by mal za diery po vyrazkach a sotva by som mu tie ruky sputala 😖

vejinka
22. máj 2009

no Erik ma vsetky ockovania co boli k dispozicii a som veru aj rada

vejinka
22. máj 2009

ked bdue vo veku keby bude moct byt zaockovany proti kiahnam nebudem vahat ani minutu a urcite ho dam zaockovat..len dufam ze dovtedy ich nedostaneme 😔

evitkamalicka
22. máj 2009

win, anicka nedrzim ziadnu drasticku dietu, iba som zacala pravidelne 5x denne jest v mensich davkach a dodrziavam pitny rezim 3l cistej vody alebo nesladeneho zeleneho caju denne a prestala som jest sladkosti aj sladit kavu a caj 😉

evitkamalicka
22. máj 2009

anicka ja som kojila maleho len 2 tyzdne

vejinka
22. máj 2009

taka dieta by sa zisla aj mne..vcera som sa vazila a zasa mam vaic...uz 67 kurnik preco tak velmi naberam ked kojim...nechapem to 😖 moja vaha bola dlhe roky 55kil

silwietta
22. máj 2009

ew, az ma zamrazilo, ked som citala o tych kiahnach... asi by som jej nieco urobila 😠

vejinka
22. máj 2009

ja asi viem preco..priroda sa o to asi postarala ..kedze ma maly uz 11 kil v vahou 55kil by som ho zjavne ani neudrzala na rukach ..byvala som ine tintitko...a teraz som zena 😀 😀

kamilka12
22. máj 2009

Ahojte,

skreci - držím silno palce, nech ste čím skor zdraví 😔

Malý mi spí ...skúšala som mu dávať biely jogurt, len ho triaslo a nič nezjedol 😝 Ale nevzdám to,zajtra skúsim znova a pridám do toho ovocie, alebo výživu...Dala som mu jogurt Sabi, ten má 9% tuku a aj probiot. kultúru...takže by bolo fajn, keby sa naučil ho zjesť..

vejinka
22. máj 2009

kamil aj mojho striasalo ale activiu bielu sladku papal...ked to nepojde tak skus tu activiu

winona24
autor
22. máj 2009

no evita vidím že stačí tak málo a efekt perfekt....no ja musím zapracovať na pevnej vôli....mne sa podarilo spevniťnohe a riť v tom VACUSHAPE....super vecička....ale brucho....OTRAAAAAAAS...ja potreujem zhodiť najprv tých 10 kg čo mám po pôrode a potom ešte aspoň 5

evitkamalicka
22. máj 2009

win pevnu volu som ani ja nikdy nemala az kym som sa nedostala na vahu pri ktorej som si povedala dost, ze to takto dalej nejde a sama som prekvapena ze sa drzim a dufam ze este dlho vydrzim najlepsie nafurt

vejinka
22. máj 2009

a vcera som hodila na seba saty...a nevyzeralo to vobec zle az na to brucho 😀

kamilka12
22. máj 2009

veji - no uvidím, ešte pár krát skúsim čistý biely..a ak to nepojde dám aj sladký..

win - čo je to VACUSHAPE??

evitkamalicka
22. máj 2009

win ja este potrebujem zhodit dost vela, aby som bola aspon ako tak spokojna, ale tak hadam sa tam casom dopracujem

vejinka
22. máj 2009

evit a kolko si zatial schudla?

evitkamalicka
22. máj 2009

veji 10kg

vejinka
22. máj 2009

krasa

vejinka
22. máj 2009

kamil ja som ho tiez potrapila ale potom som si povedala ze to nema vyznam

evitkamalicka
22. máj 2009

veji snazim sa

ake mate pocasie? tu bolo rano krasne a teraz sa total zamracilo a vyzera ze bude prsat tak dnes asi z prechadzky nic

kamilka12
22. máj 2009

Inak čo sa týka chudnutia..u mňa tiež zaberá NEJESŤ SLADKÉ..ale VOBEC! Takto som fungovala 2 mesiace po porode a išlo to...ale akonáhle som sa cítila "fit", začala som jesť sladkosti ako besná a už to išlo 😔 A na moju výšku 158cm stačí aj 5 kg navyše a vyzerá to ako 15kg 😔