• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
Dobre ranko prajem,mali sme celkom fajn noc..

skrecok,drzim palceky nech rychlo drobcek vyzdravie..je to strasne take trapenie :cry:

ja dnes idem k zubarke,mam normalne traumu z toho..musim volat aj doktorke ohladom vysledkov z krvicky..snad bude vsetko ok..

Vcera som sa tak napalila,jedna nezodpovedna mama nechala behat po vonku dieta s cerstvymi kiahnami..som sa dozvedela,ze sme hned po nom isli vo vytahu..uzas!
22. máj 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ! :sunglasses:

Tak som tu nebola ani nepamatam :wink: . Paulinka nam pokazila PC a musel ist do opravy. :unamused:

Skreci: no tak sa dajte dokopy - je mi to luto! :frowning2:

Ew: no to je vrchol - dufam to nedostanete.

My mame stale behania, ani niesme poriadne doma :slight_smile: .

Dnes idem k auparkuaj so synovcom a mamickou a ja tam vybehnem do roboty, ukazat malu.

Zajtra na svadbu - sa tesim, dufam paulinka potom v pohode vydrzi do tej druhej. Non ved uvidim. :confused:
22. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ránko maminy :sunglasses:

terez tak to už čakajte zúbok, môj malý detto... kakanie+mrnčanie a dovŕšili to prvé zúbky hneď naraz...

skreci prajeme malému rýýýchle uzdravenie, držte sa...

ew tak tomu sa fakt hovorí totálna nezodpovednosť... :unamused: ale snáď to bude oki... :wink:
22. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babulky...

no SKRECI to ma strašne mrzí,že sa takto trápite...bože až ma zamrazilo....lže rotavírusové hnačky....božinku...boli ste aj v nemocnici???? strašne moc Vám prajem skoré uzdravavenie :wink:
22. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evit ty držíš nejakú diétu?????
22. máj 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

evitka aku? dietu?
uz nekojis?
aj ja potrebujem

to je fakt fajn matka s kiahnami po vonku

Branko by len stal v postielke bojim sa ze mu to ublizi
22. máj 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...skreci to ma mrzi..hadam sa z toho dostanete..my tiez nemame rotavirusove ockovanie..dufam ze nas to obide
ew tupa matka... by som jej tak nieco od srdca...kua
anicka neboooj, ved keby to nezvladal tak by to nerobil... :wink:
22. máj 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano...
22. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ináč ani moja malá nie je zaočkovaná proti rota...ale ani ju nehodlám dávať....
22. máj 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrecok uff mate to tazke...ale neboj sa po dazdi vzdy vyjde slniecko...moc drzim palce aby ste sa co najskor z toho neprijemneho ochorenia dostali :pensive:

ta matka s deckom s kiahnami ej bistu by som jej inak vynadala...viem ze malinke deti toto ochorenie znasaju ovela horsie segrina mala to dostala ked mala dva roky a jej brat to mal pred nou..to chapem ze musela dostat ale priebeh mala horsi ako synovec no chvala bohu dostala sa z toho. no neviem si dost dobre predstavit keby dostali nase deticky ..ved maly sa mi skrabe aj tak a tymi ostrymi nechtikami,..joj ani si to predstavit nexcem co by mal za diery po vyrazkach a sotva by som mu tie ruky sputala :confounded:
22. máj 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Erik ma vsetky ockovania co boli k dispozicii a som veru aj rada
22. máj 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked bdue vo veku keby bude moct byt zaockovany proti kiahnam nebudem vahat ani minutu a urcite ho dam zaockovat..len dufam ze dovtedy ich nedostaneme :pensive:
22. máj 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win, anicka nedrzim ziadnu drasticku dietu, iba som zacala pravidelne 5x denne jest v mensich davkach a dodrziavam pitny rezim 3l cistej vody alebo nesladeneho zeleneho caju denne a prestala som jest sladkosti aj sladit kavu a caj :wink:
22. máj 2009 o 09:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka ja som kojila maleho len 2 tyzdne
22. máj 2009 o 09:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taka dieta by sa zisla aj mne..vcera som sa vazila a zasa mam vaic...uz 67 kurnik preco tak velmi naberam ked kojim...nechapem to :confounded: moja vaha bola dlhe roky 55kil
22. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew, az ma zamrazilo, ked som citala o tych kiahnach... asi by som jej nieco urobila :angry:
22. máj 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja asi viem preco..priroda sa o to asi postarala ..kedze ma maly uz 11 kil v vahou 55kil by som ho zjavne ani neudrzala na rukach ..byvala som ine tintitko...a teraz som zena :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

skreci - držím silno palce, nech ste čím skor zdraví :pensive:

Malý mi spí ...skúšala som mu dávať biely jogurt, len ho triaslo a nič nezjedol :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nevzdám to,zajtra skúsim znova a pridám do toho ovocie, alebo výživu...Dala som mu jogurt Sabi, ten má 9% tuku a aj probiot. kultúru...takže by bolo fajn, keby sa naučil ho zjesť..
22. máj 2009 o 09:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamil aj mojho striasalo ale activiu bielu sladku papal...ked to nepojde tak skus tu activiu
22. máj 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no evita vidím že stačí tak málo a efekt perfekt....no ja musím zapracovať na pevnej vôli....mne sa podarilo spevniťnohe a riť v tom VACUSHAPE....super vecička....ale brucho....OTRAAAAAAAS...ja potreujem zhodiť najprv tých 10 kg čo mám po pôrode a potom ešte aspoň 5
22. máj 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win pevnu volu som ani ja nikdy nemala az kym som sa nedostala na vahu pri ktorej som si povedala dost, ze to takto dalej nejde a sama som prekvapena ze sa drzim a dufam ze este dlho vydrzim najlepsie nafurt
22. máj 2009 o 09:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vcera som hodila na seba saty...a nevyzeralo to vobec zle az na to brucho :grinning:
22. máj 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji - no uvidím, ešte pár krát skúsim čistý biely..a ak to nepojde dám aj sladký..

win - čo je to VACUSHAPE??
22. máj 2009 o 09:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win ja este potrebujem zhodit dost vela, aby som bola aspon ako tak spokojna, ale tak hadam sa tam casom dopracujem
22. máj 2009 o 09:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit a kolko si zatial schudla?
22. máj 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji 10kg
22. máj 2009 o 09:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasa
22. máj 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamil ja som ho tiez potrapila ale potom som si povedala ze to nema vyznam
22. máj 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji snazim sa

ake mate pocasie? tu bolo rano krasne a teraz sa total zamracilo a vyzera ze bude prsat tak dnes asi z prechadzky nic
22. máj 2009 o 09:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak čo sa týka chudnutia..u mňa tiež zaberá NEJESŤ SLADKÉ..ale VOBEC! Takto som fungovala 2 mesiace po porode a išlo to...ale akonáhle som sa cítila "fit", začala som jesť sladkosti ako besná a už to išlo :pensive: A na moju výšku 158cm stačí aj 5 kg navyše a vyzerá to ako 15kg :pensive:
22. máj 2009 o 09:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok