Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
22. máj 2009

u nas je to s tym obedom take zvlastne..nespapa mi ine nez pomixovane, ale kadeco ine papa bez problemov..banany, roztek, vianocku, zemiacik a zeleninu s mojej polievky atd 🙂 ale obedik nie

ka3n
22. máj 2009

ahojte..trosku sme sa neozvali..ale uz sme tu..cafte..🙂)

winona24
autor
22. máj 2009

aj my sme včera prvý krát papali vianočku s masielkom 😀

eweny
22. máj 2009

winon a chutila?..lebo nam neuveritelne 😀 aj grahamovy roztek so syrokremom zboznuje..

winona24
autor
22. máj 2009

chutila....sfutrovala všetko..... 😀 tak netradične

rony253
22. máj 2009

ew so syrokremom to uz mozu?
Ja som tiez davala malej vianocku, mala ju´sice ruke, ale odkusavala si velke kusy, tak som ju radsej krmila, ale nedala som jej vela, aj v tej vianocke ja E-čko. sok som dostala, ale vraj su Ečka, ktore mozu a ktore nie, niekde som to citala. a ake maslo davate normalne, ci rastlinne?

winona24
autor
22. máj 2009

že Ečka.....bože a čo tým deckám máme dávať...normálne maslo....klasické...obyčajné

winona24
autor
22. máj 2009

Rony uvoľni sa trošku..ty sa tak strašne všetkého bojíš....veď tým drobcom nedávame "tony"jedla....musia sa proste učiť a privykať na nové chute....ja už som tiež prestala hysáčiť pre všetko 😉

rony253
22. máj 2009

win, ja som uvolnena, viem, ze nedavas malej tony a ani ja mojej nedavam, tiez ju ucim vsetko pomalicky ochutnavat, ale o syroch neviem, tak preto sa pytam, ja davam aj normalne aj rastlinne maslo, takze neboj skusame aj my vsetko mozne, ale mozem sa opytat ci nie? ja nehysacim, len sa s vami radim 🙂

eweny
22. máj 2009

rony, pokial to ty uznas za vhodne, tak mozu..je to na kazdej matke..uz sa striktne nepridrziavam tabuliek, kedy co mozu jest..v bytovke mam jeden taky priklad, maminka sa tak zasadovo riadila tabulkami, maly nesmel skor nic ochutnat a teraz je chudacik velky alergik a astmatik..takze ja som uz rezignovala hystericit pre vsetko kedy co moze..

winona24
autor
22. máj 2009

rony ja som nechcela aby si sa nahnevala....ja netvrdím,že hysáčiš...to robím ja.... 😀 😀 😉 😉

eweny
22. máj 2009

a masielko normalne davame

eweny
22. máj 2009

akurat, ze sa stranim tych velkych alergenov, to ochutnavat nedavam

eweny
22. máj 2009

dnes mi Petko na olovrant spraskal pribinacika..az som sa cudovala, lebo jogurty a veci im podobne doteraz nechcel..

winona24
autor
22. máj 2009

ináč aj ja som včera držala v ruke pribináčka.....už jej ho môžem dať???ale asi áno...keď už je aj jogurty

rony253
22. máj 2009

win ja sa nehnevam 🙂
zehlim jak salena. tu pribinacika nemaju, ale som jej dnes kupila od Hipp jogurty a take tegliky umele tiez s vyivou a aj s jogurtom a ovocim, activiu moc nechcela, tak skusam toto od Hipp. vraj je v pribinaciku vela cukru, ale aj v caji od 8 mes je cukor, takze neviem. tu maju podobne jogurty ako pribinacik, kupim jedno balenie a vyskusame.
ew ja sa nedrzim tabuliek, lebo ziadne nemam 😀
Sara jedla aj vyzivu s cucoriedkami ale ju to zapeka, tak musime vynechat, a kupila som obycajny biely bio jogurt, tens som zmiesala s vyzivou a spapala.

winona24
autor
22. máj 2009

no nič....hotová som...idem spať,lebo potom som ráno ako mátoha 😔 😔

DOBRÚ NOC VÁM 😔

skrecok
22. máj 2009

Ahojte baby,
prave som uspala maleho. Dnes je mu uz lepsie, teploty uz nemame, po prvy krat od soboty nieco papal - bananik. Ale je taky velmi zoslabnuty a vychudnuty. No neprajem to nikomu, my sme uz totalne vycerpani az nevieme zaspat.

Inak my sme uz davali od 7.mes. keksiky a Dr. nam povedala, ze to mal az od 8.mes., na krabici je napisane ze od 6.mesiaca tak si vyberte...Jogurty az od 9.mesiaca, to nam povedala Dr. 😖

winona24
autor
22. máj 2009

joj skreci...mňa to tak mrzí...viem ako naháňate každý gram a teraz toto.....naozaj strašne držím päste,aby ste sa čo najskôr uzdravili

skrecok
22. máj 2009

Win, dobru noc...

skrecok
22. máj 2009

Dakujem, win. co uz, mame proste taku smolu... 😔

winona24
autor
22. máj 2009

neboj...z Riška vyrastie veľký chlap....ach jo...toto proste patrí k tomu....deti rastú s chorobami....ja som to už tu písala,že ako bojím každej jednej čo máme pred sebou ☹

perlab
22. máj 2009

ahojte babulky, zasa som tu v dosť pokročilom čase, ale čo už so mnou 😀

skreci, to ma moc teší, že je vám už ľahšie, prajem, nech je čoskoro všetko ok 🙂

čo sa toho týka, čo kedy začať dávať papať v ktorom mesiaci, ja sa toho tiež plus/mínus držím
a po skúsenosti so žĺtkom, som radšej opatrná 😉

kami12, pozerám, že si pridala fotos, v tom tielku je matinko mooooooc veľký frajer, a tá pusinka našpúlená 😀

rony253
22. máj 2009

škreci, som rada, ze vam to uz ustupuje 🙂
drzte sa

winona24
autor
22. máj 2009

😔 😔 😔

perlab
22. máj 2009

bože žehlenie, mne sa to tam kopí a kopí 😀
tie som dnes chcela 😝

perlab
22. máj 2009

tiež som dnes chcela /žehliť/

rony253
22. máj 2009

ahoj perlab
skreci nemali ste ist do nemocnice, s rota virusom sa normalne musi lezat v nemocke, dieta moze byt tym ze ma hnacky dehydrovane, ako som pisala, v nasej rodine sa to uz stalo, a lezali v nemocnici na infuziach. a chcel pit tekutiny?

perlab
22. máj 2009

chcela som pridať video na fb, ale mi to nejak nešlo 😠 , neviem prečo 😨

perlab
22. máj 2009

avojky, už máš požehlené