Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

anickaajanko
24. máj 2009

presne tak aj s nasim pridu ked bude treba jest

to ani ja nemozem povedat snazi sa mu venovat
a maly ho zboznuje len tak pisti od radosti ked pride z roboty

no tak MM sa mohol trosku prejavit ked uz je to vyrocie 😒
aspon na veceru
mna na nase sokoval boli sme na tej novej kolibe skoro na Donovaloch
obsluhuju tam v kroji v strede hori ohen a hra ziva hudba
chcela som to vidiet

a on ma tam sam od seba na vyrocie zobral

luciankasebastianko
24. máj 2009

Anička tak mne svokra 😠 zvyšuje krvny tlak denne dnes prišla o 13 00 ,že voziť malého keď mám tých majstrov chapete? tak som jej povedala že už nemusí keď obed už je navareny ja sa sňou neseriem naštastie ma môj muž berie z rezervou a sem tam si ma aj zastane 😀 zato malého sám voziť ani nápad

rony253
24. máj 2009

Ahojte,
veji, to ma byt presne take lepkave cesto, aj ja ked som to prvy krat robila, som sa cudovala, a chutil????????
Tak Sara dnes spala len 2 x po pol hodine a to rano a naobed, cele poobedie sme boli na cerstvom vzduchu a ani oko nezazmurila, tak sme sa do vecera potom hrali a o siestej som ju okupala, potom nakojila a uz spi od tristvrte.
a inac ma Sara 8 mesiacikov, rano som si az spomenula, ako som rodila.

anickaajanko
24. máj 2009

rony mne maly od polroka nespi v kociku
zvedavy je vsetko obzera oci mu ani neklipnu

lucinka
ja mam z mojej vlasy dupkom
napchava ho sprostostami
ked sa ozvem tak ine nepocujem ako
"toto keby som ja mojej svokre povedala, tak so mnou dvere zavrie"

"vies za nasich cias sa pocuvali stare matere a nie doktori"
ja na to ze to ja iste nebudem
tak mi povedala "ze som daka zvlastna"
no

no nerozculuj sa
normalne si zvykla ze kazdu nedelu sme tam
vola mi a kde ste je nedela
a teraz co?
nesla som
nech si nemysli ze som na gumicke

eweny
24. máj 2009

rony, gratulujeme Sarke 🙂

eweny
24. máj 2009

ale ano, uz prislo pozvanie na veceru, len to povedal az ked moja mamina odisla k sestre na navstevu a kedze neviem dokedy tam bude, tak sa nevieme nachystat..mozno pojdeme az zajtra, ked s nou na istotu dohodnem strazenie maleho..

anickaajanko
24. máj 2009

aj Branik s maminou Sarinke zelaju vsetko len to najlepsie
vela radosti ziadne starosti vela mliecka a hraciek 😀

eweny 😉

anickaajanko
24. máj 2009

lucinka na margo toho ze tvoja prisla

moja ho este nekocikovala a to bude mat 9 mesiacov

pred chvilou zas volala ze zajtra je v LIdli akcia ze ide kupovat malemu
kukam letak tak uz teraz sa bojim co z toh dotrepe

naposledy dostal ked mal mesiac
a teraz Lidl

wow

winona24
autor
24. máj 2009

ahojte babulenky...no malá mi už hajá.....a ja sedím pri telke a čakám na Lets Dance....to je super....tu poriadne nemusím nič robiť....doma by som už rozkladala žehliacu dasku 😝 😝 😝

vejinka
24. máj 2009

hej chutil fajny bol 😉

vejinka
24. máj 2009

win a kde si? mne tiez maly teraz zaspal a nejaky debil pre nasim domom zatrubil...ale nastastie ho nezzobudil.. 😠

winona24
autor
24. máj 2009

aaaa.....moja obľúbená téma - SVOKRA...

no tak mojasvokra je téééž expert...a malú nekočíkovala ani raz....len mi stále vraví čo MUSÍM...a to ja nenávidím....MUSÍŠ začať malú prikladať na šerbel.....to čo teraz dr hovoria sú blbosti....soliť treba,rybu jej daj....a pod. 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

winona24
autor
24. máj 2009

veji ja som zase doma u našich v BB....Milana mám na liečení,tak som od utorku tu.... 😅

anickaajanko
24. máj 2009

win
ako keby si opisovala moju 😅

skrecok
24. máj 2009

Ahojte 🙂
Som tu len na skok, maly je este hore. My mame dnes 8 mesiacov a uz sa mame pomerne ok 😵 .

Rony, aj my gratulujeme. 🙂

vejinka
24. máj 2009

win ako ti je dobre..teda az na tu svokru a o mojej nemozem povedat kryve slovo...aj ked zo zaciatku bola vselijaka a aj moje nalady boli kadejake ako som sa vyspala no ale podla mna lepsiu svokru som nemohla vyfasovat..ozaj je velmi mila a pomaha mi vo vsetkom a uz sa jej nebojim ani maleho dat ona vie ze ho nema moc nosit ..to som jej uz vravela a nie raz ale tak ked ho ponosi potom to citi na krizoch takze si dava pozor a ja som ovela kludnejsia...kazdy den ked je obed tak si ho vezme do obyvacky posadi do ohradky a ja sa v klude naobedujem a potom ho vezmem a ideme papat MM a potom hajat ..ona umyva riady a zasa ja umyvam vecer ked je muz doma a krmi maleho kasickou...dobre sme si to podelili..a cez vikend jej pomaham v kuchyni ale cez tyzden nie

winona24
autor
24. máj 2009

ale tak aj moja svokra má dobré vlastnosti...aj mi pomôže...ale nepretrhne sa

GRATULÁCIA všetkým dnešným oslávencom

anickaajanko
24. máj 2009

jejej tak aj Riskovi vsetko len to dobre
k 8 mesiacikom

jasne ze aj moja ma dobre stranky len som sa este k tej kapitole knihy nedostala 😀

vejinka
24. máj 2009

aj ja gratulujem uz ani neviem kto to vsetko ma osmicku 😉

anickaajanko
24. máj 2009

Veji vy za chvilku 9ku
wow ako to leti

vejinka
24. máj 2009

ved to uz nemam doma drobceka... 😔

vejinka
24. máj 2009

no nic kocky prcham do perin dobru noc.. 😉

vejinka
24. máj 2009

anicka ..co to vidim vy sa snazite otehotniet???

luciankasebastianko
24. máj 2009

Gratulujem 8m detičkam Anička tak to je čista bosorka len si nedaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝 skoro ma v piatok otočilo keď som videla ako malému švagrina davala šlahačku v spreji. Moja svokra sa mi par krát pokúsila kafrať do toho čo malý je ( slíže mu daj atd.) ale som ju zložila že kojené deti sa stravujú inak ako tie ktoré majú sunar pretože ona nekojila lebo sa jej nechcelo. Celé tehotenstvo mi rozprávala že budem museť jesť zasmažené polievky atd. Po porode som strucu 2 m nedala zasmaženú polievky do seba a mlieko som musela odsávať Ale jasné aj moja sem tam prekvapí a niekedy aj milo len si teraz narychlo neviem spomenúť. 🙂

vejinka
24. máj 2009

zajtra docitam uz fakt musim ist

luciankasebastianko
24. máj 2009

Dobrú Veji

anickaajanko
24. máj 2009

nedam sa lucinka
bojujem a zatial vyhravam
s tym ze mam nalepku HRDA

Veji no snazime
chceli sme taky maly rozdiel ale zatial sa nepodarilo
uz som testla
🙂

rony253
24. máj 2009

dakujeme za gratulacie
Skrecok to sme rodili v jeden den? super, ani som nevedela
Aj my vam gratulkujeme a hlavne nech ste zdravucky, dufam, ze je malemu uz lepsie
este som ani zehlit nezacala, a asi ani nezacnem, som unavena jak kon, Sara ma dnes znicila tým, ze skoro nic nespala, neviem co to mala za den.

luciankasebastianko
24. máj 2009

Anička po tichej domacnosti to chutí najlepšie tak do toho držim palce 😀 😀 😀 ja som si vykladala nohy hore Vyšlo to na 2 pokus

rony253
24. máj 2009

anicka vazne?? to som nikde necitala, ze chcete druhe babo.......
tak vam drzim palce
a este som neprivitala Lucianku, tak teda vitaj, idem pozret Vase fotecky.