Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
25. máj 2009

a samozrejme ze sa nedokazeme postavit ked stojime ako baletak 😅

winona24
autor
25. máj 2009

že by poštár sexi VEJI????? 😝 😝 😝

vejinka
25. máj 2009

win uz len na Jana cakam z posty pre teba...fuj.

zeny udrzbar manzel? 😀

silwietta
25. máj 2009

ahojte zienky,konecne som sa dostala trosku ku kompu, dnes od rana ficim... uz som stihla prezliect periny, naladovat pracku, naoberat kybel jahod... uz len dzem zacat robit...

vejinka
25. máj 2009

svokra hovorila ze jej deti sa prvy krat postavili az v roku..a tusim moj muz este neskor tak to neriesim a predsa doktorka ho ma pod dozorom keby sa jej nieco nezdalo tak ma nekde posle...a tiez ideme az po stretku do poradne

vejinka
25. máj 2009

fiiiiha kde su uz jahody??? my este ani z daleka nemame ☹

ollako
25. máj 2009

no ja som si to az tak nevsimala, ale ked mi to furt mamina hovori, tak uz ma to zacina znepokojovat...inak som si myslela, ze vsak este ma cas, ved ma len 8 mesiacov...moj svagor zacal chodit az v 16 a je v poho, takze zatial sa nebudem stresovat, pockam este mesiac ako sa to vyvinie a uvidime 😉

winona24
autor
25. máj 2009

veji...OK...ostaneme pri tom mangelovi...

OK utekám ja...malá je hore 😉

kvietocek
25. máj 2009

ahojte, ollako, nam na cviceni vravel ze ak maju deticky prsteky zovrete na nozke treba im troska hladkatnozky po vrchu nohy, aby ich uvolnili. Ze aj vtedu ked stoja. Ja som skusala u nasej a trochu to funguje. Mozno ho treba nechat bozeho aj bez ponoziek ked bude teplo, vraj aj to pomaha. Inak vela deticiet ma zovrete prsteky na nohach a stavaju sa na spicky.

eweny
25. máj 2009

Pekny den sa praje kocendy,tak my uz ficime autickom do BB,do Europy ideme pokukat 🙂 maly zalomil v autosedacke..

Veji tak ty takeho tajneho masera mas?..ja idem v piatok na masaz,chodievam raz za mesiac,ale ten moj zniceny chrbat by potreboval viackrat..

vejinka
25. máj 2009

dnes to vyskusam malemu..ale ja ho pravidelne steklim po nozkach aj hore aj dole...on je velmi steklivy a ja som zasa velmi zakerna a robim zle kazdemu..ale on bude asi po mne 😅

vejinka
25. máj 2009

ew no hej maaam som rada sice furt repce ze zasa??? ale keby som xcela sex tak nepovie ze zasa 😀 😀 😀 😀 ale tak ja nemam ani najmensiu chut ale masaz si dam kedykolvek 😀

vejinka
25. máj 2009

ew my sme boli v europe ked som bola cca v 25tt a kupovala som si saty na svadbu pamatas?? no a fakt je to velke..mne stacilo aj to parkovisko vnutri ...keby som bola sama s Erikom tak sa tratim esteze nas bolo tolko..bol aj moj muz aj segra aj jej muz aj dve deti 😉

vejinka
25. máj 2009

a aj zachody maju pekne len nemaju toaletny papier..teda vtedy nemali a nevedela som ani zapnut vodu.. 😀 😀 😀 a potom som na to prisla ale zasa im nefungoval ten stroj na susenie ruk tak som odtial vyletela a utrela sa do siat co som mala na sebe...ponadavala co je to za system a sli sme do dalsich obchodov..to je tam tak na pol dna ..my sme hladali len obchody so satami takze nikde inde sme nechodili..ale co som si vsimla tak obchody prazdne a len predavacky unudeneee a dole bolo akurat den deti...tak tam bol nejaky moderator a kooopec ciganov a balonami 😔

eweny
25. máj 2009

Veji tak to ste cela delegacia boli 🙂 ja som bola totalne dezorientovana v Avione v Blave,az mi z toho zle bolo..tu je to pohoda..

silwietta
25. máj 2009

veji ked mas chut na jahody tak kludne dobehni...

vejinka
25. máj 2009

ew nooo ved som si kupovala saty to by si nenechali len tak ujst a mimochodom natlacili sme sa do jedneho auta uz ani neviem ako sme sa tam mohli vopchat 😀

vejinka
25. máj 2009

silwi mas pravdu sak to mam co by kamenom dohodil 😀 😀 😀

silwietta
25. máj 2009

ollak, ja na tvojom mieste by som asi radsej skocila K Dr.... ved nech sa kukne, budes kludnejsia 😉
alebo zavolat ze co ti na to povie...

vejinka
25. máj 2009

len pockaj skontrolujem bike a maleho si vezmem pod pazuchu 😀 😀

eweny
25. máj 2009

Veji,jasne 🙂 kde by ti chybali..

Ozaj a ako sa ma cokoladova Veronica?

vejinka
25. máj 2009

maly je hore...musim ist 😔

eweny
25. máj 2009

Uz sme tu,tak sa zatial lucim..ak sa podari,tak mozno sa aj s winonou a Natalkou uvidime 🙂

vejinka
25. máj 2009

ze vraj dobre....v lete pridu na prazdniny...par krat ju pofotim hodim sem a vy mozete cumakovat ci zbledla ked zisti ake sidlo je moj syn 😀 😀

miriam24
25. máj 2009

Ahojte ... 🙂

Veji u nas uz je skoro po jahodach 😀

inak s tym `chodenim` tiez sa maly snazi krokovat ked ho drzim pod pazami aj pekne vykracuje ale napr s lavou nohou spravy krok ako bocian a s pravou len taky mini .. a tiez ide trosku na strany chodidiel a nie na cele chodidlo .. ale kedze na chodenie este maju cas tak toto su podla mna len take prve pokusy .. oni na to pridu ze co a ako maju robit 😉

v sobotu sme boli na svadbe .. tak som sa aspon trosku zabavila .. maleho sme tam mali do 19.00 potom sme ho odviezli k nasim,nakojila som a isli sme naspat .. maly vydrzal spinkat skoro do polnoci no a ked sme sa o 00.30 vratili tak uz bol chuda mrzuty lebo chcel papat .. a z flasky nechcel ani za svet .. no ale zvladli sme to .. len sranda ze mi moj muz hovoril uz okolo polnoci ze aby sme zavolali mojho otca ze nech uz pre nas pride lebo ze ma taky blby pocit .. no v tom case uz bol maly hore a chcel papat ... telepatia u nich funguje 😨

ka3n
25. máj 2009

ahojte..kazde dieta je ine, maly mi uz krasne za dve rucky chodi, aj po schodoch a kamoska ma starsiu kocku a ta este nic...je to individualne.
Veji, aj my mame jahody 🙂)

ka3n
25. máj 2009

anicka, ja si myslim, ze malemu je jedno,ci sedi na trojkolke alebo na odrazadle...mne staci ta trojkolka, nemusim mat zase vsetko..ale ved to je kazdeho osobna vec.

johnie
25. máj 2009

nooo
nahodila som plavecky a idem do zahradky, selma spinka robotku mam hotovu... juj aky krasny den, keby nebolo tej hadky vcerajsej s muzom tak normalne ziarim.. 😀 😀

johnie
25. máj 2009

😝 jaaaj a svokra odislaaa ... co si dam? hmm... deci bieleho 😀

ka3n
25. máj 2009

johnie, tak si bez kupit cigy 🙂 a bude to ok..co nieco vazne sa stalo? no a ja si idem dnes do TT kupit plavecky, o hodku mi ide bus, berem aj drobca.