Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
25. máj 2009

ka3n... aj by som isla, ale priznam farbu, ja nemam eurase ani na cigy... my sme teraz s muzom do vyplaty total svorc...
aj preto ta hadka...
ked bude sportak ale to vidim minimalne az o mesiac tak sa urcite stretneme trnavacky... jo?

silwietta
25. máj 2009

johnie, dufam, ze sportak budete mat cim skor... sa rada s vami stretnem...

johnie
25. máj 2009

😵 aj jaaaaa....

silwietta
25. máj 2009

prave mi doprala pracka, ale kazdu chvilku sa zobudi maly tak sa bojim ist vyvesat pradlo... ale idem lebo este musim nejaky kolacik upiect, idem zajtra ku kamoske tak nech nedojdem s prazdnymi rukami...

ka3n
25. máj 2009

johnie...neboj, bude to lepsie, neboj..ok, ved potom daj vediet a stretneme sa..aky kocik si si kupila?

johnie
25. máj 2009

silw ja som piekla vcera ako vzdy bublaninu ale nemala som pdp tak som tak frcla prasok do pernikov a orechy a aky super kolacik, samozrejme s jahodkami... 😝
ka3n este nijaky... najprv som chcela tento... https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
ale asi pojdeme do ba nejkaky kupit, lebo ktovie kedy nam tento pride.. uvidime co budu mat v blave... ale to vsetko az po vyplateeeeeeeeeeee ☹

ka3n
25. máj 2009

johnie, mne sa tento paci, mrkni si album KATAVINKA

johnie
25. máj 2009

ka3n no ved to je ten isty, je super, len neviem ci sa mi tam zmesti fusak v zime, ci nebude zachvilu aj maly...

ka3n
25. máj 2009

ale ten nikde v obchode nemaju, iba ta baba z Bardejova ho ma..

anickaajanko
25. máj 2009

jphnie ten kocik je nadherny aj my sme mali taky objednany len v modrom (keby ze mam babu iste mam tento lebo milujem kombinaciu ruzovoseda na kociku) uz som ho aj vyplatila a potom mi ta pani pise z MMB ze dodavatel nedodal, uz mi bolo 5-5 ale po 3 tyzdnoch mií prachy vratila

a mame iny od inej

Veji vazne chcete 4 deticky?
ci srandujes

K3n bola som kukat tie odrazadla ale fakt by toho uz bolo moc
a nie sme tak prachaty

babuci
25. máj 2009

ahojte. je tu niekto? kto mi poda info, ci teda mame izbu na stretko alebo nie? beriem aj tu trojku.
claudi neodpisala si mi na IP. ako to teda je? vojdeme sa?

inak moj maly chodi jak dabel za obe ruky a najnovsie ked stoji a drzi sa cohokolvek, tak sa jednou rukou pusti a druhou sa drzi jak frajer. a uz pozera a odhaduje dlzku, ze ci niekam prejde🙂 je podareny🙂))

baby davate uz deticky na serblik?

silwietta
25. máj 2009

johnie taky sm aj ja par krat spravila - prvykrat tiez preto ze som nemala pdp a potom preto lebo nam chutil 😀
a este do cesta nahadzem kusky cokolady - potom ho vsetky decka zboznuju 😎 a ja najviac 😀

claudinka
25. máj 2009

STRETKO V MEDICKEJ ZAHRADE V BA!!!
POZOOOOR, BUDUCI TYZDEN V STREDE TYZDNA, CIZE V STREDU, SI SPRAVIME MALY DEN DETI V MEDICKEJ ZAHRADE.. Stretneme sa pri vchode pri cintorine na tych prvych dvoch lavickach, co tam hned su po lavej strane a odtial si uz najdeme nejakeho vhodneho fleka na sedenie, lezanie, lozenie, stavanie sa na travicke 😵 😵 😵 uz teraz sa na Vas a Vase deturence veeelmi teskam.. A priblizny cas stretnutia stanovime okolo jednej, ked sa deticky naobeduju 😉 kto pride neskor, skor, kludne napiste, budeme tam (teda aspon dufam)..

evitkamalicka
25. máj 2009

ahoj maminky 🙂

claudinka
25. máj 2009

babuci to drzanie jednou rukou pozname 😉 uplne frajerske to je, aj ja to stale hovorim 🙂
babuci urcite sa vojdete, ale kam, to je otazne.. asi do tej trojky 😉 😉 teda tam urcite, kedze su dve volne a zatial su pre teba a pre chiiqie reserved 🙂

momoyka
25. máj 2009

ahojte, pekny dnicek...

co noveho?

vejinka
25. máj 2009

babuci to miesto je tvoje teda trojka...tak uz len poslat korunky terezke...sup sup

vejinka
25. máj 2009

babuci uz som ta aj hodila do izby takze zaplat a mozes ist 😉

claudi napises prosim IP babuci kolko ma zaplatit? 😉

vejinka
25. máj 2009

momo ahoj nic nove maly mi akurat zaspal a ja zavislacim tu 😉

vejinka
25. máj 2009

anicka jasne ze xceme 4 deti ale kto ich porodi to netusim 😀

vejinka
25. máj 2009

teda vlastne uz len tri 😀

anickaajanko
25. máj 2009

Veji
máš môj obdiv 😉

babuci
25. máj 2009

aj my chceme tri deti. dve urcite vlastne a jedno chcem adoptovat.

claudi hod mi tam aj cislo uctu, kam to mam poslat, ok?

Baby aj vam sa deti tak moc potia? Jozko je teraz v tielku a kratasoch, ma aj ponozky a kozene topane kvoli chodeniu a aj tak ma uplne kropaje potu na nosteku. a to ma skoro stale.

silwietta
25. máj 2009

babu a kolko stupnov mate v byte?

evitkamalicka
25. máj 2009

my chceme tiez 3 deticky

silwietta
25. máj 2009

ja som kedysi chcela 5, ale uz ma to preslo 😀

anickaajanko
25. máj 2009

Babuci hrozne
ja som uz dokonca prosila Dr. o vysetrenie
co sa mi nezdalo normalne
vyzula som ho a on mokre nohy
a este ked ho kojim

ze sa to upravi

ja by som si na 3 deti netrufala a zaradom
aky odstup
evit?
babu?

evitkamalicka
25. máj 2009

anicka o druhe sa chceme zacat snazit buduci rok niekedy maj, jun, jul...cize odstup cca 2,5-3 roky

babuci
25. máj 2009

po Jozkovi chcem dalsie az o tri az styri roky, aby som si ho uzila a to tretie az potom neskor, ked my Jozko a to dalsie odrastie.

luciankasebastianko
25. máj 2009

Caute ja len mrknem čo sa deje 🙂 babuci máte pekne fofky Všetky babenky ich máte super aj stránky anička Branko je tiež taky vlasač ako ten môj zlatučky vejinka už možeš aj chvosty zapletať ten má ale háro ideme na sa vyvetrať je krásne papa