Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
25. máj 2009

no nic idem cakat muzika, za chvilu pride z prace...pa pa

anickaajanko
25. máj 2009

moj az o 4tej

evitkamalicka
25. máj 2009

moj ma od zaciatku maja zmenenu pracovnu dobu a uz na furt, takze aspon sme viac spolu

momoyka
25. máj 2009

hej, len nemozem najst kabel od fotaku, aby som stiahla fotky, ale uz na tom pracujem

momoyka
25. máj 2009

moj ma pohyblivu pracovnu dobu, dnes pride okolo stvrtej,piatej, potom ideme k babi, na zahradku, na jahody..

miriam24
25. máj 2009

Ahojte .. tak popridavala som nejake nove fotky do albumu .. mozete kuknut ak chcete 😉

no ja chcem mat urcite este jedno dieta .. ale az tak ked bude mat Martinko 4-5 rokov ... lebo este som chcela chvilku pracovat .. nieco si nasetrit a tak ... sice uz zarezavam ale je to z domu a este som chcela dochadzat aspon tak rok-dva .. no uvidime ako to cele nakoniec bude ...

ozaj a Matko ma uz prvy zubcek ..tak sa ho snazil vyplut hned prvy den .. si myslel ze to tam nema byt 😉

miriam24
25. máj 2009

momo .. tiez sme boli v sobotu na svadbe 😀

anickaajanko
25. máj 2009

Martinko bol krasne nahodeny
ta fotka s tatinom je super, sibalsky vyraz ma Martinko
inak ocino vyzera mlado

potom kuknem druzicku
druzbu som uz videla 😀 Miriamkinho24

anickaajanko
25. máj 2009

No tak z Hanicky a Martinka by bol skvely parik

Hanicka je ako ta babika co sa dava na svadobne auto, fakt utešená
milujem môjho Branka nadovšetko
ale druhé babo chcem babu

ozaj chcela som sa spytat ti co uz mate vrchne zubky mate tam medzierku medzi nimi
mne sa zda ze maly ich ma az moc od seba

momoyka
25. máj 2009

aj ja som prave pridala nejaku foto, kuk

momoyka
25. máj 2009

miri, martinko bol fesak zlatucky 😀

miriam24
25. máj 2009

Anicka .. veru ked je oholeny tak vyzera byt take `ucho` .. obaja mame tento rok 28 ale ja skor o tri mesiace

Momo .. no aka princezna z nej bola 🙂 .. ja som tiez povodne chcela malemu poziciat take `fesacke` oblecko ale bol s nami len 3 hodky tak sa mi to zdalo zbytocne a to co mal moze v podstate nosit kedykolvek 😉 teda az kym z toho nevyrastie a to bude velmi rychlo ...

sasasx
25. máj 2009

ahojte baby
prisla som nakuknut...vobec nestiham...maly si lozi, chodi jak sa mu zachce takze sa treba mat stale napozore a jednoducho nejak nestiham🙂
ale sem tam vecer pozriem aspon na FB a na vase nove fotecky a videjka - vsetky deticky su krasne a sikovne🙂
mne dnes odpadla vecerna "robota" - doucko, tak som s malym a mam veget na balkone... esteze mame wifi a mozem tu mat aj comp - maly si nasiel mop a vedro, tak sa s tym hra... vzdy ho to fascinuje, ked umyvam podlahy;)
tak vam prajem krasny vecer, ja sa opat ozvem, ked sa zorientujem co nove sa tu deje

rony253
25. máj 2009

ahojte, ja dnes nic nestiham, Sara moc toho nenaspala. Sla som s nou von, tak tam pospala ale zase som nic neurobila, co mi v dome trebalo. Mrnci uz druhy den, stale ju treba len vlacit, nic sa jej nepaci, tak neviem ci nezacnu tie zuby, kedze je taka naladova, ze to je neuveritelne. A ani za frasa spat.

rony253
25. máj 2009

no konecne zaspala

rony253
25. máj 2009

vidim, ze vas je tu hojne
ahoj Sasax, slubujem, ze fotecky poslem. nehnevaj sa. Idete s riskom na stretko?

claudinka
25. máj 2009

nestiham nestiham, nic baby nestiham, ani vas citat bohatstvo 😀

vejinka
25. máj 2009

no maly mi prave zaspal ale potiahol tak sest krat a je tuhy predpokladam ze do pol hodiny je hore s revom 😕

vejinka
25. máj 2009

pridala som par fotiek tak ak xcete ta kuk 😉

luciankasebastianko
25. máj 2009

Cauko už som svami anni ešte chodíte plávať malý ma krasne foto nás fotili po prvej lekcií teraz ideme na 3 lek. jehnie to je krásne že sú nedelú aj ja a múž sme nedelu veji pozriem tvoje foto mrkni pridala som aj ja 5ks a konečne Vam ukažem aj muža je kučeraví dúfam že malý bude tiež 😉 😉 😉

vejinka
25. máj 2009

lucia krasne fotky..sa mi paci v tom ruksaku.. 😀 😀 a aj medzi kvietkami ked bol malicky..a ta myska tiez nema chybu... 😉

luciankasebastianko
25. máj 2009

veji naj je tá ako electikmann 😎 rony ako to zvládaš vonku ja som tam sice nemala muža a dieťa, ale kuposledku som to psychicky niesla tažko

anickaajanko
25. máj 2009

Lucinka krasne fotocky
ta s manzelom a ta vo vode 😉 su super
nie nechodime uz na plavanie aj ked nerada
maly sa zacal hrozne bat
prve dva kurzy ok tesil sa, tlapkal, radoval sa....
ale potom len plac, ci sme sa ponarali, ci sme spievali
vydrzala som cely kurz ale plakal cely
a tak velmi ze sa mi hadzal kolo krku, stipal a v noci sa zacal budit placom
maminy tam krutili hlavou ze je to tyranie ☹ tak som s tym radsej prastila

chodime uz len sami pohrat sa do bazena, ked je otvorene pre verejnost

Veji fakt ma vela vlaskov

vejinka
25. máj 2009

a mam taky pocit ze maly sa skor podoba na teba ako na tata 😉

vejinka
25. máj 2009

anicka ved rozmyslam ci ho nedam osmykat ale je mi to luto to dat dole...aj ked sa dost poti..ale sak aj ja mam kopec vlasov a nevadia mi..teda ako kedy 😀 ved uvidim ked bdue este teplejsie asi pojdu dole 😔

vejinka
25. máj 2009

ale on ma len na vrchu hlavky...po bokoch nema skoro nic

vejinka
25. máj 2009

lucia a ake si mala mini brusko v den D 😉 to ja s mojim balonom 😀 😀

luciankasebastianko
25. máj 2009

Tak to si prváááááááááááááááááááááááááááááááááááááá čo ti zato dám Pozvem ťa keď prídeš čo piješ? a nimochodom máte super Aquapark chodíme na kožu čalunícku do L.M a keď sme už tam ideme sa okúpať ešte som nebola s malým ale chcem skúsiť je tam obmezenie? vek?

anickaajanko
25. máj 2009

Veji Branik ich nema tolko a istotne ho dam zaciatkom augusta ostrihat
verim totiz tomu co sa hovori ze potom zhustnu

Lucinka aj ja som kukala fakt male brusko

vejinka
25. máj 2009

lucia ..netusim ja som bola v aquaci raz 😅