Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

perlab
1. máj 2009

Juj baby, nepíšte o tých naliatych prsiach, chytá ma nostalgiaaaaaaaaaaaaaaa.

lisula
1. máj 2009

ahoj jurocko. no musime to poriesit rony. sory baby ale musela som kuk video o detskej sedacke

ka3n
1. máj 2009

ahojcek..som sa kupkala, umyvala vlasky, fenovala a zehlila vlasky a drahy uspaval maleho a teraz pocujem ako spolu obidvaja chrapu, pojdem zobudit draheho, nech ma pusti do svojej postielky..zajtra ideme niekam ku Samorinu na nakupy, som zvedava, co pokupime..chceme nieco do zahrady, nejaky slnecnik a tak...a ja chcem nejaky znackovy batoh na vylety..rano nabalim maleho, vyfintim seba a ficime..

Zuzi, my mavame take opekacky na dennom-letnom poriadku...skor teba vikendovom..

ka3n
1. máj 2009

perlab, ja davam malemu uz od min.mesiaca jogurty a chutia mu..tak preco pises, ze skorej?

lisula
1. máj 2009

juj perlab sorac. verim ti ze sa to zle pocuva. vsak som nekojila vtedy dva dni co som pisala raz a som bola hotova. nevie ako to bude ked dojde mliecko 😒 dufam ze to tak skoro nebude 😔

jurocko
1. máj 2009

mi sme mali tiez super den....boli smr pri domceku...uz mame na besiedke strechu a podlahu tak sa tessiiiiiiiiiiiim..tobiasko a karinka cely den vonku..karin sa byciklovala...ako fajne na dedine aj zajtra ideme tak sa tesime...nabalime sa a ideme

jurocko
1. máj 2009

jooooooooooooooj ale som rada ze aj ja kojim aj ja dufam lisula ze budem mat este stale kopec mliecka..maly je pri mne strasne stastny ked cica ciculu..ved karin som kojila dva roky a 1 mesiac dokym som neotehotnela..

lisula
1. máj 2009

aj ja som rada ze zijeme na dedine. ja nie som na mesto. ako zit by som tam nechcela ked nemusim., 😖 tu si mozem vyjst a som an dvore. nemusim do parku a tak

ka3n
1. máj 2009

My byvame na dedine, tak viem co vravis Jurocko..a deti su tam hlavne stastne..

Idem hajusat, zajtra mam zase unavny den..brúúú nocku.

lucindela
1. máj 2009

ahojte...
jurocko: pri domceku je vzdy fajn,ze? 😀 budete sa stahovat? 🙂
prisla som vas troska nakuknut...kedze pozeram aj hokej a napchavam sa zmrzlinou... 😀😀😀

jurocko
1. máj 2009

ahoj katrin...vy stale chodite po nakupoch a vyletoch..ako vam fajne v dobrom vam zavidim,,,,uz som hovorila drahemu ze mi nikde nechodime a on na to ze ved stale sa musi nieco robit a to nehovorim ked sa pustime mozno nabuduci rok do prestavby domu..tak potom uz nepojdeme nikde...jooj 😠

silwietta
1. máj 2009

ahojte zenusky.... ja si pozeram golfky, uz som na 95% rozhodnuta ktore chcem, uz je len otazka ze odkial... v cechach vychadzaju o dost lacnejsie, no manzel sa boji ze co ak sa pokazi, ako budeme riesit zaruku, ze zbytocne problemy 😔 tak teraz vaham...

ka3n
1. máj 2009

No cica, to ti neradim, ked sa ti pokazi, tak s tym budes mat zbytocne starosti, to podla mna posluchni muzika..
Mozno ti ale ine baby poradia inak..je to na kazdom.

jurocko
1. máj 2009

lisula vy byvate sami,ci so svokrovcami?v dome?

ahoj lucindela.......ako sa mas moja?chceli by sme sa ale treba vela prerabat ak sa bude prerabat tak od jari nabuduceho roku je to v štadiu riesenia..a penazi ☹ 😅 😔 😝

ale cez leto chceme byt tam..je tam ovela lepsie...deti sa hraju na dvore a ja sí mozem robit hocico a ked som v bytovke tak nic lebo musim davat vonku pozor 😀

lisula
1. máj 2009

joj idem aj ja. zajtra ideme plavat na osmu abo deviatu. uvidim kedy vstaneme.

perlab
1. máj 2009

ka3n v pohode, myslela som skorej ako som si ja predsavzala, prednedávnom som tu písala, že musím na jej žalúdok opatrne 😉

lisul to je ok, ja len ticho závidím. nepoznala som krajší pocit, ako keď mi zaspala na prsníku 😵 😵 😵

jurocko
1. máj 2009

cau silvi......ja by som tiez nekupovala vies si predstavit kolko zaplatis za postovne keby bolo nieco zle...ved neverim ze v obchode u vas nic nemaju

lisula
1. máj 2009

juroc byvame s nasimi. takze v poho 😉

lisula
1. máj 2009

je pravda ze sami je sami, ale zatial na to nemame.a do bloku to nieeeeeeeeeeeeee

lisula
1. máj 2009

bruuuuuuuuuu nocku a pekne snicky

lucindela
1. máj 2009

jurocko: mame sa fajn...tak domcek je domcek...my byvame v domceku a v KE nasi maju tiez domcek...takze je to fajn...
sestra zatial tiez byva v bytovke,ale uvazuju,ci ist robit domcek al.nie... 😀aj ked by nemuseli...lebo by mohli mat domcek nasich...kedze my sa neplanujeme vratit uz zit na Slovensko...

perlab
1. máj 2009

Ja sa lúčim, dobrú nocku prajem, idem čo to popratať. 😉

ka3n
1. máj 2009

Jurocko, my mame postavene podkrovie u svokrovcov, takze nemusime stavat nic, hej chodime stale niekam, ani radsej nehovorim kolko vyletov mame naplanovanych..v nedelu ideme do Senca na jazera na kofcu a tak a dalsi we na Bukovu na chatu..a tak ..vies rady niekam chodime s malym je to o to krajsie, niekam do prirody..a na nakupy tiez casto, ale teraz chceme nieco ako zahradny nabytok, slnecnik a take tak ideme do nejakej Luznej ci co..

lucindela
1. máj 2009

no,poinformovala by som sa...lebo viem,ze znami zo Slovenska kupuju veci z Polska,z Madarska...a v pripade reklamcie mozu reklamovat aj na Slovensku...kedze som v EU...kedze vydaju "europsky" zarucny list...ci ako to nazvat... 😀😀😀

jurocko
1. máj 2009

vedto je dobre katrin bud rada viem ze vy mate podkrovie ved si spominala ale vy ste si ho neprerabali?

jurocko
1. máj 2009

musela som odskocit karin plakala dnes je dajaka cudna a smutna ...asi velmi unavena a nemoze zaspat ☹

perlab
1. máj 2009

Juročko, nechcem provokovať, ale zajtra plánujeme nákupy v Maďarsku 😀 , ale veď vy tiež dosť často jazdíte do Poľska, či nie? 😉

ka3n
1. máj 2009

Jurocko, ja mam 23 a manzel ma 34 rokov..na foto to nie je vidno?..no a ked robili strechu, teda davali novu skridlu a este sme spolu nechodili asi pred 6-timi rokmi tak si hned manzel spravil podkrovie a tak som "prisla do hotoveho" a teraz si uz len dozariadujeme izbicky..ale nabytok nam este dost chyba, ale niekedy si radsej vyrazime na nejaku chatu ako "kupime nejaku skrinku" 🙂)

jurocko
1. máj 2009

jaaaaaaaaj tak to mas fajn......tak ti si este odomna mladsia...ja budem mat v decembri 26 rokou a manzel 28 v juni

jurocko
1. máj 2009

🙂 🙂 o 11 rokou starsieho je to lepsie?ci to nepocitujete?manžel musi byt hrdy ze ma taku mladu zienku--však?a fakt na fotke ani nevidno