Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

anickaajanko
26. máj 2009

hlbokej postieľky 😀

terezicka
26. máj 2009

Krány slnečný dník prajeme, včerajší večer sme mali hrozný, Lucka len revala, zaspať ani za svet. Klasicky zvykne zaspať pekne o 19:30 a včera len plakala a plakala. Keď sme si ľahli k nej tak bolo dobre, ale aj tak nevedela zaspať. Tak potom ju Marek dal do vajíčka a nosil ju po spálni a tam našťastie pred pol 10 zaspala 😅 Ale o 10-tej sa už zas mrvila no radosť. V noci keď sa zobudila na jedenie tak som ju potom uložila naspäť do postieľky ale po chvíľke som ju odtiaľ vybrala, lebo sa len otáčala, dávala si nohy medzi drievka a nevedela si nájsť polohu - nevie sa v postieľke tak dobre krútiť ako medzi nami na posteli a my sa jej vždy ešte odstupíme aby sa mohla vrtieť ako sa jej chce. Tak potom zaspala pri nás, ale už pred 6 bola hore 🙄
A som zvedavá aký bude dnešný deň, som s ňou sama, Marek v robote...

rony253
26. máj 2009

ahojte, my noc fajn, ale sa jej zasa nic nepaci, len vlacit sa chce, unavena jak kon ale ked ju dam lahnut len mrnci a huci. sedi mi na rukach a mrnci to je horor.
Terezka, Sara je tiez v tej postielke jak za trest, az mi jej je luto, ked vidim, ako je tam poskladana, tak ju mam aj pri sebe a tam ma svoju slobdu, roztahuje sa kruti, obeha celu postel, to je jej svet a viem, ze sa dobre vyspi.
Teraz husi v postielke, ked si ju dam k sebe, aj tak huči. Aj ked ja som kludny clovek a mam zlate nervy, vcera som uz z nej kolabovala, spat ani za svet a dnesny den vyzera tak isto.

terezicka
26. máj 2009

Rony Lucke sa tiež u nás páči hlavne že môže loziť po nás 😀 Ale sa bojím aby si nezvykla a potom bude chcieť byť vždy pri nás. A teraz odkedy sa naučila sama posadiť a postaviť tak koniec. Aj včera večer si sadla v postieľke, potiahla kolotoč a už sa hralo 😅

dadadulka
26. máj 2009

pekné slnečné ránko maminy 😎

terez akoby si písala o nás 😀 u nás detto... ak som aj ja v noci nevstala k malému aspoň
desaťkrát, tak ani raz... dúfam, že sa to čoskoro zmení k lepšiemu a konečne sa aj ja vyspím... 😅

rony253
26. máj 2009

pripada mi to tak, ze sa nase deti rozhodli nas zlikvidovat. nic no idem jej zapnut telku, mozno pojder nejaka rozpravka. baby zatial caute

dadadulka
26. máj 2009

rony ajoj, dodatočne blahoželáme Sarinke k Osmičke 🙂 😉

rony253
26. máj 2009

ahoj dadul, aj vam napodobne. idem sa venovat malej lebo je na nervy

dadadulka
26. máj 2009

my najnovšie sa staviame na nôžky a najradšej je, keď môže hopkať, vtedy je vo svojom živle 😀 😀 😀

terezicka
26. máj 2009

Dada to hej aj Lucka sa postaví, blažený úsmev na tvári zrazu má a je dobre 🙂 Jaj a ozaj už povedala aj mama, ale pomedzi slzy a plač 😝

dadadulka
26. máj 2009

terez náš Matúško sa rozhodol, že kolotoč nad postieľkou zlikviduje 😀
keď ho lapne do svojich ručičiek, hotovo, mixuje a mixuje, už len čakám, kedy mu capne na hlávku 😅 😀

dadadulka
26. máj 2009

aj náš už povedal mama, juj celého som ho vybozkávala 😵 😵 😵

kamilka12
26. máj 2009

Dobré ráno,

my sme mali noc v pohode, zobudil sa o 3.00 a o 5.00 vstávali sme o 6.30. Idem dať marhuľovú výživu a o 9.00 ide spať...

estella
26. máj 2009

ahojte.....Maxim najnovsie uz nechce obsediet v kociku...uz by chcel len chodit..boli sme cez vikend u mojej maminy bol cely den vonku a zapacilo sa mu ze s nim stale niekto chodil a teraz si to vyzaduje aj doma.....ale ja uz pomali prichadzam o chrbat....chodul ho uz nezaujima.....naco ked ho moze mama drzat za ruky a on si chodi hore dole.....

anickaajanko
26. máj 2009

No tak moje dieťaťko ma asi nema rado, alebo ja neviem
este mama nepovedal,
iba ked sa udrel aj to bolo mamamamamamama

Branik detto
najradsej sa zliepa v posteli po nas, kocik a chodulik je nepriatel
v choduliky nikdy nechodil on sa len hral

dala som mu napalit Macka Pooh kuka na to ako puk
este par minut mu to necham a telky na dnes dost

vejinka
26. máj 2009

dobre rano zeny ja som mala brutalne hroznu noc..maly bol len 4 krat hore ale mne bolo zle...vcera som sa prezrala vecere a pred spankom som vypila asi dva deci slatiny mojito a na to ladovu kavu..jake som mala krce v noci fuj aj gracat sa mi xcelo..ale predychavala som ako kontrakcie a do rana to ako tak preslo..a teraz ma prezmenu boli a stipe jazva asi bdue prsat zajtra alebo uz dnes vecer ja som ako taka rosnicka 😀 a maly uz zalomil a ja budem prat hned ako sa zobudi

jana.hcsba
26. máj 2009

dobre ranko! 😎
tak som myslela, ze sem na chvilu ku vam zasadnem a uz je mala hore. 😖 tak ja idem. pa

johnie
26. máj 2009

cauteee..
zuzi 😉
ideme dnes do poradne.. idem sa uclovecit... siastok 😝

estella
26. máj 2009

my uz mame vysledky jednych testov a tie vysli velmi dobre...imunita je uplne v poriadku aj pecen,oblicky,ladviny..teraz este cakame na druhe ale aj tie sa predpokladasju ze budu dobre kedze tieto prve vysli tak ako vysli.....ale potom fakt nechapem preco tie hlieny a stale nejaka choroba.... 😕

kamilka12
26. máj 2009

estell - a alergia nejaká to nemože byt? 😕 Či to by vám tiež zistili z týchto testov?

vejinka
26. máj 2009

zeny pozrite si ako sa velmi Erik podoba s tou fotkou co som robila z PC pre jeho narodenim... 😅

vejinka
26. máj 2009

sakra som to omylom napisala do stretnutia...sorac 😉

kamilka12
26. máj 2009

veji fakt sa podobajú 😀

vejinka
26. máj 2009

normlane mi to nejde do hlavy..ako je to mozneee 😀

winona24
autor
26. máj 2009

ježiš ešte aj tie vlasy...to je haluz 😀 😀 😀 😀

dobrý deň dámy....

ja som sa včera stretla s EWENY a Peťkom...... 😀

anickaajanko
26. máj 2009

Veji vieš že je váš 😉
ale fakt sila

Branko tak zošíva že až

vejinka
26. máj 2009

nikdy by som tomu neverila nevidiet to... 😀

winona24
autor
26. máj 2009

zuzka 10000000000000000 bodov........bavím sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana1710
26. máj 2009

anickaajanko,nie.ucitelka urcite nie..mam obycajnu strednu skolu a skola ma maximalne nebavila,ale co to som sa naucila...ak by som si nebola ista co kde mam napisat,tak radsej kaslem na to...napriklad,ked mi napise nejaky muz a tam je 200chyb v jednej vete,tak u mna nema ziadnu sancu a ani neodpisem...mala chyba mi nevadi,ale v jednom prispevku urobit 10 chyb,tak to je uz na mna moc..asi som na hlavu,ale neda sa mi to dobre citat a vytaca ma to..

tak len tolko k tomu mojmu my a mi..aby ste boli v obraze..a nehnevajte sa na mna.. 😀 😀 😀 😀 😀

kamilka12
26. máj 2009

no mne vtedy vyšlo také "čudné" dieťa..ja dúfam, že sa podobať nebude 😀