Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
26. máj 2009

no cica katavinka..suhlasim s tebou mas pravdu..

ok kamilka, hruba ciara je urobena..no aspon mam uchovany nazor o win a tom ako sa ku mne zachovala.
___________________________________________________________________________________

winona24
autor
26. máj 2009

veji Tebe stačí jeden príspevok a normu máš splnenú...

ahoj EW 😉 😉

luciankasebastianko
26. máj 2009

anni aj som si myslela ze sa ukáže ako dobrá babka 😝

anickaajanko
26. máj 2009

ollako mne to islo hned
ale pekna mala opica nam vznikla
a Branik je chvalabohu krajsi 😀

vejinka
26. máj 2009

win...oooo tolka cest..teda pocta..ja uz ani neviem co to je o tomto case mi vypina... 😀
brum

zuzana1710
26. máj 2009

jaaaaaa kazisvet sesty z bozi vule kral hlava pomazana sa VEREJNE ospravedlnujem cloveku,ktoreho som zrejme na smrt urazila a to len preto,lebo sa mi zle citali prispevky..tak Jurocko-Slavka ospravedlnujem sa Ti.PREPAC!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

vejinka
26. máj 2009

zuz ne ne ...taka tvrda rana nieeee....staci ked sa potrestas tak ze uz si to nebudes vsimat a ked uvidis chybu tak si povies mohlo byt aj horsie 😀

uz letim papap

winona24
autor
26. máj 2009

no to je fasa urobiť si názor na niekoho,koho vôbec nepoznáš...

ollako
26. máj 2009

veji 😀 😀 😀
anicka, ze opica 😀 ...mne to akosi nejde, asi preto, ze nemam dobru fotku z blizka 😒
branko je fesak 😉

eweny
26. máj 2009

Winon 🙂 aky bol den?

ka3n
26. máj 2009

babeny, a kedy zacneme riesit stravu na stretku?

ollako
26. máj 2009

inak mame uz oba spodne zuby, teraz ma taaky krasny usmev ten moj Petulko...musim to zajtra zvacnit, dufam,ze sa mi to podari 😅

zuzana1710
26. máj 2009

veji,beriem..tak sud rozhodol...ja zuzana s si od dnes nebudem vsimat(akoze)urcite prispevky a nebudem to komentovat..ale svojej dcere to urcite nedam citat..chcem z nej studovanu cicu micu... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 amen

luciankasebastianko
26. máj 2009

anni aj nám vyšla príšerka a moja sesternica to nazvala hybrid 😀 a malý je take slniečko celý den som rozmýšlala ako to z bajom vymýsleť skúšala si medovku alebo kaše na dobre spanie čo tak tie Hami? 😀

claudinka
26. máj 2009

anickaajanko jasnacka, ze budu fotecky, ja som zerava vzdy do fotenia, ked vidim deti 😀 😀
moj ma kuse za bradavku uz stvrty den, asi vyskocim z koze zajtra 🙂

ja som veru v gramatike skoro dokonala, velmi si na nu potrpim - vyjadrim sa aj ja k teme, aby som to tu neignorovala a pochvalila sa 😀 vzdy som mala same jednotky zo slovenciny, milujem pisat diktaty 😵 😵 😲 to mi chyba zo strednej ach jaj diktatiky moje krasne.. tiez nechapem, ako mozu slovenky pisat ako madarky 😀 nic v zlom samoska, ale urcite sme kazda chodila do skoly a minimalne to nas tam naucili 😀 😀 ale hlavne, ze sme zdravi 😀 😀

ollako na tej sprave som sa isla pocikaaat 😀 perfektneho chlapa mas 😀

ani docitavat nestiham bohatstvo a to som len maleho uspala 😲 😲

winona24
autor
26. máj 2009

hmmm....fajn ew...až na to,že mi malá nechce v tom teple spať von.... 😝

claudinka
26. máj 2009

ka3n stravu si kazda nahlasime asi zaciatkom dalsieho mesiaca, cize next week 😉

ollako
26. máj 2009

ka3n no veru by sa zislo.. 🙂 aby sme tam neboli hladni 😲

anickaajanko
26. máj 2009

Ollako dakujeme

a to ani nema byt po kom pekny 😀

lucinka aj ja
ale uz mesiac kupuje plienky
manzel bol v sobotu u nich
ja som bola urazena tak sli sami,
nedala som plienky lebo uz 300krat sa ma spytala 5 x mi volala aku velkost
ze ide kupit

tak maly prisiel domov pokakany, pocikany lebo nemali kupene
este ze neboli dlho
no neporazilo ta

v nedelu tam zas nepojdem aby si nezvykala, ideme sa s malym MDDovat

eweny
26. máj 2009

Ja si vas tu pekne docitavam,comp je obsadeny a cez mobil to nie je az tak rychle..

winona24
autor
26. máj 2009

AMEN

zuzana1710
26. máj 2009

keby nemam stolicku,tak tuto chceeeeem..
http://www.hrajko.sk/index.php?main_page=popup_...

ka3n
26. máj 2009

claudi, to ja som diktaty nemala nikdy rada..no ale mas pravdu, hlavne ze sme zdravi.

winona24
autor
26. máj 2009

jaaaj...ew a ja Ti skypujem...hehe... 😀 😀

winona24
autor
26. máj 2009

jeeeej zuz tá je pjekná 😉

ollako
26. máj 2009

claudi sice gramatika mojho muza nula bodov, ale keby su vedela kolko ma inych prednosti 😉 😀 😀 😀

zuzana1710
26. máj 2009

win,je fasacka....teraz nachadzam superne stolicky..ale ked som kupovala,tak nic poriadne nebolo..a stavim sa,ze to tak bude aj so sportakom.. ☹

eweny
26. máj 2009

Winon,ani sa necudujem v takom teple..my sme boli v Ziari,v aute sme sa isli uvarit..

zuzana1710
26. máj 2009

musim vas opustit..nieze sa tu pozabijate..boha vasho!!!

claudinka
26. máj 2009

eeejha a naco je na tej stolicke ten kosik dole? sak v momente by bolo vsetko vyhadzane, jak poznam svojho syna 😀