Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

estella
26. máj 2009

win aj manzel mi hovori nech na take ani nemyslim...ale clovek ma strach ked vidi ze mu nieco je a nikto nevie z coho to ma.... 😖

babuci
26. máj 2009

estell, to hej. ale kde je tolko nazorov, tam to obcas skripat musi🙂)) to nic ale🙂))

som si vsimla, ze Jozkovi viacej chutia Hippky, ktore su bledsie.

skrecok
26. máj 2009

Uz som tu, maly spinka a mna zacala brutalne boliet hlava. ☹ No nebudem tu dlho....

babuci
26. máj 2009

estell a ako sa to na malom prejavuje? co sa ti nezda?

winona24
autor
26. máj 2009

no estell ja tiež už nečítam o chorobách...lebo potom mám paranoiu...a desím sa,čo by sa mohlo stať.....joj...mať dieťa to je permanentný strach ☹

babuci
26. máj 2009

este k tomu serblu. ten nas maly kaka kazdy den inokedy a vacsinou zatlaci ked je v choduli(y) 🙂))))
takze ho nestihnem vybrat.

rony253
26. máj 2009

ahoj babuci, dufam, ze ta strava sa objedna tak ako sme pisali do tabulky. Idete teda do tej trojky? lebo si pisala, o nejakom inom hoteli. Ja tiez beriem len Hippka, to s rybou je od 8 mes. ze? ja som kupila od HIpp od 8 mesiacov ale to jedno jej s kuracim mäsom nechutilo a ani ne to nechutilo, videla som aj s rybou, a ked hovoris, ze je to fajn, skusim to kupit, dufam, ze to zje. Dnes som jej varila, len som pridala do mojej uvarenej zeleniny, miesanu zeleninku od Hipp lebo je taka sladucka. Robila som jej k tomu cestovinu a kuracie, opecene na olivovom oleji a fukla som nam majoranku, cele som to mixla, a aj ked cestoviny boli väčšie kusky, pekne to papala, az som sa cudovala. A druhe prekvapenie co mi urobila bol pre mna tiez sok, lebo sme my vecerali a ona sedela pri nas v kociariku, otvaral stale pusu a mala v ruke jej lyzicku, ktoru mi chcela podat, ja ked varim moc nesoli, ked tak nech si kazdí dosoli a ryza nebola skoro vobec slana, urobila som taku gulatu, kupila som ju omylom, a je po uduseni, tak jak lepidlo, no co uz, nabrala som jej tej ryze na jej lyzicku a dala som jej, no a ta moja mala koza to pekne pozuvala a zhltla, bez nejakych napinani z väčšich kusov a otvarala pusu na dalsiu lyzicku. Tak spapala asi 10 polovickych lyziciek a zapila pekne cajik a ja som bola uplne hotova, ako jej to chutilo. Inac tu v rakusku v tych hipp je 1,4 % soli. Ale vraj uz mozme trosku prisolot.Tak pise moj doktor.
Kocky, ake koreniny pouzivate pri vareni okrem kminu a majoranky? prosim o odpoved. dakujem

estella
26. máj 2009

babu nezda sa mi to ze mu tie hlieny vobec neprechadzaju....ja si uz ani nepamatam kedy bol naposledy uplne ok bez hlienov....stale mu ich pocut....sople momentalne nema ale chrci stale..takze hleiny ma.... ☹

winona24
autor
26. máj 2009

hmmm....a nemôže mať niečo s nosnou prepážkou??????že to ani hlieny nie sú....

estella
26. máj 2009

inak baby odkedy varim Maximovi take to neochutene vselico tak mi normalne zacala vadit sol v jedlach....chuti mi to co varim jemu...no nie som blbaaaaaaaa?

babuci
26. máj 2009

rony ja este nepouzivam ziadne koreniny a hlavne som si zabudla v SR mixer, preto mu davam len Hippky. pomagane este nechce jest a predsa je to jemnejsie od Hipp aj ked su tam kusky. ale asi zacnem pouzivat trochu bazalky, to vraj tiez moze a kmin.

skrecok
26. máj 2009

Rony, ja vobec nesolim, nesladim a ani nedavam ziadne koreniny. 😅

Hmm, nie je mi ok...idem do postele. Dobru noc. 😔

luciankasebastianko
26. máj 2009

ja dávam len oliváč ten dá dobru chuť a kmín do kelu 😝

estella
26. máj 2009

win su to hlieny....je ich pocut aj ked si prilozim ucho na jeho hrudnik..... 😒

winona24
autor
26. máj 2009

aj mne veľmi chutí natálkine papanie....a vôbec mi nevadí,že tam nie je soľ....to je len zvyk

rony253
26. máj 2009

jooj estell, to mi je luto, ze ma este hlieniky. A tu v Rakusku, vobec nemaju to hipp co si pisala, celkovo su tu ine Hipp ako na Slov. tu vobec nemaju cistu marhulu, vsetko miesane s jablkom, vsede je to jablko. A Sara miluje tu čisto marhulovu, co papala na slov. Take ze s kralicim mäskom som tu ani nevidela, to je od kolkeho mesiaca, mozno so si to len v obchode nevsimla.

babuci
26. máj 2009

estell si🙂))))))))))))))))))))))))))))))))) ale nie🙂))) ja ho zasa lutujem lebo mne nic co papa skoro nechuti. kupene vobec nic okrem ovocnych a varene len malo. ja totiz vela solim.

anickaajanko
26. máj 2009

Aj mna moje dieta dnes sokovalo, ani som nezbadala kedy, ale vzal mi 1 ryzovy chlebik, tie okruhle, môj MM to vola polystyrén a on to v rucicke a riadne papal, a tak blazene sa pri tom tvaril, ze az

winona24
autor
26. máj 2009

☹ estell...

ja dávam len maslo a oliv oil....a niekedy rascu

estella
26. máj 2009

skreci dobruuuuu....inak aj mojho manzela vcera bolela neznesitelne hlava ale to asi z toho ze mame naburane auto a tak musime zhanat druhe...ked sme isli od maminy tak nam vbehla do cesty srna a cely predok auta mame rozbity.....uz sa nam neoplati investovat do toho tak ho dnes predal na suciastky a musime pozhanat nieco ine....ked sa dari tak sa dari..... 😠

winona24
autor
26. máj 2009

anicka.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luciankasebastianko
26. máj 2009

Dnes som si tu moc neodýchla tak možno zajtra aj tak som rada že som vás objavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Dobrú žienky 😅 😔

johnie
26. máj 2009

cauteee 😉

anickaajanko
26. máj 2009

babuci aj vy ste "vonku"?

winona24
autor
26. máj 2009

estell ufffff...a Vám sa nič nestalo????

babuci
26. máj 2009

rony v rakusku s kralicim masom asi nemaju lebo ani tu v Nemecku som to este nenasla. tu je to same telacie, jahnacie,ze? alebo Pute alebo kura. akurat ta ryba bola nova, co som nasla.
a este ma stve, ze tu vobec nemaju cistu krupicovu kasu. tiez je v kazdej kasi jablko. a o medovej asi ani nechyrovali. nasa mila Sunarka nam teraz chyba. dnes som kupila nejaku Hipp na noc zase s jablkami. a nechala som 20 euro za Hippky🙂)

estella
26. máj 2009

rony tak to neviem presne od kolkeho mesiaca ale urcite to mozu kedze mu to kupujem..ani to momentalne doma nemam zeby som ti pozrela od kolkych mesiacov....

babu tak moja mama tiez vari tak ze solou nesetri....

anickaajanko
26. máj 2009

estell, aj mne sa to stalo, srnku som zrazila, alebo ona mna, traumu som mala este dlho, este ze ste vy o.k.

lucinka aj my, dobru

ollako
26. máj 2009

no ja neviem ako to urobim s jedlom, mojmu nechuti ani kupene ani varene, musim do neho sukat ako do gunara, tak asi len MM a kasa 😝 ale jasne, ze daco vezmem, ale ci to bude jest, to je otazne 😒

babuci
26. máj 2009

estell ake auto zhana manzel? velke? lebo ja predavam Hondu Civik za moc dobru cenu. Normalne by stala 230.tis a teraz ju dam za 180. tis alebo sa este dohodneme....

anicka, hej ale iba na dva mesiace sme v Mnichove. uz teraz v nedelu ideme domov.

win, takze si mozeme do vlasov skocit v parku v stredu🙂))))))))))))))