• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
júúj snad som tu neni najmladsia..:slight_smile: ale tusim aj Claudinka je nejak tak stara ako ja..ja budem mat 11.11. 24 rokov.
1. máj 2009 o 21:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak si odomna mladsia o dva roky a jeden mesiac..ja budem mat 26.12.----- 26 rokou
1. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kat aky mas znacku sportoveho kociara

tesim sa velmi na teba ked ta spoznam na stretnuti...mam taky pocit z teba velmi dóbry ked si spolu piseme.. :slight_smile:
1. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak katrin ja mam manželika menom Matus..a volam ho matko...ale pre chrobacika som po nom nechcela dat meno
1. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem nieco nachystat jest a vypit cajik pre kojace matky a osprchovat sa a este pridem
1. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sama pisem zo sebou..tak nic :frowning2:
1. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ste sa rozbehli, ja som zatial dala dokopy kupelnu a vyvesala pradlo.
Perlab diky, mala sa kazdemu tesila a vsetci jej, ale v juni sme opät na slovensku, tak bude zase veselo.
Mna tak bolia nohy, ze uz neviem co mam robit, idem si hodit sprchu a buvat, dievcence dobru nocku Vam prajem. papa
1. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru rony a sladke snicky :dizzy_face:
1. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jurocko, ja uz tie caje na kojenie ani nepijem, lebo by mi asi prsia rozhodilo, predtym som to pila na litre.
1. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hadam budes mat aj potom dobry pocit, rada si s tebou pisem a si takou mojom oblubenkynou...
Mrkni si moje foto :slight_smile:) ja mam x-lander sportovy a potom mam este zeleny ten babypoint mark 4.

Ty, ale ja uz musim ist vazne hajusat, lebo moji muzici spia a ja budem zase unavena zajtra. Zajtra nevarim, nechce sa mi, pridem unavena z mesta a tak sa asi zastavime na pizze..boze ja by som ju zozrala celu aj teraz :slight_smile:)
No a chceme Matuskovi aj tu trojkolku leonarda pozriet a ja chcem nejaky ten znackovy batoh na vylety..v nedelu ideme k tym jazeram, hadam budu stanky otvorene, tam sa napahltim langosov :slight_smile:)
No ale v nedelu budem uz varit a zajtra ja malemu nejaku polievocku s maskom.

Takze moja idem cikusat a hajusat :slight_smile:)...Sa tesim na vsetky babenky, ale zvlast na teba velmi, lebo ta poznam aspon takto cez pc trosku viacej ako ostatne..

Pekny den zajtra, potom napisem..brú
1. máj 2009 o 21:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja mam este väčši vekovy rozdiel s manzelom a to 16 rokov. ja som spokojna.
1. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej dik katrin aj ja sa velmi tesim na vas......ako si pokecame skutocne,pofotime a skoda ze byvas tak daleko....
:frowning2: :frowning2:
ani ja rony velmi nepijem tie caje len ked ma bapadne ale vecer si niekedy dam :grinning:
akolko mas rony rokou ak sa smiem spytat?
1. máj 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tu nikto nie je :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
dobruuuuuuuuuuu katrin,paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
1. máj 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruuuuuuuuuuuuuuuuuu nockuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :rolling_eyes: :slight_smile:
1. máj 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
2. máj 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

... u nás noc bola ako-tak.

Damianko sa už sam napapkal, papkal vianočku s malom, posadila som ho do jeho stoličky, dala som mu to do jeho maleho taniera a sam papkal, ked už sa napapkal, tak si to začal žmoliť v ručičke a rozhadzovať po kuchyni :grinning:.
Ale jeden krajejček z vianočky spapkal, z toho druhého len dva kusy a ostatné rozhádzal po kuchyni :grinning: :grinning: :grinning:.
Teraz si tu rozprava a otvara mi v kuchyni srinky a vytahuje všetko čo sa dá, bavia ho hlavne šáčiky, lebo šuštia :slight_smile:
2. máj 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breeeeeee ranko
mi ideme do domceka tak sa idem chystat
pekny den
2. máj 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko sa praje,zas fuka ten otrasny vietor,vcera sme neboli ani vonku,dnes to teda nevyzera o nic lepsie..Petko papal grahamovy roztek s masielkom a uz robi zlotu v pavuku :slight_smile:
2. máj 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, uz patka? a to som tu nebola len chvilku...
pekny dnicek...

ako dlho ste davali len obed a kedy treba zacat uz aj s inymi jedlami?
2. máj 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momoyka,ja som davala obedik nejake 3 tyzdne kym si uplne nenahradil davku mliecka a potom som zacala davat aj desiatu..
2. máj 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na desiatu ideme dnes papat jogurt,tak som zvedava,ci mu bude chutit..
2. máj 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maminky

ew aj my mame dnes na desiatu jogurt :wink:

tatika mame cely vikend v robote tak sme sami, akurat som doprala, obed mam zo vcera, vonku sa moc neda ist lebo fuci jak besne, tak neviem co budeme robit dnes
2. máj 2009 o 09:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky..no ja s joogutrom pockam este tyzden a zacneme znova...ale dnes na obed budeme mat masko kuracie a k tomu cestoviny(nitovky) domace..hadam mu to bdue chutit
2. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji servus...tak Erik bude mat fajny obedik
2. máj 2009 o 10:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj my sme sami, pocujem ze sa uz budi, takze spal 40 minut..no uzas..ja mam totalny problem ho zabavit :frowning2:
2. máj 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my nemame uspech s tymi zeleninovymi jedlami, ani jablko jej velmi nechutilo,
davali ste take kukuricne chrumky? tie take bez chuti?
a masko uz mozem asi zacat, ze?
2. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momo ano my davame kukuricne chrumky
2. máj 2009 o 10:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit len ci mu aj chutit bude :grinning:
2. máj 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momo kludne..kuracie kralicie alebo uz neviem...ale ja davam len kura
2. máj 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my papame kukuricne chrumky, velmi mu chutia..
2. máj 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok