Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

momoyka
27. máj 2009

jani, tak to teda bola super svadba...

aj my sme boli v sobotu na svadbe, bolo lepsie asi ako na vasej, sice s tancovanim tiez tak nejak, ale po nejakych rychlokurzoch tanca sa pridalo k nam aj viac ludi... 🙂
ale inac bolo dobre,
a sa chcem opytat, ake to je to prekvapenie? to u nas taky zvyk nie je

vejinka
27. máj 2009

no ty kokso..zeny vas nie a nie docitat po vcerajsku kaslem na to mam aj inu robotu 😔

inak dobre ranko my sme uz boli aj na vychadzke a zjavne poslednej dnes..asi bdue burka zatiahlo sa ako vo vreci n a boli sme po moju maminku v nemocke tak som zobral aj maleho a cestou mi zaspinkal lenze v nemocke som postretala kopec znamych ludi kamarata kamosku susedu kolegynu no proste kopec znamych tvari..a zobudili mi ho a teraz uz pol hodinu lezi v postielke a nie a nie zaspat...asi to vzdam lebo to nema vyznam 😖

a my mame dnes 9 mesiacov...babuci vsetko najlepsie jozkovi 😉

momoyka
27. máj 2009

silwi, nech ti to rychlo prejde ☹

vejinka
27. máj 2009

silwi niesi tehotna???, 😨

momoyka
27. máj 2009

veji, vsetko najlepsie erikovi
babuci, aj jozkovi vsetko najlepsie

vejinka
27. máj 2009

ja som prave dozehlila..jooj tak sa mi nexcelo ale tak bolo treba nech mi to nestoji na tej stolicke 😀

momoyka
27. máj 2009

baby, objednala som si take kapsuly omega 3 - myslite ze sato moze, ked kojim? alebo radsej nie,

vejinka
27. máj 2009

momo diky..ten maly asi vie ze ma vymesacie lebo mi robi napriek 😅

vejinka
27. máj 2009

momo a co to je? neviem to desifrovat omega..hmm

vejinka
27. máj 2009

ja poznam len omega3 matne kyseliny...ale to asi nebdue ono 😅

vejinka
27. máj 2009

mastneee

silwietta
27. máj 2009

veji inak aj mna to najprv napadlo... ale nemala by som byt

vejinka
27. máj 2009

silwi aj mne bolo dva dni do zadu hrozne zle...ale intimnosti sme nemali hroooooooozne dlho...takze keby som bola tehotna co niesom tak by som bola v 6 mesiaci..to by som uz o tom musela vediet ze? 😀 😀 😀 😀

vejinka
27. máj 2009

musim koncit maly sa burutalne rozreval..paaaaaaaaaaaaa

silwietta
27. máj 2009

veji hej, v siestom mesiaci to uz je trosku vidiet 😀 😝

silwietta
27. máj 2009

momo si kukni na nete pribalovy letak tam by to malo byt ci sa moze pocas kojenia... ale ak je to na chudnutie tak isto nie

momoyka
27. máj 2009

nie je to na chudnutie, naozaj su to omega 3 mastne kyseliny, take vitaminove kapsuly, asi to necham mame,

terezicka
27. máj 2009

Ahojte, no škoda že dneska od rána je také nanič počasie, ani vonku sa nebude dať ísť...
Naša Lucka včera 1x jedla šošovicovú polievku na obed a veľmi jej chutila 😅 Som sa bála aby ju nebolelo burško ale vôbec, iba potom poprdkala si ale všetko v pohode. A myslím si že asi aj potrebovala už zmenu lebo vždy jedávala len zeleninové polievky a možno jej to už išlo hore krkom lebo v poslednej dobe pri nich dosť vymýšľala. Dneska bude papať 1x knedlík tak som zvedavá ako jej bude chutiť 😕

skrecok
27. máj 2009

Ahojte baby... 🙂
Uz som konecne docitala som ste si popisali. Mne bolo vcera otrasne zle a navyse maly zas bol v noci kazdu hodinu a pol hore ☹ .

Momoyka, ja beriem Omega pre mamicky http://www.mojalekaren.sk/marin-q-mami-30tbl/

skrecok
27. máj 2009

Vejinka a Erik, vsetko najlepsie....a taktiez Babuci s Jozinkom. 😵

claudinka
27. máj 2009

jaj baby caute.. nic sa mi nechce 😀 kto sa ku mne prida? 😀

claudinka
27. máj 2009

veru veru Jozinkovi a Erikovi juuuuj este 3 mesiaciky a je tu prva sviecockaaaa 😵 😵 😵

skrecok
27. máj 2009

Claudi, jaaaaaa. 😀

momoyka
27. máj 2009

claudi, ja tiez sa pridavam, ale nieco musim robit, ale pri tej mojej malej sa skoro nic neda... 🙂

ba80
27. máj 2009

ahojte...

babuci, vejinka: aj my prajeme tristvrterocnikom vseeeeeeeeetko najlepsie... 🙂

my uz druha noc na prd... lezie jej druha horna dvojka a mala je strasne nervna, tak zalostne place...

momoyka
27. máj 2009

skreci, to vyzera zaujimavo, ja som to chcela hlavne kvoli cholesterolu, lebo mi pri kontrole na gynde po troch mesiacoch vysli nejake divoke vysledky...

claudinka
27. máj 2009

ja som vcera akoze poobede varila.. no smrt v ociach furt 😠 maly mi asi stokrat odniekial zletel, v postielke sa skaredo buchol, nikde nemoze len tak vydrzat.. no otras otras a hodinku sa furt o mna staval 😀

vejinka
27. máj 2009

ahojte tak my sa zasa pokusame o uspatie ale nevidim to ruzovo...ked som ho vytiahla z postielky tak bol umrncany a teda sla som s nim dole reku mozno mu idem na nervy ja...ale prd dole bol este horsi tak som s nim vycupkala hore dala mu ciciku a znova reve v postielke..noc bola otrasana zasa kazdu hodinu hore..ja uz nevladzem zeny 😖

claudinka
27. máj 2009

my sme akurat vstali z prveho spanku.. 😝

claudinka
27. máj 2009

ja ho posledne dni vobec neuspavam.. necham ho lozit a lietat po byte a ked vidim, ze uz je tri - styri hodinky hore, lahnem si s nim do postele a v sekunde zaspi.. prelozim ho do postielky a spinka dalej.. a to tak robim tusim treti ci stvrty den..