Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
27. máj 2009

aj mne už malá hajá.....tiež toho veľa nenaspala....

miriam joooj....v dobrom závidím....čo by som ja dala za rodinný domec,dvor a záhradu 😉

miriam24
27. máj 2009

tak uz mam dozehlene .. uz len podlahy a mam hotovo .. maly sa kupka .. inak muzova polievka chutilaaa a velmi .. teraz neviem ci som bola taka hladna alebo sa mu fakt podarila 😝

win - veru je to superne .. sice som nikdy v bytovke nebyvala ale za nasim domom v Pk je take mensie sidlisko a ked som v lete videla ludi ako byvali aj 2-3 na balkone a tlacili sa tam .. 😖

winona24
autor
27. máj 2009

miri podľa mňa nič nie je nad to bývať v rodinnom dome....no veru....my bývame v klasickom petržalskom paneláku na 11 poschodí 😅 😅

ollako
27. máj 2009

ahojte maly zaspinkal a volala som s muzom, je mu zle ma krce v brzchu a zimnicu a cele telo ho boli, dufam, ze nema crevnu chripku, som mu povedala, ze nech domov ani nejde, lebo ak by to mal chytit aj maly tak ma trafi 🤐

winona24
autor
27. máj 2009

ajoj OLLA....tak to nem dobre....to naozaj nech nechodí home....radšej 😨

ollako
27. máj 2009

winon som mu povedala, nech ide k jeho rodicom ak pojde k lekarovi, nech sa doma neukazuje, kym ho to neprejde...
maly sa mi dnes tak posral asi z toho spenatu, som sa zlakla, ze co to ma v plienke take zelene a potom ma napadlo, ze mal spenatik 😀

ka3n
27. máj 2009

ahojte...no my sme dnes boli u mamy, to pocko je otrasne ale aspon neni tak horko.
win aj vela mojich znamych, rodin byva v BA v petrzalke ,aj som tam bola na navsteve, len mne tam tie ulicky pripadaju vsetky rovnake..

anickaajanko
27. máj 2009

Tak podla vas ktore je lepsie, alebo sa Vam viac lubi, ja sa neviem rozhodnut
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

winona24
autor
27. máj 2009

no ka3n keby si vedela ako som ja na začiatku blúdila v Petržalke....všetko mi pripadalo rovnaké...a teraz už pohodka... 😅

winona24
autor
27. máj 2009

Macko PU 😉

ka3n
27. máj 2009

anicka..aj mne sa paci macko pu, ved to vyuzije skor ak to odrazadlo tiger, aspon myslim ja..
no a win, ja tam bludim stale, ale nechodim tam casto..moji znamy byvaju na tusim Strecnianska to je.

winona24
autor
27. máj 2009

hmmm ka3n...tak to je blízko pri nás...my bývame na Znievskej 😉 😉

ka3n
27. máj 2009

ale asi ju nepoznas, vola sa Janka Kafúnová a ma tiez maleho syna, narodil sa jej v auguste..a ma taky zeleny 3-kolovy kocik, tusim cam-cortina, ci ako..neviem.

ka3n
27. máj 2009

...alebo ked chces vediet ako vyzera, tak tu ma tiez foto ..JANCIA

winona24
autor
27. máj 2009

hmmmmm.....joooooj....tak to neviem 😨

winona24
autor
27. máj 2009

idem kuk

ka3n
27. máj 2009

no ved jasne, BA aj petrzlka je velka, to ja len tak, ci nahodou, vies nahoda je blbec..

Dobre idem uz spat. babuse majte sa..brúúú

miriam24
27. máj 2009

Anicka .. mne sa lepsie paci Macko Pu .. 🙂

ka3n
27. máj 2009

Perlab, este som sa chcela spytat, ty si z NR? ak ano, tak nechodis tam do toho NC do Galerie v tescu? chceme tam ist v sobotu, da sa tam dobre nakupit? chcela by som plavky.

winona24
autor
27. máj 2009

aleje mi nejaká povedomá.... 😉

babuci
27. máj 2009

ahojte. tak sme to dneska sami dobojovali, ale mam dost. on sa fakt uz nezastavi. non-stop bol v pohybe a uz ho nebavi ani stvornozkovanie a stale sa stavia na nozicky a o nieco sa opiera. vacsinou o nieco nestabilne, takze som stale v pozore, nech sa nebuchne. vlasy mi stoja dupkom. a to je len zaciatok, to este nechodi. ja budem mat 45kg, uz to vidim.

este dobre, ze celkom ok zaspal. aj ked sa bojim toho zubku, ze ho bude v noci boliet.
baby idem pozriet nejake golface, alebo lahke sportaky, lebo v lete poletime do Spanielska za ludmi, co boli s nami dva roky v Mexicu a nechcem tam tepsit ten nas Maxi Cosi, lebo to je hebedo🙂

anickaajanko
27. máj 2009

aj mne
ja to pojdem zajtra vymenit, lebo nasi doniesli toho leva, teda fisher price

Branko stale nespi ja uz neviem co s nim robit

winona24
autor
27. máj 2009

jaj bože prečo ja pozerám to modré z neba...stále pri tom revem 😖

eweny
27. máj 2009

anicka, aj mne sa viac macu Macko Pu a tiez ho ideme Petkovi kupit 🙂

eweny
27. máj 2009

ze macu..to malo byt paci, neviem ako sa mi to podarilo vykuzlit 🙂

eweny
27. máj 2009

dnes je Modre z neba?..ja som na to uplne zabudla..idem to hned prepnut

eweny
27. máj 2009

anicka a este sa ta opytam, ty si tusim spominala ze v sobotu sa nieco kona vo Zvolene..mozes mi povedat co?

rony253
27. máj 2009

ahojte, ja som este nezacala so zehlenim, lebo hladam tu po internete, ako sa dotrepat do Kosic.
Babu, ak sa smiem opytat, ake mate alebo to manzel ma take zamestanie, ze ste stale v zahranici?
je to super, ja som bola v Mexiku mesiac a pol na turné. Tancovala som vo Folklornom subore Železiar. Kde ste zili v Mexiku?