Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
28. máj 2009

winon a co dobre varis?

eweny
28. máj 2009

krpec mi tu robi zlotu, no hotovo..inak strasne rad trha sacky a rehoce sa pri tom..on je taky kazisvet 🙂

kajkas
28. máj 2009

Ahojte, Janko tiez spinka, dnes uz 2x a v noci s nim potom zapasim... 😒 , ale nedat ho spat, by bol zly ako cert 🙂

perlab dakujem za link, este nad tym pouvazujem, myslela som, ze to je dost stabilne, aby s tym behal aj sam, mozno kupime len nejake z druhej ruky...

goga u nas po zuboch tiez ani chyru, moj muz mal tiez neskoro -v desiatich mesiacoch, s prvym zubom zacal aj behat, tak ratam, ze Janko bude tak isto... 🙂

winona24
autor
28. máj 2009

mrkva,petržlen,yemiak,cukina a mäsko...už sme aj spapali

kajkas
28. máj 2009

win to dnes papame aj my, este mu tam pridavam ryzu... 🙂

babuci
28. máj 2009

ahojte.
kto mal horsiu noc ako my, nech sa prihlasi 😝
maly bol hore tusim celu noc a medzi tym si vzdy schrupol tak na 30 min. hruza. stale mrncal. boze nech uz ma tie zuby vonku lebo umriem. a ked som mala do vcera vytahane bradavky tak na 1 az 2 cm, tak dnes su na 4cm ☹
aj teraz som ho uspala s placom.

babuci
28. máj 2009

win vcera som tu kombinaciu vylievala do zachoda, lebo to nechcel. ale nemam tu mixer a mal to len popucene a nechcel to.

eweny
28. máj 2009

my sme mali taky obedik vcera

babuci, mne tiez vobec nechce popucene, takze musim mixovat..

perlab
28. máj 2009

ahojte 🙂
zairinke a martinkovi všetko naj, teda všetkým oslávencom 😵
my spinkáme od 11,00 ... noc bola fajn, papala až o 3,00 /ale znova zaspala o 22,30/, potom 6,30 ... 7,30 do 9,00 spala ... a od 11,00 zasa
takže babuci, na vás nemáme 😀 /našťastie/

kajkas, ono to jE stabilné, ale proste kolieska sa krútia rýchlejšie ako ona dokáže kráčať, takže sama bez mojej pomoci za tým bude vedieť chodiť až keď bude vedieť dobre chodiť /chápeš, nie 😉 /

perlab
28. máj 2009

no my už asi dva týždne iba pučíme, nemixujeme, a celkom jej šmakuje... ale zje toho podstatne menej 🙂

perlab
28. máj 2009

ja mám uvarené: mladá mrkvička, kalerábik, zemiačik, ryža a kura masko 😵

ale zdá sa mi, že jej dávam stále to isté dokola 😨

perlab
28. máj 2009

fúú, mali ste ma vidieť, ako som pred chvíľou vyštartovala odtiaľto do spálne 😀 , romika mi zrazu zmizla z monitoru, ja tam kuk a vidím len periny 😲 . tak som hodila šprint a môj lezúň sa na mňa už škeril z kraja postele. spala totiž na našej, nie v postieľke.... tak už sme hore ... pokný dník vám prajeme ... ideme papkať
z n m

vejinka
28. máj 2009

ahojte tak my sme dnes mali prvy krat ovsene vlocky s maskom...urobila som toho dost vela ..reku ked nepojde nevadi ale dva krat som mu nakladala na tanier..tie vlocky som aj s maskom varila skoro hodinu za hodinu sa z toho urobila brutalna kasa...bez chuti a zapachu blee ked som to okostovala vobec mi to nechutilo..ale tak riskla som to a dala prvu lyzicku a ham uz to bolo v nom tiez som sa bala aby mi to nevypluval alebo sa nezacal drhnut s nic take sa nekonalo...vsetko spraskal ..uz sa velmi dlho nestalo zeby vsetko zjedol som len otvarala hubu ako sa to do takeho maleho telicka zmesti tych vlociek som dala varit hadam 5 lyzic velkych ..takze je cely po mne ja milujem ovsenu kasu ale s mliekom a cukrom 😅 no na prvy krat to bolo brilantne...a teraz aj zajtra aj pozajtra bude toto iste...aby som vyluvila pripadnu alergiu 😉

vejinka
28. máj 2009

boze same chyby 😔

mlady pan pojedol cez 300g jedla...mozno aj viac

vejinka
28. máj 2009

a teraz spokojne odfukuje...a ja by som si mala ist lahnut...som unavena

perlab
28. máj 2009

baby, aký máte názor na tieto topánočky? http://www.liliputi.sk/

anickaajanko
28. máj 2009

Perlab akurat sme ich rozoberali v inej diskusii, takze ta podrazka je velmi makka na chodenie, to tak len na ukazku do kocika, radsej na chodenie prve krocky RAK alebo PROTETIKU
Zairinke a Martinkovi vseeeeeeeeeetko len to dobre

luciankasebastianko
28. máj 2009

ahojte nemám dnes ani minutečku je jak divoch už sa sesral 3X a zubček nie a nie. goga my tiež ešte nemáme zub a menzes som dostala pred mesiacom teraz sa nedostavil, ale to neva ! perlab neviem to podla obrázku posúdiť

goga03
28. máj 2009

perlab my tieto topanky mame a su dobre. najprv som malemu kupila v protetike sandalky s tvrdou podrazkou a fixovanou patou. mal to na doma, nevedel v tom dobre chodit, my to pripadalo ako keby mal lyziarky na nohe. on sa stavia a chodi okolo nabytku, ja s nim nechodim za ruky.ked bol na boso, nebol problem, ked mal tie sandale, tak stale tak cudne vykrucal nohy, aj tak naboku stal na nozicke, ako keby nemal cit v nohe, ze stoji na boku nohy.
sestra zije v anglicku, ma skoro 2 rocnu dceru a ked tu teraz boli, tak som si vsimla, ze mala chodi po vonku v takychto topankach, na preliezke uplne v pohode, pekne sa jej ohybala a prisposobovala nozka. v amerike, anglicku, australii sa nosia len taketo topanky - je to pisane aj na tej stranke,ze tam ortopedi odporucaju naboso, alebo makku podrazku
tak som oliverovi tieto objednala a fakt je to rozdiel oproti tym s pevnou podrazkou.pekne v nich naslapuje, nestoji na bokoch nohy.

lucindela
28. máj 2009

ahojte...
vsetkym oslavencom prajeme len to dobre... 🙂

lucindela
28. máj 2009

my sme mali katastrofalnu noc...mala slecna vecer nechcela vobec zaspat...a bola velmi casto hore... ☹ ked sa toto nezlepsi do porodu...tak isto skoncim na psychiatrii... 😀 cez den nechce spat a ani v noci...je to neskutocne vycerpavajuce...bolo to uz lepsie...ale teraz opät bieda... dufam,ze sa to zlepsi...
vysiel nam uz treti zubok... 😀

lucindela
28. máj 2009

neskor sa mozno zastavim...lebo dnes sa chystame po auticko... 😀 😀 😀 chceli sme ist pon este pred cestou na Slovensko...ale tak plany sa vzdy pomenia... 🙂

vejinka
28. máj 2009

praaave nam vysiel stvrty zub!!! 😵

anickaajanko
28. máj 2009

goga to vazne, lebo aj ja som ich uvazovala objednat ale zhasli ma, lebo su pekne a zda sa mi to prijemne preto dietatko ale ci teda aj zdrave
No tak dneska vecer mam zase po panelaku, Branko zaspal teraz takze vecer bude ako cert, ale uplne ho zalomilo, asi ten dazd zle pocko, kde ste vsetky, ci u vas je pekne? Veji wow 4, tak uz mate ako my.... gratulujeme zubkovej vile 😀

ollako
28. máj 2009

ahojte baby dnes od rana mam teplotu a pisala som aj , ze muz je chori , tak obaja sme si ustlali v obyvacke a o maleho sa stara mamina...este , ze dnes nebola v praci, ja idem za nim ho len nakojit 🙄 mala som teplotu 38,4 tak som si uz dala aj paralen,ale klesla mi len na 38...muza boli aj zaludok.no mna nastastie nie..som zvedava ako to bude v noci a zajtra, ked mamina musi do prace 😖
myslite, ze mam zajst k lekarovi, aj ked si myslim, ze je chripka a nic moc mi neporadia...ale kojit hadam mozem nie? 😕len aby to od nas nedostal aj maly, to by ma asi trafilo 🤐

luciankasebastianko
28. máj 2009

aj mne maly zalomil dobre aj tak už som sa chcela aj najesť a vyčurať lebo dnes to bol problem čert čert čert

perlab
28. máj 2009

ahojte,
goga, to som chcela počuť, nejakú skúsenosť s tými topánkami, lebo ich na tej stránke propagujú ...
ďakujem však za všetky názory 😉
rada by som ešte poznala názor našich odborníkov, ortopédov, čo tí hovoria

malú mám na rukách a práve hovorí: ma-ma-má 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucindela
28. máj 2009

perlab: to musi byt velmi prijemne to pocut,ze? 🙂
tak nakoniec nemusime ist po auticku,privezu ho...jupiii... 😀

goga03
28. máj 2009

este k tym topankam, tiez su 2 "prudy". jeden ortoped povie, ze topanky s pevnou a tvrdou podrazkou a druhy ze naboso. tak si vyber. ja som skusila tak aj tak a vidim,v ktorych sa mu chodi lepsie.mozno pre ine dietatko budu viac vyhovovat tie pevne.
ollako ja by som pockala do zajtra ako sa to vyvinie a podla toho sla lekarovi zajtra rano. skoro sa uzdrav

luciankasebastianko
28. máj 2009

ollako čitala som že kojiť môžeš do 39 a vraj je to dobré Peťko bude mať obrané látky ktoré bojujú proti chorobe v tvojom tele