• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
moja čertica poobede nechcela zaspať, 45 minút po mne lozila, tak som to vzdala .... a teraz mi zaspala na rukách. .... paráda, takže dnes sa tu asi večer neukážem, ak tak po pol noci :grinning:
28. máj 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dneska sa to asi vsetci rozhodli, Branik prave vstal, bola som vymenit to odrazadlo a vzala som toho Macko Pooh a je z neho hotovy tak sa pri tom smeje, Odhovarali ma doma ze naco mi to je ze on na tom este nebude vediet a presiel celu miestnost :grinning: sice dozadu cuval ako rak ale presiel a tak sa tesi, najma z truby, je tam taka ako ozajstna a jeho oblubene slovicko v poslednej dobe TITITIT :grinning: chcela som mu to dat az na MDD ale je mu je to predsa jedno
28. máj 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...mne maly uz spi, som zvedava ako bude spinkat, ked tak skoro zaspal...no ale od tretej bol hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme uz okupani a teraz pojdeme buvat..teda zatial len jeden clen nasej rodiny :wink:
28. máj 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme hore od druhej a este nespi
28. máj 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoj Veji a kocendy, Sara bola hore o pol druhej a zaspala o siedmej, ale najprv bojovala a potom sa mi podarilo ju uspat
28. máj 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak maly uz buvaaaa :wink:
28. máj 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes nejaka ani matsna ani slana..taka neutral zabudam ako keby som mala posledne stadium skrerozy (neviem ako sa pise ten nemec) a pomaly uz nevaldzem nohami pepletat a to som dnes dokopy nic nerobila ale chvala bohu z tej choroby co mi hrozila rano som sa vylizala..uz mi nic nieje :wink:
28. máj 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pisem ani madar...hruza ked som to teraz po sebe precitala :rolling_eyes:
28. máj 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme zaspinkali ale s takym zalostnym narekom...
ten druhy zubok je uz vonku tak nas trapi... babenko male udatne.. :wink:
28. máj 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maju to tie nase deticky tazkeee
28. máj 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veji ako dvaja maďari... :grinning: :grinning: :grinning:

dobrý večer baby...mne už malá hajá...snáď...idem ju kuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na druhy pokus sme uz hadam zaspinkali...
kurnik este ze sa na to prerezavanie nebudu pamatat... chudence male :unamused:
28. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no už hajá :wink:
28. máj 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..aj moj uz haja..dnes ficim na pokec s muzom, lebo mam hadavy den so svokrou, takze nemam chut ani pri pc sediet..
chapete ona by vsetko hustila do maleho a nechape, ze ma 8m a nemoze ani kravske mlieko a tak..proste ona je supis a ja si pripadam ako zla matka..

Takze manzel si to zlizne, ale chcem aby sa s nou o tom porozpraval, lebo mna vobec neposlucha..normalne sa bojim jej dat maleho, aby do neho nieco co nemoze jest nenatlacila.

brúúú
28. máj 2009 o 20:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja uz hajam.. :sweat_smile:
28. máj 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka3n uff pevne nervy...moja svokra je v tomto uplne inaa keby mohla tak by mi nakazala ho len kojit do troch rokov..minimalne :grinning:
28. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babuľky moc vás všetky pozdravujem a posielam babatkám (no už vlastne veľkým zbojníkom :grinning:) božteky, viem že som tu dlhoooooooooooooooo ... nebola, ale neviem kde mi hlava stojí.. s dvoma deťmi je ťažké sedieť za počítačom. Máme sa celkom fajn.. máme už päť zúbkov no tieto očné nám dávajú poriadne zabrať.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak sme zdravé, dúfam že aj vy :confused: . Idem ešte hodiť nejaké to foto . majte sa pekne CMUK :wink: :slight_smile:
28. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka3nm ja malého svokre domov tiež nedávam lebo by ho určite niečim tlačili voziť na ulici kľudne ale domov len somnou :angry: malý dnes štrajkuje tak sa ešte hrá s tatom :confounded:
28. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkausko ahooooooj boooze fakt si tu sto rokov nebola som zvedava na natalku ako rastie :wink:
28. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej aka je zlata buchticka :dizzy_face: a tu fotku co ma sluchatka som dnes robila s Erikom presne taka ista fotka :grinning: :grinning: ale este ju nema v pc..az zajtra alebo pozajtra inak veeelika je uz je..ako to vsetko leti :wink:
28. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kocky idem spat ...zacala ma hrozne boliet hlava :angry:

dobru noc
28. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby ?????
28. máj 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pozeráte ordináciu??? tak takto podobne som rodila aj ja....že "už nevláááááádzem" :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,
tak Romanka o 21,00 zaspala, neuveritešné po tom, čo si o 18,00 schrupla na 45 min
28. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
akurat som dopozerala ordinaciu... :grinning: ten net je uzasna vec...ked sa to da takto pozerat... :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a dala som ju spať do mešteka /spací vak/, nech toľko v noci nešpekuluje, ... uvidíme, sná´d ju to trochen pribrzdí ...
28. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ordináciu som pozerala aj ja, romula zaspala presne cez break ... win, a mne to prišlo ľúto, že ja som tak nekričala :grinning: , mala som sekciu
28. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, pozerala som link na tie liliputi topánočky, má to baba zo šale, tak som jej hodila mail, či sa dá prísť a odskúšať ... určite jedny kúpim ... celkom ma to zaujalo ... tie topky sú moc sympatické
28. máj 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak perla ja som ručala aj za teba..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok