Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

perlab
28. máj 2009

ahoj luci 😉
reakcia z predch. strany: no je to úžasné ju počuť tak blabotať ... doteraz kričala ma-mam iba keď plakala, teraz to bolo asi prvýkrát len tak 😵

lucindela
28. máj 2009

urcite ti verim...u nas este take slova nie su...ale tak dieta robi pokroky z dna na den...tak uvidime,kedy nasa zacne... 😀

perlab
28. máj 2009

win 😀
no neboj, nebolo mi všetko jedno, čakala som totiž na vzdychárni a tam sa dve baby takmer po stene škriabali .... vtedy som bola veľmi happy, že idem sekciou 🙂

perlab
28. máj 2009

luci hoď foto, aspoň tvoje, nech komunikujeme face to face 😉

winona24
autor
28. máj 2009

mnooo..tak to som aj ja robila.....ja už nechcem v živote rodiť....

lucindela
28. máj 2009

perlab: normalne pojdem aj nejake pohladat... 😀

perlab
28. máj 2009

bože baby, asi idem žehliť .... nejak ma to chytilo ... rony žehlí každý večer 😲

perlab
28. máj 2009

luci: /nie je tu panáčik so zdvihnutým palcom, už by tam bol/

lucindela
28. máj 2009

perlab: malo by to byt... 😀

luciankasebastianko
28. máj 2009

Dobrú mamičky a mamičky čakatelky 😔

lucindela
28. máj 2009

luciankasebastianko:dobru...

perlab
28. máj 2009

jéééééééééééj luci super fotečka, si sympoška 😉
sorry, ale žehlím, len som sem kuk, chcem to do 23,00 dožehliť 😀 😀 😀

tak dobrú nocku prajem a pá zajtra 😵

lucindela
28. máj 2009

perlab: hadam som ti urobila malicku radost... 😀 😀 😀 idem asi aj ja zehlit...pradla je neskutocne vela... ☹

rony253
28. máj 2009

ahojteeeeeeeeeeeeee, ja som prave dozehlila, dve hodiny, som pri tom stala bez prestavky

johnie
28. máj 2009

ja na dnes koncim...
bruuu nocku 😉

rony253
28. máj 2009

perlab teraz som sa zasmiala, ano ja som pisala kazdy vecer, ze idem zehlit, no akosi som sa tu prilepila na tu stolicku, uz mi to bolo trapne pisat kazdy vecer idem zehlit, lebo som sa k tomu týžden nedopracovala. Ale teraz je vsetko pozehlene, pracka bezi na plne obratky a to uz druha s osuskami a uteraky mam v susicke, som tu jak v pracovni vsetko tu huci. A pred pracku som si pripravila, este jednu kopu a to ciernych veci, teda hlavne manzelovych. Normalne ked to pradlo tu uz nie je rozvesane, a na tej mojej nestastnej kope co som mala, sa tu normalne da dýchat.
este mam dnes jednu ulohu, poparovat muzove ponozky. 😀

skrecok
28. máj 2009

Ahojte. 🙂

Rony, dobreeee. Inak mas stastie, ze mozes v klude robit neskoro vecer...myslim zehlit, prat a pod. My nemozeme, lebo tu byvaju aj nasi 😖 a cez den je to pri malom tazke.

rony253
28. máj 2009

Inac pocasie je tu otras, strasna zima, a aj v dome sa ochladilo. Strasne ma boli chrbtica a najhorsie je, ze normalne citim kde mi pichali epiduralku a az ma tam dnes stipe, take stipanie som este necitila v mieste vpichu. to bude tym pocasim. keby som ja vedela, tak si ja ziadnu epiduralku nedam.

rony253
28. máj 2009

ahoj skrecok, no mozem, lenze ta miestnost kde sa perie je otvorena bez dveri a je na poschodi medzi detskou a spalnou, takze Sara to sice pocuje aj ked ma privrete dvere, lebo to deli len jedna stena. Ale az tak to nehuci, ale pocut to aj tak. A este mam aj taku velikansku naparovacku, a ta ked v sebe vyraba paru, huci jak traktor, ale Sara uz je asi zvyknuta, sice take veci nerada robim vecer, lebo chcem aby mala na noc klud, ale inak nemam cas, lebo dnes cez den mi dovolila, vyzehlit dve kosele a to pozerala na pracku z lehatka a potom zacala mrncat a uz bolo po zehleni.
pracka doprala, idem to vyvesit, lebo susicka ja plna, tak sa to bude susit volne, sice mam rada uteraky zo susicky, su take prijemne na telo.

skrecok
28. máj 2009

Hmm, ja ani neviem kde mi pichli epiduralku...Asi mam stastie, ze ani jazvu po cisarskom necitim ani ked je take pocasie. Asi je to individualne.
Ale zas na druhej strane mavam priserne bolesti chrbtice, a to pred porodom som nemavala take ☹ .

rony253
28. máj 2009

Skrecok, vsak ten chrbat ta moze boliet z epiduralky, alebo z maleho, ja vlacim Saru hore dolu po schodoch, tak sa nepytaj ako ma chrbat boli, ledva zijem. No idem sa ja osprchovat a hajat, malu som kojila pred siedmou a este nepyta papat, a vcera som ju nakojila o siedmej a spala do tretej, kazda noc je ina. babeny prajem Vam dobru noc, ja som sa dnes namakala jak hrom,

skrecok
28. máj 2009

Poznam to, my tiez mame taky parny generator - zehlicku, ktora tak huci...sice zehlim max. do 22tej a potom uz nie kvoli nasim.

Inac by som nepovedala kolko sa musi mamicka narobit, aby zvladala domacnost a deti. Joj, obdivujem mamicky, ktore maju dve a viac deti. Ja som pri malom totalne hotova, kedze noci mame hrozne. A este musim upratovat dom.
Uz musim spinkat, som zvedava aka bude dnesna noc. V poslednom case odkedy bol maly chory mam problem s nespavostou. 😔
Dobru noc Rony.

silwietta
29. máj 2009

dobre ranko prajem, prisla som vas pozdravit, maly sa mi hra s miskou a ja idem pomaly balit, vecer odchadzame k nasim na par dni a predtym este ideme na svadbu gratulovat...

johnie
29. máj 2009

ranecko..
juuuj aj mne by sa zislo na par dni odist ... 😝

evitkamalicka
29. máj 2009

Dobre ranko,
veru mne by sa tiez zislo na par dni vypadnut, ale este mesiac vydrzim a potom ideme na 2-3 tyzdne k nasim

jana.hcsba
29. máj 2009

dobre ranko ! 😎

jurocko: odtialto z modreho kona ? 😀 😀

baby: aj ja chcem !!!! 🙄

dadadulka
29. máj 2009

dobré ránko 🙂

jana.hcsba
29. máj 2009

mne stale blbne pocitac - od kedy sa na nom ucila Paulinka 😀 . 😠

bubinko83
29. máj 2009

ahojte,aj my pojdeme pravdepodobne k našim na cele 2 mesiace,lebo ideme kupit byt a prerabat takže budeme prazdninovat.No požičku nam budu schvalovat koncom juna.Tak dufam že daju 😠 🙂

evitkamalicka
29. máj 2009

bubinko drzim palce aby vam to bez problemov schvalili...a aky bytik idete kupovat? my ideme v juli prerabat kupelnu a kuchynu