Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

anickaajanko
29. máj 2009

Veji 😀 to teda boli sny

babuci
29. máj 2009

super, ze v tom nie som sama, ale je to hrozne...

a ked sme cez vikend spolu, tak sa vacsinou pohadame, lebo ja som precitlivela a unavena, a potom je to este horsie....

euffra
29. máj 2009

babuci ja som stale kojila, ona mi totiz nechcela vobec nic papat, tak som ju potrebovala naucit na zeleninu, teraz uz ako tak zacala tie obedy papat, tak preto ideme na krok dva a to ovocie. vcera vecer prvy krat dostala aj kasu. ja som sa zatial nejako neponahlala s ovocim, pokym odmietala zeleninu a ja mam vela mlieka, takze ona prospievala. a jurocko pisala, ze jej karinka zacala az od desiatich mesiacov papat, tak som sa vobec nestresovala.

evitkamalicka
29. máj 2009

veji Adamko spinka v detskej sam od 4 mesiacov, lebo sa nam budil na kazde moje aj muzove otocenie a taktiez aj my na jeho a som rada, ze sa tak pekne naucil spinkat sam

anickaajanko
29. máj 2009

Babuci to aj ja, a kolkokrat ma to mrzi, ze som radsej nebola ticho, lebo potom je ticho cely vikend, no tento si planujeme uzit s malym po MDD akciach tak som zvedava dufam ze bude pekny vikend

ollako
29. máj 2009

ahojte tak my sme mali hroznu noc, maly sa budil kazdu pol hodinu a len co som si ho prillozila, tak zaspal...mala som uz take nervy , nevladala som stale behat, vziat ho potom ho zas vratit do postielky a ked zistil, ze nema cici, tak rev...ja mam stale teplotu, tak to bolo dva krat horsie ako normalne...az o tretej sa nejako skludnil a zaspinkal sam a spinkal do siestej...
pred tristvrte hodinou zahajal a ja polihujem na gauci a pozeram sa na ten bordel okolo 😲 muz ma po celom dome rozvesane tricka co sa celu noc tak potil a ja nemam silu to upratovat, stale mam teplotu 37,7..keby teraz niekto pride, tak by som sa hanbou pod zem prepadla 😝

kamilka12
29. máj 2009

babuci - u nás je to veeeeeľmi podobné.. Už dávnejšie mám ten pocit....a keď som si prečítala skúsenosti iných..trošku som sa ukľudnila 😉

http://lady.sk/index.php?kategoria=17&kateg=1&r...

vejinka
29. máj 2009

evitka lenze my ho nemame kde dat mame len spalnu...som zvedava ako tam napracem styri deti 😀 😀 teoreticky by sa dala ejdna miestnost prerobit ale to az ked maly bude velky..teda aspom kym nebdue mat druhe..inak nemozem zrusit izbu kde kukame telku kym maly spi alebo filmi je to mini izba ale ako detska by bola ok...ale dufam ze tam napracene dve poschodovky 😀

kamilka12
29. máj 2009

je tam okolo 43 názorov..treba si tam napravo kliknúť na "Zobraz" "všetky" 😉

vejinka
29. máj 2009

anicka nexcem ta strasit ale na vikend hlasia len 10 stupnov a dazd...fuj otras 🙄

winona24
autor
29. máj 2009

babu...rozhodne v tom nie si sama.....ja si aj tak mylsím,že dieťa je taká sakra zaťažkávajúca skúška pre vzťah....ale to sú len dočasné veci,ktoré sa časom ako bábo rastie upravia...

ja tiež chcem aby malá od jedného roku spala sama vo svojej izbyčke....len ju musíme dať v lete do poriadku....

my sme minule s mužom chceli ťuťu mu ťu....už sme ležali v posteli,tulkali sa...a v tom sa malá pomechrila v postieľke a taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak si prdla,že sme obaja taký kŕč smiechu chytili,že sme sa ešte 10 min.rehotali pod perinou.... 😀 😀 😀 😀

ja dávam malej banán,hrušky,jablká...a musím jej už aj broskyne a marhule kúpiť....

babuci
29. máj 2009

eufra tak kym je mala ok, tak dobre, ale mne svokra (pediater) a aj moja lekarka hovorili, ze kojenie je fakt od 6 mesiaca malo, lebo priberat moze, ale moze byt anemicky kvoli zelezu a aj mat malo vitaminov a byt nachylny na sopliky atd.
eufra a zahod vsetky knizky. ak ti nechcela papat zeleninu, tak si ju s tym nemala trapit a mohla si striedat ovocie a zeleninu. ona mozno ani neodmietala tak zeleninu, ako si zvykala na lyzicku a tuhu stravu.
nie som zastancom toho, ze nase deti mozu uz jest vsetko co my, ale kludne jej mozes davat vsetko co moze podla mesiacov.... inak, ja malemu varim, ale super sa ucim aj na tych Hippkach. ked vidim, co mu chuti, tak mu to aj uvarim. a hlavne to mas podla mesiacov.

evit a neplace v noci?

evitkamalicka
29. máj 2009

babu neplace, prespi celu noc 18:30-6:30

evitkamalicka
29. máj 2009

jaaj veji to som nevedela

ollako
29. máj 2009

win no uplne som sa pobavila, sedim tu sama a rehocem sa 😀 😀 😀

my byvame u nasich a mame jednu izbu a kuchynu , obyvka je spolocna, takze maleho by som nemala kam prestahovat , ale neva, lebo hadam to este nejaky rok, dva vydrzime a potom pojdeme do noveho domceka, ktory staviame 😉

johnie
29. máj 2009

tiez si myslim ze to prejde, ale kedy...
baby sledujete profesionalov? ja to milujeeeem 😀

vejinka
29. máj 2009

win nieco podobne sa stalo nam...s tym rozdielom ze som si strasne prdla jaa 😀 😀 😀 😀 a potom sme sa rehotali az sme maleho zobudili 😔 a nedavno sme sa zacali mojkat...uz to slo do tuheho a zrazu vibracne zvonienie muzovho telefonu ..zahresil a utekal vedla do izby a kym sa vratil ja som uz spala 😀

winona24
autor
29. máj 2009

olla aj mne je smiešne,keď si na to spomeniem... 😀

johnie
29. máj 2009

my detsku zacneme robit ked bude mat svokra vybaveny dsspd... opica jedna

ollako
29. máj 2009

evit co? ze celu noc spi, to mozem len snivat 😔

eufra moj maly tiez moc nechce papkat, stale sa viac kojime ako jeme zeleninu ci ovocie, nukam mu vselico, ale vzdy spapka len par lyziciek 🙄 co mu ako tak chuti je cierne pecivo

winona24
autor
29. máj 2009

johnie...sledujem...Hurka je best.....ja ho milujem.... 😀 😀 😀 😀 😀

johnie
29. máj 2009

mne sa paci bobor...bobor 😀

vejinka
29. máj 2009

zeny ale mne sa casto stava ze ked sa uz zacnem tulit tak si prdnema je po romantike...a ja sa pucim od smiechu a muz len skonstatuje..fuj zasa?! 😀 😀 😀

anickaajanko
29. máj 2009

ja neviem kedy ho dam druhej izby, mame totiz susedu ktorej sa pred rokom udusila v spanku 11 mesacna dcerka, zvratkami, boli sme aj na pohrebe, bolo to hrozne, ked sa maly narodil tak 2 noci som stala pri postielke co som myslela na tu malicku

Veji to fakt????? tak mame po vyĺetoch este tu Europu by sme mohli kedze to je vo vnutri

evitkamalicka
29. máj 2009

ollako prespi celu noc od 5,5 mesiaca...predtym sa budil raz za noc tak nad ranom na mliecko...ale podla mna druhe babo bude urcite pravy opak 😅

vejinka
29. máj 2009

anicka bohuzial ...ak nebude liat tak urcite bdue kosa ako rusku

johnie
29. máj 2009

😀 my sme sa nasmiali ked som bola tehu a isli sme tutumutovat... ze sme sa obaja prredtym napili vody a potom na zblnkali v bruchach.... sme sa smiali jak trafeni... 😀 😀

vejinka
29. máj 2009

evit jak zavidim v dobrom...co by si robila kedy si vstavala kazdu hodinu? 😉

ollako
29. máj 2009

anicka Jezizi chudatko malicke 😢 na take radsej nemysliet 🤐

johnie
29. máj 2009

evit nemusi byt druhe opak... mozes mat dvoch spachtosov...
ja sa utesujem ze ked bude chodit na strednu tak ju budem budit a poviem jej vidis ake to je, toto si nam robila ked si bola babo 😝