Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
29. máj 2009

veji neviem co by som robila, lebo ja nie som zrovna ten typ ze by ma to bavilo vstavat tak casto a manzel tiez nie, takze asi by sme sa snazili nejako babatko presvedcit, aby spalo dlhsie len neviem ako 😲

vejinka
29. máj 2009

johnie to sa aj nam stava..hlavne mne kedze vecer pijem pol litra ladovej kavy 😀 ale nielen zblnkot ale aj pochody v crevach..mynule mi tak divno zaskvrkalo a muz si myslel ze som si zasa utala ...sa urazil a otocil a spal 😀

inak dost casto sa svata ze sa mi uvolni v kupelni ked kupeme maleho a chuda muz dokupava s trickom na nose..a maly sa vtedy sula od smiechu 😀 😀

ollako
29. máj 2009

evit no to ani nevies,ze ho mas 😉 ...
moj na seba stale upozornuje, neviem preco, ved matka predsa nezabudne na dieta, no neviem mu to vysvetlit 😀 😀

ollako
29. máj 2009

veji 😀 😀 😀

vejinka
29. máj 2009

noa ale uznajte...to si mam nechat bok vyvalit? 😀 kto prdi zdravie si tvrdi...teda ked kukam na muza ako to dycha a je zeleny tak mu len poviem milacik co si taky hamizny nechaj aj nieco pre druhych vsetko si xces pre seba uchmatnut 😀 s tym zdravym to asi myslela na majitela prdu..nie na toho kto to potom dycha 😀 😀

a ani nie tak davno som si utala kym som maleho kojila..a muz bol akurat pri nas on sa rychlo postavil a zdrahal do izby a neodpustil si poznamku ze chuda erik ja mozem aspom ujst.. no a vtedy si maly tak utal ze som xcela ujst ja 😀 😀 mi to vratil

vejinka
29. máj 2009

ono to nocne vstavanie je na nico dobre...aspom nestihate dosnivat zle sny...minule sa mi snivalo uz ani neviem co...ale v poslednej chvilke ked ma isiel niekto odkraglovat sa maly zobudila spustil strasny rev..cize ma doslova zachranil 😀

winona24
autor
29. máj 2009

anocka to ani nepíš....do kelu...ako sa môže 11 mesačné dietko udusiť zvratkami?? ježííííš.....no super....ale tak máme tie vysielačky....z tých počuť aj najmenšie šuchnutie.......

vejinka
29. máj 2009

baby ked som bola mala a nahodou bola v nebezpeci v sne som sa tri krat otocila v smere hodinovych rucuak a zmizla som...donedavna som mohla lietat ked mi hrozilo nieco zle..a par dni len stojm ako taky pritrt a cakam co sa bude diat ci ma dotycny zastreli alebo tam nema naboje 😅 zda sa ze starnem a nemam silu vyuzivat svoje nadprirodzene sily 😅

vejinka
29. máj 2009

boze anicka si ma vystrasila diem kuknut maleho

ollako
29. máj 2009

veji ja zase skacem velkymi skokmi v tom sne, lebo inak sa mi neda ani pohnut, nech sa akokolvek snazim 😅

evitkamalicka
29. máj 2009

mne sa sniva tak raz za mesiac nieco

johnie
29. máj 2009

baby potom si vsimajte vejinku ci bude aj na strtku tak rachotit... 😀

ollako
29. máj 2009

johnie 😀

vejinka
29. máj 2009

spinkaaa ale vyskruteny jak paragraf ozaj predvcerom sme sli spat z muzom a kukam do postielky a maly bol presne tak ulozeny ako som ho ulozila ja .ked mi zaspal pri cicike a nevidela som zeby sa mu hrudnicek nadvihoval...tak som sa ppomiesila na posteli aby sa zobudila a on nic..viete ako som sa vtedy zlakla?? vyskocila som z postele a prilozila ucho na jeho hrudnicek ci zije...a vtedy zodvihol ruku a skoro mi zuby vybil 😀 sa asi zlakol co tam robim v jeho posteli 😀 no ale mi spadol kamen zo srdca

vejinka
29. máj 2009

johnie hehehhehehe nebudem..to len teraz ked uzivat tie poondiate cipky.. 😀 podstatne je ze zaberaju 😉

momoyka
29. máj 2009

ahojte, pekny dnicek 🙂

asi mi to nejako blbne

momoyka
29. máj 2009

kedy ste zacali davat jogurtik? a aky?

winona24
autor
29. máj 2009

veji vieš koľko krát som to aj ja urobila?????haluze...

vejinka
29. máj 2009

ani nebudem pisat ake mam pri tom pocity ked idem na velku a klepem sa ci budem krvacat alebo nie...tie cipky su take divne teraz sory za vyraz ale oni menia tusim strukturu hovna aby to slo lahsie von...inak si neviem vysvetlit preco mam zlte hovienka 😅 su to homeopatika ...a zjavne pomahaju 😉

evitkamalicka
29. máj 2009

momo my davame od ukonceneho 7 mesiaca a to biely smotanovy zvolensky

vejinka
29. máj 2009

win ..uz asi budeme mat strach dozivotne 😖

vejinka
29. máj 2009

my od osmeho a activiu bielu sladku s keksikmi sunarka ale iba raz za tyzden

evitkamalicka
29. máj 2009

ja davam asi tak kazdy druhy az treti den

vejinka
29. máj 2009

win mozno mi to uz ani nepride pri tom stvrtom 😀

vejinka
29. máj 2009

evit no lenze ja to davam na obed my zatial papame len obed prikrm a veceru kasu...ostatok kojim furt

kamilka12
29. máj 2009

ja tiež dávam smotanový zvolenský..nie je taký kyslý ako iné biele.. 😉

evitkamalicka
29. máj 2009

veji jaaaj ja davam na desiatu a striedam to jeden den jogurt, druhy den ovocie

vejinka
29. máj 2009

a kedze kojim kazdu hodinu este stale...tak my nemame ze ranajky desiata obed olovrant vecera a 2. vecera ale prve ranajky druhe ranajky desiata druha desiata obed po obede je taky ze poobedne mlieko potom druhe poobednajsie mlieko potom olovrant potom druhy olovrant potom kasa potom vecera a spat 😉

vejinka
29. máj 2009

kamil keby si idela ako sa tvaril kyslo ked som mu dala lyzicku do ust ...no vtedy mi bolo jasne ze zvolensky ee 😅

kamilka12
29. máj 2009

Veji - super je aj masť " MASTU S" používala som ju, keď som mala problémy hned po porode....je to s lokálnym anestetikom..takže to trošku aj umŕtvi tú ranku a necítiť tak bolesť pri potrebe.. 😉