Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
2. máj 2009

ahojte, boli sme dnes trosku vonku na terase, tam pospinkala pol hodku, takze teraz opät zaspala, a cele sa to dnes znova posuva. no dnes som ja urobila dobru hovadinu, mala som vyše polovice toho Hipp sklicka mrkva kukurica a telacie, a varila som cestoviny ale to boli take domace, take malinke ako gulky ako mrvenicka co robila moja babka. ja som ich varila ked boli skoro rozvarene, som ich fukla do toho Hipp isla som to este mixnut, no tie cestoviny sa nejako nechceli rozmixovat, tak som jej skusila dat take ake to bolo ale Saru napinalo, takze este musim vsetko mixovat na kasicku. mohla som to cele vyhodit a tak zachrana čislo 2. mala som este posledny poharik s nejakou zeleninkou a mäskom bolo to od nestle od 4. mesiaca špagety bolognese sa to vola s bio kuracinou, no dievcata, tak som to ja zohriala a Sara spraskala komplet vsetko, nic ju nenapinalo, pekne pusinku otvarala. Ale uz som dnes bola na nakup a mam aj zeleninku a aj nejake výživky a jogurty som dokupila, tak zajta bude mat cuketku a zemiacik a mam kupene hovädzie od 4. mes vo flasticke mixnute. poobede spapala asi 3 chrumky a polovicu vyživy broskyna jablko.
idem si ja k nej lahnut a vecer sa stavim.

kajkas
2. máj 2009

Ahojte po dlhsej dobe, na poradni sme chytili nejaku hnusnu virozu, tak uz 2 tyzden soplikujeme... 😒 je to o nervy, ked nemozeme ist von... Vy uz davate drobcom lepok? Nam povedal doktor, ze az od deviatich...ale on je na vsetko taky opatrny, tak uz zacneme aj my....sme zatial na ovoci, zeleninke, ryzovych kasickach - hlavne od Nestle a kralicom masku, ale mam vycitky, ze ma moc jednotvrarnu stravu, aj ked sa mu snazim vymyslat rozne kombinacie, spapa mi tiez len rozmixovane, inak ho napina... A samozrejme MM... 🙂
Janko tiez pri vsetkom vstava, chvalabohu sa uz naucil aj padat na zadok, inak som sa zoparkrat poriadne zlakla, ked sebou treskol o zem a stvornozkuje, len stale nam este neprisiel koberec do jeho detskej, chcem mu tam dat aj zabranu na dvere, aby mu tam nesiel pes a Janko tam mohol pekne lozit, takto ho na zem nedavam radsej,
ako to riesite Vy s domacimi milacikmi? 🙂
A vieme dat pa-pa, ukazat len tak-tak, baran-baran buc,urobit bac... snazim sa ho ucit tap-tap tapusky ale tlieskat ho bavi len o moje ruky, tak to asi vzdam...
A nechce mi spat v kociku, celkovo sa nam zaspavanie tak pokazilo, ze zaspi len pricucnuty na mne, alebo s revom na fitlopte, no a este v satke, ale to zas len vonku a najskor po hodine chodenia - a to uz som vzdy mrtva ja z tych 10 kil 🙂

sasasx
2. máj 2009

ahojte
pekny vecer prajem... dnes som este necitala tak neviem reagovat na nic, ale chcela som sa spytat = baby, tie co ste kupovali v hypernove tu sadu plienky, box na hracky, susienky a pod. tak tam boli len 4 pampersky, alebo aj ine velkosti? konkretne ci tam boli na vyber aj 4+? Lebo my uz mame 4+, teda este mozno jeden balik 4 by sme vynosili, ale nechcem kupovat tak velke zasoby, mam pocit, ze 4+ riskovi sedia uz lepsie ako 4

vejinka
2. máj 2009

ahojte nam tiez4+ lepsie sedia ako 4 ale tak nevadi mame nakupenych do aleluja...a treba to minut ale my sme kupovali tesco plienky a pampers davnejsie

vejinka
2. máj 2009

maly mi akurat zaspinkal..a ja som dopila ladovu kavicku

lisula
2. máj 2009

ahoooooooooj

lisula
2. máj 2009

halo babule na boli sme sa kupkat. malemu sa paci cim dalej tym viac byt vbazeniku. z

lisula
2. máj 2009

ta kde ste? maly mi haja od pol osmej. ja este papkam. sisky a jogurt. domace mnamky mam upiekla tak si dam ne? 😀

rony253
2. máj 2009

ahoj lisulka a ahoj sasax, ako sa mate?

lisula
2. máj 2009

mama piekla vynechavam pismenka joj ta co mi je 😠

rony253
2. máj 2009

ja idem tiez daco zjest a mala by som sa pustit, do nejakych domacich prac

rony253
2. máj 2009

lisul posli mi jednu, ja sisky zboznujem
inak ked sa pojde na stretko v juni mali by sme sa nejako spojit, mna odvezie otec, ale by sme mohli vyrazit spolu, co ty na to?

lisula
2. máj 2009

mi fajn. ta zacal vrieskat maly, az na ozvenu to je niekedy. a je jaky spriecny zacne mi revat ak mu nieco nedam. 😅 sturim mu nieco ine do ruky, ale tote nerva by ste mali vidietjavascript:addEmoticon 😅 😕

vejinka
2. máj 2009

lisula aky mas bazenik?🙂

vejinka
2. máj 2009

rony a mna nepozdravis? 😉

lisula
2. máj 2009

to by bolo super sa dat nejeko dokopy na vtedy. dufam ze pojdeme, zatial ano. len naj nic nevleze do teho 😕

rony253
2. máj 2009

to iste robi Sara, ja sa uz ani naranajkovat nemozem, vsetko chce co ja jem a zacne robit cirkus, ked jej nedam, tak jej strcim suchu zemlu do ruky a olizuje ju, ale ked vidi ze ja mam inu zemlu, svoju pusti a chce presne tu co mam ja, no horor
a jak sa vie rozculit a vrešťať, ked nie je po jej, ale inak je zlatunka, vsetko jej vysvetlujem, tak na mna pozera s takymi okalami, co to ja rozpravam.

lisula
2. máj 2009

ahoj veeji. ja ta zdravim. bazen so myslela kde chodime plavat. doma zatial nemame. ale uz som nad tym rozmyslala. ale este nie je zatial tak teplo tak to pocka.

ka3n
2. máj 2009

ja pouzivam iba pampers tusim 4..sme si v metre urobili zasoby.🙂

Moj maly uz haja a ja idem citat novu mamu a ja.

brúú

rony253
2. máj 2009

Ahoj Veijnôčka, ako sa mate, malý uz spinka? prepac, nejako som ta nezbadala. 🙂

lisula
2. máj 2009

no moj akokeby chapal ze co, ale toten cirkus jakeby ho z koze drali, juj juj juj a to on len teraz zacal s tak vystrajat. vsak ste videli ze je kludas. to bude mat od tvojerm sari 😀 😀 😀

rony253
2. máj 2009

Ka3n dobru nocku, malemu božtek na noštek, papa

lisula
2. máj 2009

tvojej joj klavesnica blbne zasa 😠

ka3n
2. máj 2009

ahojcek rony, fúúj prave som dojedla pizzu, uz nechcem mam dost..zajtra ideme trosku do prirody ak bude pekne...uz sa mate lepsie?

vejinka
2. máj 2009

rony...mas odpustene 😀

lisula
2. máj 2009

ajoj baby idem dopapat. pa zitra. este kuknem das 10 min z tv a idem hajat kmalemu. drahy ide na nocnu 😔

vejinka
2. máj 2009

lisula ja uvazujem nad bazenikom ale zatial nemam...ale cez leto urcite kupim

lisula
2. máj 2009

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ka3n
2. máj 2009

no ja idem tiez mrknut ten bazen na net...

vejinka
2. máj 2009

baby daju sa niekde pozicat autosedacky-? lebo xceme ist cez leto na dolniaky ale nemame autosedacku len vajickoa to je namm uz male...a ktovie co nejaka mamicka by len tak pozicala autosedacku..alebo nam nezostane nic ine len kupit..ale je to o hubu kedze nemame auto 😢