Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
29. máj 2009

a to vtedy som ho dobre nechala vyhladoat aby to jedol a nic...po prvej lyzicke sa mu zatvorili usta kym som nevytiahla cicku

vejinka
29. máj 2009

kamil jurocko mi poradila homeo avenoc aj cipky aj mast...a super to pomaha 😉

winona24
autor
29. máj 2009

ja dávam zvolenský alebo activiu....a tak každý tretí deň

ollako
29. máj 2009

veji tak to sme na tom podobne, ten moj maly totiz je nakojeny asi tak za 2 min. dlhsie nechce rpi jedle stracat cas, tak je zachvilku zase hladny 🙄 a prikrmy mu nic moc nehovoria...uz neviem co mam vyskusat, dajte nejaky recept ako pripravujete napr, kuracie masko s akou zeleninou , davate aj sol? ked je to vzdy take bez chuti, sa necudujem, ze to nechce 😝

vejinka
29. máj 2009

cipky si z vnutra amast z vonky..ale ozaj som necakala ze mi to moze pomoct 😉

kamilka12
29. máj 2009

čipky avenoc som tiež mala aj tie sú fajn..ja som to kombinovala s tou masťou..a tiež kúpele v dubovej kore..ale to mi nejak nezaberalo 😕

winona24
autor
29. máj 2009

veji preboha ako môžeš kojiť každú hodinu????? ešte Ti z toho nepreplo???? 😅

vejinka
29. máj 2009

oll ale deti nevedia co je sladke a co kysle..oni este nemaju vyvynute chute..skus mu to co som ja mu dala vcera ..moj sa isiel za tym pototo..takze daj varit do vody kusok maska kuracieho a asi 5 lyzic ovsenych slociek jemnych..a var cca hodinu potom odstavis vylejes na tanier masko rozpucis vydlickou a podavas teple...mozno mu to zachuti ako mojmu

kamilka12
29. máj 2009

ja som mu do toho jogurtu nadrobila baby sušienky...možno aj preto to zjedol 😉 . Ale do jogurtu Sabi som mohla aj cukor (obrazne povedané) nasypať a nič..nechcel to 😝

ollako
29. máj 2009

win neviem ko vejinke, ale mne uz pomaly prepina 😝 niekedy mam pocit, ze vyhladam psychiatra 😀

vejinka
29. máj 2009

win...no sak ma citas nieee??, mne uz preplo hrozne daavno... 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
29. máj 2009

oll ja mam pocit stale ze som troska "narusena" 😀 😀

winona24
autor
29. máj 2009

olla ja natrepem nakrájanú zeleninku do vody spolu s masom a varím do mäkka...potom to mixnem,dám masielko ...do každého jedla dávam mrkvu napr...tá keď je dobrá,tak dá skvelú chuť...a maslo tomu tiež pomôže

vejinka
29. máj 2009

kamil heh no my vanu nemame takze by som asi cupla do lavora alebo si sadla na hodinu do bidetu samozrejme naplneneho 😀 juj keby to take studene nebolo 😀

ollako
29. máj 2009

veji no vyskusam dik,

vejinka
29. máj 2009

maslo?? ja maslo este nedavam

vejinka
29. máj 2009

a maly este spi...fiha

ollako
29. máj 2009

win no takto mu to praveze robim a on ohrna nos 😒 nejaky je priebercivy, ale mamina hovori, ze ja som nebola ina 😝

winona24
autor
29. máj 2009

veji prečo???

vejinka
29. máj 2009

win neviem..proste na maslo este mame cas

ollako
29. máj 2009

ja male dam aj rozok maslo, aspon to zje 🙂 ale tak kazdy treti den

ollako
29. máj 2009

sorry pisem ako hotentot 😝

evitkamalicka
29. máj 2009

aj ja uz davam masielko

kamilka12
29. máj 2009

Ja tiež maslo dávam..to klasické kockové..nie rastlinné..a velmi mu to na chlebe chutí..Nám to dr. povolila už v 7 a pol mesiaci.. 😕

winona24
autor
29. máj 2009

mne povedala dr dávno že už môžem dávať maslo....

vejinka
29. máj 2009

ja sa nikde neponahlam...nech sa poriadne nauci jest zeleninu a masko

kamilka12
29. máj 2009

ja asi zajtra vyskúšam tie ovsené vločky... 😉

vejinka
29. máj 2009

inak ja bduem len do roka davat kasicky kupovane..potom mu buem robit klasicke ryzove kase a ovsene

vejinka
29. máj 2009

pripadne krupicovu...aaaaaaaa uz je hore tak ja letim papappa

evitkamalicka
29. máj 2009

veji ja uz ovsenu kasu robim, zacala som pred tyzdnom a velmi mu chuti ked dam do toho bananik alebo jablcko