• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
mojmu chutila ryzova od nesle,ale ani tu uz nezje, ja neviem co s nim je, ci to robia tie zuby :unamused: ...bojim sa, ze uz ani nepribera, do poradne ideme az v juli, doma vahu nemame, tak ma dovtedy porazi :rolling_eyes:
29. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji a do coho budes robit krupicu do akeho mliecka :confused:
29. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veji to nie je o ponáhľaní.....
29. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My..keď sme boli naposledy na poradni...to mal Martin 7 a pol mesiaca sa nás dr. pýtala, či už ho zaťažujem lepkom, či už dávam rohlík alebo chlieb a ja že nie..(naposledy nám to ešte nekázala) a ona na mňa že prečooooo???? Veď to už dávno možem a na chlieb aj maslo dávať...často to teraz raňajkuje...takže tiež si myslím, že to nie je o ponáhlaní :wink: ..Veď už majú 9 mesiacov :wink: takže okrem obedu a večernej kaše už aj raňajkujeme...a vždy niečo iné: jogurt, výživu, kašu, chlieb s maslom... Samozrejme ďalej pije aj mlieko aj keď teraz by stačilo, iba ráno a večer a poobede mliečnu kašu...
29. máj 2009 o 10:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,ja len na skok vas pozriem a pozdravim,lebo ideme k ocnej s malym ked sa zobudi a napapa..
29. máj 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa poriadne ochladilo,ale kym neprsi je dobre..ja uz som bola aj na masazi dnes rano,hned sa citim lepsie..
29. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewen ahoj,
mna vsetko boli, neznasam ked mam teplotu :angry:
29. máj 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som tym povedat, ze si momentalne masaz nechcem ani predstavit, :rolling_eyes:
29. máj 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a maly uz mrnci pomooc, neviem sa ani postavit :confounded:
29. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne maly teraz zaspinkal od osmej, ale tu uz asi nik nieje ze? :wink:
29. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa maly akurat zobudil a varim mu obed
29. máj 2009 o 10:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my dnes máme 8 mesiacov a ako darček nám vyšiel druhý zúbok :wink: Už v noci bola Lucka taká nepokojná, tak som ešte vravela Marekovi že ráno jej pozriem do pusy, tak som pozrela a zúbok prerezaný :sunglasses: Teraz spinká, som zvedavá koľko jej to vydrží :fearful:
29. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezicka tak mate dva sviatky :grinning: vsetko dobre Lucinke
29. máj 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezicka gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face:
maly sa mi hra v ohradke, len som ho nakojila a musim mu nieco rychlo pripravit na obed ale som uplne K.O. tak to vidim na hippku :rolling_eyes:
29. máj 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme pekne spolu s Luckou :dizzy_face:
29. máj 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez gratulacia :slight_smile:
29. máj 2009 o 11:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za rady,
ideme vonku,
ahojte
29. máj 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.veji aj ja myslim, ze by si mu mohla sem-tam skusit dat aj masielko, nech si zvyka na novu chut a postupne potom zaraduj stale nove a nove veci...
29. máj 2009 o 12:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja davam malemu troska olivoveho oleja do zeleninky
29. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sisa, trosku sa nam pokazilo pocko..to sa zase nemozeme stretnut, ale dalsi tyzden, ked bude pekne tak ti cinknem..
29. máj 2009 o 12:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiež papáme masielko, aj s chlebíkom, aj s vianočkou a veru mu to chutí :slight_smile:
29. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru to počasko je dnes na figu...
29. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, my ideme na vikend k nasim, v utorok sa vratime, takze v stredu ak by bolo pekne...
29. máj 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
pozeram, ze sa bavite o papani... davate detom aj biele pecivo - vianocku, rohlik a tak? lebo ja som zatial iba pri tmavom pecive-celozrnny chlebik z domacej pekarnicky mu velmi chuti a bielemu pecivu sa snazim vyhybat, nejak mam zafixovane, ze by to nemali deti...ci ano?
29. máj 2009 o 12:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my uz hajame na denny spanok takze co sa tyka maska a peciva...davam mu rozok do ruky ale ani do huby to neda on sa toho boji a dnes som mu trosicka odrobila a reku daj si ani za svet nexcem pusinu otvorit..takze zjavne este pockam skusam to kazdy den ale co mu mam dat same maslo ked nexce pecivo?? :rolling_eyes:
29. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja ledva odfukujem sme mali cubulacku polievku so syrom a druhe segedinsky gulas s knedlou tak som pojedla polku knedle a kooopec segedinu..a nevladzem ani stat na nohach :sweat_smile:
29. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a malemu dnes ovsenea kasa nechutila..zrejme to bolo koli tomu ze mi prihorela :pensive:
29. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepredpokladala som ze mi prihori na palec..co uz no nieco pojedol a to ostatne pojde kuram :rolling_eyes:
29. máj 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste vsetky? obedujete??

terez gratulujem lucke..aj k zubku aj k osmicke :wink:
29. máj 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte .. Terez gratulujeme Lucke k 8.mesiacikom :slight_smile:

ja som tiez este malemu pecivo nedala .. zatial sme prevazne na zelenine,masku,ryza,cestoviny,ovocie a MM a zatial mu to evidentne staci ale v najblizsich dnoch sa chystam na ovsene vlocky a skusime aj nejaky rozcek .. no a kedze moj maly spapa vsetko co sa mu dostane do ust tak predpokladam ze mu bude chutit ...

ovsene vlocky pouzivate s ovocim alebo s masom? a aj ich nejako mixujete alebo nechavate tak ako su?
29. máj 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok