Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

dadadulka
29. máj 2009

stali sa z nás silno starostliví rodičovia 😀 😀 😉

vejinka
29. máj 2009

ja nemozem uspat toho mojho betara

anickaajanko
29. máj 2009

Branko spi, neviem co sa stalo ale spi, juj ja by som si tiez tak isla posediet do baru, zatancovat, do divadla, skoda vraviet

winona24
autor
29. máj 2009

dada....je to tak....

ollako
29. máj 2009

baby ani nehovorte aj ja by som niekam zasla, niekedy ideme s muzom len tu v dedine do baru, ale to hned frcim domov, lebo maleho sa neda utisit bez didky 😝 , tak mamina s nim am vzdy co robit...a neviem sa normalne odreagovat, mysel mi vzdy skonci pri malom 😅

moj drobec uz hajal a zazvonil telefon a hned bol hore, uz som chytala nervy, lebo jeho uspat je cim dalej tym tazsie, dufam,ze sa nebude opakovat vcerajsia noc 🙄

vejinka
29. máj 2009

no tak my este furt nespime klabosime v kociku...a vobec sa mu nexce spat

luciankasebastianko
29. máj 2009

ahojte terezka Lucke od Lucky gratulácia 😀

vejinka
29. máj 2009

no nic vrieska idem het .pa

winona24
autor
29. máj 2009

rany krásna je malá....ja už som Ti to minule písala na FB,že tvoja malá je strašne zlatá...

luciankasebastianko
29. máj 2009

rony tak dnes si mala rušno a tá doktorka!!!!!!!!, jej dilpom by som dala žožrať tej krave 😠 čo to mlieko na to maslo dáva

sasasx
29. máj 2009

ahojte baby, neriesili ste niekto ziadost o zuctovanie zdravotneho poistenia? resp. nemame tu nejaku personalistku?

ollako
29. máj 2009

sasi tak v tom ti ja nepomoze, ale nad tym som nejak ani nerozmyslala, ze ci to treba aj mne, ja som poistena v CR tak asi nie, dufam 😝

ollako
29. máj 2009

pisem zase uplne perfektne.. sorry 😉

ka3n
29. máj 2009

ollako, mne doktor povedal, ze do 3 rokov by deti nemali pit kravske mlieko..a preto aj ja kontrolujem svokru 🙂) ona by mu tiez dala aj "modre z neba"

sasasx
29. máj 2009

no, ak v cechach este nevymysleli rocne zuctovanie ZP, tak veru nemusis...🙂

inak som si narychlo precitala, ako babicky krmia deticky vsetkym moznym...vdakabohu, ja som si aspon v tomto vybudovala respekt a na vsetko co nasi chcu dat malemu, tak sa ma najprv spytaju... a vylepila som na chladnicku tu tabulku postupneho zavadzania potravin a ked chcu nieco nove dat, tak sa este aj pozru, ci uz podla tabulky moze alebo nie... aj ked napr. jahody moze az od roku, ale ked budu teraz, tak mu asi kusok dam ochutnat;))) zasa nemusime az tak striktne dodrziavat. ale zatial ho chranim najma citrusom, kravskeho mlieka, soli a cukru...

perlab
29. máj 2009

Avojte babulky, 🙂
Romanka spinká od pol deviatej, tak som vás pomaly dočítavala. včera ste sa ešte rozpísali, keď som konečne zhasla comp.
rony 😀 ja som to tušila, že ty žehlíš, tak som aspoň nebola sama.
luci, 😢 , kde si schovala fotečku, ukáž sa nám ešte 😵
ešte k tomu mlieku /prepáč win, ale musím/: zakysané mliečne výrobky, ako sú jogurty, tak tie môžu.
mlieko, tvaroh /ani miláčik/ by nemali, schválne nepíšem, že nemôžu, nech sa niekto neurazí.
tiež môžu tavený syr
toť vsjo 😉

perlab
29. máj 2009

takisto blahoželáme oslávencom /Lucinke, ../

Evitka, Rony ... super fotečky. tie deťulky sú čím ďalej rozkošnejšie a rozkošnejšie

ráno bola super debata o tých domoch, hotové modré z neba. a už sa tešíme na Sofiland 😉 , aj my pozývame do Romilandu 😀

perlab
29. máj 2009

dnes sme Romike kúpili taký super bazénik s nafukovacími pískajúcimi kvetinkami a smotýlikom na strieške. je rozkošný, Romika sa veľmi tešila, tak v ňom stále hopala, až z neho nakoniec aj vyliezla, šikulka moja 🙂 má to ako dáreček k mdd 😵

perlab
29. máj 2009

kde ste zmizli?
žehlíte? 😀 😀 😀 😀

sasasx
29. máj 2009

Sofiland aj Romiland su super nazvy...podla mna by ste si ich mali dat hned chranit autorskym zakonom...;)

anickaajanko
29. máj 2009

Perlab dufam ze ten bazenik nie INTEX

skrecok
29. máj 2009

Ahojte baby 🙂

perlab
29. máj 2009

ani, nie je tam žiadny názov, je to z Kauflandu

skrecok
29. máj 2009

Anickajanko, my mame intex bazenik a v pohode. Len nesmie byt nafukovacie koleso pre deticky. 😉 Aj tak takmer vsetky hracky su vyrobene v Cine 😲 .

perlab
29. máj 2009

skreci, takmer? všetky sú. dokonca aj fisher price. no povedzme si, čo v číne vyrobené nie je?

anickaajanko
29. máj 2009

náš Branko 😀 aj my mame bazenik Intex, ano aj fisher price

perlab
29. máj 2009

ani, kto ti robil tú nálepku na auto? /pozor, branko je na palube/

anickaajanko
29. máj 2009

na mimibazari jedna pani, aj vy ju mate nie?

perlab
29. máj 2009

tak tá pani je moja sesternica 😀