• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=10&vmcchk=1&Itemid=9
toto si posrite, mame take doma s ceresnickami z Ameriky a uz su aj tu na trhu, su fantasticke
30. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto je zo Šale, je ten obchod tam
http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=8
kocky ktora ste zo Sale?
30. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jurocko ja to nepoužívam...ja som si to vygooglila.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

rony nie je za čo :wink:
30. máj 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto si precitajte, je to zaujimave, lebo kazdy kupuje tvrde topanky na prve krociky a tu pisu opak, preto mi sesterka povedala,ze v Amerike, sa v nich deti ucia chodit, Sarka ma ruzove s cerescnickami to od mojho krsniata, su fantastiske, presne ako tie s lienkami na obrazku, a stale si pozera na tie ceresnicky, musim jej este aspon dvoje kupit, preto sa pytam kto je zo Sale.
30. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avojte, romika spinušká :dizzy_face:

rony, pár dní dozadu sme sa tu o tom bavili :wink:
ja som zo šale, nie priamo, ale pár km ... už som s tou babou mailovala, bud. týždeň ich idem omrknúť ... obchod nemá, ale dohodli sme sa, že prídem k nej domov, alebo do materského centra. som rada, že ich odporúčaš, lebo aj mňa to oslovilo v pozitívnom slova zmysle :wink:
30. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juročko, ahoj, máš u mňa jednotku s hviezdičkou :wink:
30. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievky idem ja do sprchy a hajat. dobru nocku papa
30. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj perlab, tak to som nevedela,ze ste to rozoberali, nestihla som precitat, ja mam jedne od sesterky po malej su krasne a chcem este aspon dvoje, preto ak by si sla k tej babe, mohla by si mi tam ked ta pekne poprosim objednat a dam Ti adresu kam ich poslat prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. hned ti poslem aj peniazky.
30. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze 10.6. letime do Kosic, nestihnu mi tu dojst lebo 14 dni sa caka, tak by som ti dala mamkinu adresu a tam by ich mohla poslat. perlab veeeeeeeeeeeelmi pekne ta prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, mozes mi poslat aj tvoje cislo cez IP, ja ti dam moje a ked tam budes s tou babou das mi vediet a ti zavolam, a s nou sa dohodnem ake chcem.
30. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja varim pohanku...aj malej som ju urobila na obed...je to take tmave hnede piramidoveho tvaru...vari sa to ako ryza,ale upozornujem,ze ma zvlastnu vonu-smrad...
30. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ked ju kupim skusim.
30. máj 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony,ok..mozno nebude chutit..ani mne zo zaciatku nechutila,ale teraz ju mam rada...aj do vankusov sa dava pohanka ako vypln...ma uzdarvujuce ucinky
30. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony, samozrejme, dohodneme sa :wink:
30. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bud. týždeň sa mám s ňou stretnúť, tak ti dám vedieť :wink:
mohla by si si zatiaľ vybrať, pošli mi to do ip, alebo na mail
30. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perlab a mate peknu novu fotku :slight_smile:
o.k. perla dakujem, dufam, ze tam pojdes co najskor. :grinning:
takze sa vazne lucim, vcera som isla spat o pol jednej a este som dnes dostala aj kramy, som unavena ako kon.
tak este raz prajem dobru nocku
30. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perlab zajtra, sa na to posadim, jedne kupim este do 12 mesiacov a druhe od 12 mesiacov. zajtra ti poslem foto. papa
30. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vďaka, rony :slight_smile:
tak sme dohodnuté, pôjdem tam asi v utorok

dobrú noc :wink:
30. máj 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
´Tak už je tu asi pustu tak idem aj ja buvať :wink: Brúúúúúúúúú
30. máj 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby...
Dnes sme boli u svokry, dostal nejake darceky aj od krstneho na MDD. :slight_smile:
Inak maly je odvcera opat chory, je zachripnuty, ale nekasle, teplotku nema. Neviem co mu mam dat na hrdielko, sirupy pre deticky su na kasel a cukriky na cmulanie nie su este pre neho vhodne, aj tak by nevedel cmulat. Ak sa to nezlepsi, tak v pondelok zas ideme lekarke. :pensive:

Chcela som pozriet tabulku, ale nedari sa mi otvorit. Ze vraj sa tam mam prihlasit. :confused:
30. máj 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach tie topanocky.... Ja som sa uz lekarky a aj v zdravotnickych potrebach pytala, ktore su najvhodnejsie a ze s tvrdou podrazkou. A niekde, napr. tu citam ze s makkou. No, mamicka vyber si! :angry: V utorok ideme na klbiky a opytam sa aj tam a som veeeelmi zvedava co povie.
30. máj 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku babenka....
aj maminy :wink:
30. máj 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc... :pensive:
30. máj 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breee upršane ranko :angry: tak to bude MDD ked prsi..no hroooza a karin sa vypytuje ci pojdeme,ze ona sa velmi tesi tak som zvedava co bude od druhej poobede...
tak vam prajem krasnu nedelu....cauteeeeeeeeeeee
31. máj 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano my sme hore od siestej a aj tu prsi takze zjavne nikde nepojdeme :pensive:
31. máj 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko prajeme,aj u nas je take uprsane pocasie..my dnes ideme synovcovi na prijmanie ale az na hostinu okolo obeda..
31. máj 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. máj 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranecko :slight_smile: my zase spime jupi vcera prisli domov okolo pol osmej,ze maly bol dobrucky,nespal len polhodinku,ale aj vyse hodinky vonku,tak som bola prekvapena..to pocasie robi asi svoje.. Ja mam ploche nohy a aj ortoped mi povedal,co najtvrdsie,tak sme kupili take. Tiez viem o tom,ze v Amerike maju makke,iny kraj,iny mrav :slight_smile: ja som za tvrde :slight_smile: snad nebude prsat,chceme ist na MDD do vrakunskeho lesoparku..
31. máj 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa mala nakopnut a ist upratovat vcera som len vylezavala a neurobila ani krizom slamky :pensive:
31. máj 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi ahooj teda dbre ranko veru aj my xceme ist na mdd teda skor den rodiny ale ak bdue prsat nikde sa nepojde :pensive:
31. máj 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok