Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
31. máj 2009

Ahojte,

aj tu je zamračené, keby nám vyšlo počasie je šanca, že by sme sa dnes stretli s perlab, zuzkou a estell ..no uvidíme ako tu bude poobede..ja do parku musím íst pešo, keďže Juraj robí 😒 ..dúfam, že nás po ceste nezastihne dážď 😝

vejinka
31. máj 2009

u nas prsi takze no coment 😔

vejinka
31. máj 2009

no nic musim nieco robit..lebo zaspim ..majte saaa

eweny
31. máj 2009

veji,dopisem sa ked budem pri PC..teraz len mobilujem,lebo trochu upratujem..

bubinko83
31. máj 2009

ahojte mamičky ako sa mate? My fajn ,ideme k svokrovcom na obed,apon nemusim varit 😅

veji vy sa ešte kojite? 😲 Obdivujem ta,ja by som už nemala na to nervy.Už si ma Filipko rozmaznal a spi bud celu noc alebo sa zobudi len raz na papanie,takže super.

rony253
31. máj 2009

Ahojte dievcence, tak u nas vyslo slniecko, ale je hrozna zima, snad poobede sa otepli a pojdeme trosku na prechadzku. Sarka prave zaspala, uz papala aj obedik, a ja idem dat uz pripravene veci varit, este musim obalit rezne to som nestihla.
10.6. letime a inym lietadlom a inou spolocnostou, tak dufam, ze Sara to zvladne. A tak som sa zasmiala, lebo let aj so SArou a aj s barozinou ma stoji 36 euro, dobre ze? takze uz sa tesim na Slovensko, konecne bude mat Sara detsku spolocnost. idem ja ten obed dovarit. A ja ani neviem, ci tu daco je dnes na MDD, ale zajtra je sviatok a nikto tu nerobi a vsetko je pozatvarane, tak asi zajtra bude nejaka akcii.

anickaajanko
31. máj 2009

ahojte, Branko zase v noci budil, ale len sa zobudil, pobuchkal po postielke a spinkal dalej, len ja som uz mala problem potom zaspat, my sme dnes prvykrat papali vianocku s masielkom ked ste tu tak o tom pisali, tak som skusila, nespapal vela ale chutilo navarene uz mam
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7332
MM to velmi chutí s ryzou a kukuricou tak som mu to urobila, maly spinka,ked sa zobudi ideme na to MDD aj v Kauflande je 😀tak sa stavime aj tam, akoze na chleba, ze budu rozdavat darceky
Rony 36 eur, do Kosic? wow to sa ideme previezt lietadlom 😀

vejinka
31. máj 2009

hehe ze akoze na chhleba 😀 😀 😀 to ma pobavilo

vejinka
31. máj 2009

kamil pozerala som ten talent a uzastneee ako sa dokazali hentak zosuladit...krasa 😵

luciankasebastianko
31. máj 2009

ahojte babenky mne sa dnes krúúúúúúúúúti hlava ja na kolotoči ani nevidím na písmenka nepomohla ani káva maly dnes prespal (s krmeniami) do 8 h super len tak ďalej 🙂 včera som dala fotky kuk pozuje jak model veji aj malý je bohovský ako Dj Erik 😎

vejinka
31. máj 2009

kurnik sopa u nas leje 😠

vejinka
31. máj 2009

lucia diky..idem kuknut tvoje 😉

vejinka
31. máj 2009

jeeeeeeeeej zlaty 😵 😵 😵 😵

vejinka
31. máj 2009

a to co tam mate za prales za domom? 😉

kamilka12
31. máj 2009

anicka - čo je to MM? niečo že...manžel? Lebo ja to poznám iba ako materské mlieko 😀

vejinka
31. máj 2009

kamil asi to bdue manzel ine mi tam nesedi...kocky v snazilkach volaju MM manzel..lebo este nepoznaju ze MM je materske mlieko 😅

claudinka
31. máj 2009

MM = moj manzel alebo materske mlieko 😉

kamilka12
31. máj 2009

aha..tak asi MOJ MANŽEL...UM by bolo čo? 😀 😀 ..

Dnes je malý nejaký umrnčaný..ani obedu nezjedol veľa..mal špenát, zemiak, žĺtok...inokedy mu to chutí 😒

Na MDD nejdeme, keďže je tu škaredo..o 14tej sa pokúsim dať malého spať a ja si spravím silnú kávu..lebo sa mi tiež nejako hlava krúti 🙄

claudinka
31. máj 2009

ani my asi nejdeme, kedze je skaredo.. maly mi akurat zaspal 🙂

miriam24
31. máj 2009

Ahojte .. no tusim tu nikto par hodin nebol 😒 .. tiez som chcela ist s malym na MMD .. ale v takomto pocasi nehrozi ☹ skoda ...

maly dnes objavil ze tie gumene puzzle co ma na zemi sa daju aj rozoberat .. tak konikovi oddelil hlavu 😕

claudinka
31. máj 2009

mirus my rozoberame pismenka a okuseme odvtedy, co ich mame 😀 ale aj tak posledne dni vyhrava kocik a jeho kolieska, s tym sa vie aj cely den hrat 🙂

rony253
31. máj 2009

Ahojte, to z tym MM je zaujimave a viem si aj predstavit co by bolo potom UM 😀
Tak tu sa dnes poobede vycasilo, trosku bolo v chladku chladnejsie ale na slniecku bolo fajne teplucko, mali sme poobede necakanu navstevu, svagra s manzelkou a svagrinu so synom, ja som prave varila ked dosli, no oni su zlaty, jední doniesli zakusky svagrina ovocny salat a zmrzlinu, a ja som varila obed. Bolo fajn, do piatej sme sedeli na terase, blo uplne fantastiky, medzitym sme boli zenske na cintorine zapalit sviecky Sarkinej babke a dedkovi.
Ta sa vytesovala, ze u nas konecne bolo vela ludi, ja sa uz vazne nemozem dockat toho Slovenska, konecne bude medzi detmi.
Kedze Sarka spala po obediku hodinu a pol asi do pol druhej tak poobede nespinkala nic, o siestej uz bola totalne vykoncena, a to ked sme sa boli prejst s kociarikom tiez nespala, tak som ju o siestej nakojila a sli sme sa okupat, o pol siedmej sa napila cajika a dala som si ju k sebe, ze bude hajat a ta sa len krutila kade tade a mrncala, robila to dost dlho, uz som zacinal byt nervozna, lebo ked je unavena a nevie co chce ma ide uplne rozhodit. tak sosm ja Sarinku zobrala, polozila do postielky, prikryla ju dekou dala jej plyšaka a beho troch minut spala bez jedneho zamrncanie, bola som uplne prekvapena, no niekedy to aj u nas funguje. 🙂

luciankasebastianko
31. máj 2009

veji to je moja záhrada!!!! pomali to dávame doporiadku 😉 tu bola totiž taká borina ale mne sa to páčilo a potom je tam ďalej pekný hájiček stahovala som 2 týždne pred porodom

gladriel
31. máj 2009

ahojte babenky potrebujem radu mala sa na rodila v sebtembri ale chodfim medzi oktobrovky

rony253
31. máj 2009

Ahoj gladriel, a aku potrebujes radu?

gladriel
31. máj 2009

no moja malinka mala 3 dni teplotky boli sme vcera na pohotovosti ale nic nenasli bo iba teploty mala aj sa msila.ale dnes rano som je nasla na tvarcke cervene flaky ktore sa zviraznuju po tom ako sa spoti pri s[pinkani.je mrzuitejsia ale teplotu klop-klop nema.len tie flaky.zajtra idem ku doktorke ale somnestastna s toho

rony253
31. máj 2009

jooj gladriel, je mi to luto, no neviem ani nahodou, z coho tie flaky moze mat a teplotu mozno aj zo zubkov. Mozno ma nejaku alergicku reakciu, neviem co jedla, alebo ked kojis, mozno si ty daco pojedla, co jej pokodilo. alebo moze mat aj tu siestu chorobu, vraj maju deti tri dni teploty a potom sa im vyhodia nejake vyrazky, uz to tu kozky mali, ale hovorili o vyrazkch a nie o flakoch. musis sa opytat doktorky.
a inak mate krasne to kresielko co v nom sedi, kde to najdem na internete, kde ste to kupili, vyzera super a mala Vanesska ja krasnucka.

gladriel
31. máj 2009

dakujem no to kresielko som kupila tu v martine v draciku pockaj kuknem link a poslem inak to kreslo je o 18kg

luciankasebastianko
31. máj 2009

glabdiel nieje to náhodou tá 6- tá choroba pri nej sú vysoké teploty a flaky to zrejme musí len prekonať ale netrvá to dlho zrejme ti dá len lieky ktoré znižujú teplotu. Pozri niečo na internete o šiestej chorobe