Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

gladriel
31. máj 2009

no mozno este sme rozmyslami o ruzienke

winona24
autor
31. máj 2009

gladriel podľa mna je to 6.choroba...ale vaď zajtra Ti dr povie...mysme ju tiež prekonali

ka3n
31. máj 2009

ahojte babenky, ja som po celkom we nejaka unavena, nabehana, vynakupovana 🙂 zajtra si vas mozno docitam a potom sa ozvem..idem maleho uspat, hadam to nebude dlho trvat 😀 ..vcera sa mu nejako nechcelo spat..

Inak Perlab, aj ja som si kupila plavky v New Yorkery.

gladriel
31. máj 2009

dik baby ste ma ukludnili som to kukala som zvedava co povie doktorka zajtra

momoyka
31. máj 2009

ahojte, pekny vecerik

vejinka
31. máj 2009

dobry vecer maly akurat zaspal a ja sa napchavam orechovymi rozkami 😅

rony253
31. máj 2009

no ja som teraz mala šok. Normalne mam zapnuty babyfon, mala spala v postielke a isla som dolu k muzovi a rozpravali sme sa, bezala telka a ja si kludne sedim, odrazu pocujem strasny plac, vyletela som jak strela, a uz ked som bezala hore po schodoch pocujem ako Sara strasne place. Pridem do izby, ona lezi ma bruchu a oci cele cervene az okolo obocia a slzy ako krokodilik, hned som ju vzala moje zlato a isla ju dat k sebe na postel no ta stale plackala, tak som ju nakojila a dala ku mne na postel. teraz spinka, ale az mi je z toho zle, ked si pomyslim, ze by som ju nepocula a ona by tam dlhsie plakala. Moje zlatinko, zajtra ten babyfon vyhodim, neviem co mu je, doteraz normalne fungoval.

vejinka
31. máj 2009

mozno slabe baterky...moj maly sa dnes pri kojeni brutalne poskrabal pod okom a cez lice..tak plakal ze sa az zachadzal..chudatko moje 😖

vejinka
31. máj 2009

rony mozno mala mala sarka zly sen a potom tak reagovala ako moj erik proste si zacala suchat oci 😒 chudatko male dufam ze ej uz v poriadku

miriam24
31. máj 2009

Ahojte ... tak maly prave zaspinkal ... 🙂

Rony .. a v babyfone to vobec nebolo pocut? to by som bola aj ja vyplasena .. nastastie mam maleho stale pri sebe .. ale posledne noci sa mi dost casto budi s tym ze ho najdem na brusku .. lebo spinkava velmi casto na jednom boku no a pri tej prilezitosti sa aj prevrati a potom sa zobudi ... napr dnes v noci som sa na to zobudila asi 4 x ze som ho len dala spat na chrbatik a spinkal dalej ...

gladriel .. moj Matko mal tiez 3 dni teploty .. potom sa vyhadzal a bolo dobre .. tiez si myslim ze to bola ta 6.choroba ale je dobre ze ides k Dr. aspon budes mat istotu

Veji .. hod po mne aspon jeden roztok .. skoda ze sa cez net nedaju prenasat aj fyzicky veci 😀

ozaj a ked vas mozem pekne poprosit .. zahlasujete s 10 na http://www.diteroku.eu/hodnoceni/35518/soutezic... .. Dakujeme ...

idem sa osprchovat kym maly spinka 😉

anickaajanko
31. máj 2009

Ahojte, aj Branik sa dnes poskrabal, popri nosteku, moje tak mu to vidiet. Na to MDD sme boli, ale tam snad boli vsetky deti, SPZka na parkovisku od vymyslu sveta.Z tych dlhych balonov robili zvieratka lenze rad na ne bol cez celu europu, strasne tam revala hudba, ludia sa tlacili, vrieskali. To este nieje podujatie pre take malinke deticky ako Branik ale aspon sme to spojili s prechadzkou. Veji aj chlieb sme kupiii 😀
Rony ☹

anickaajanko
31. máj 2009

Miriam dala som 10 a naskocilo mi tam druhe dietatko po odkliknuti tak to hadam zahlasovalo 😀

miriam24
31. máj 2009

Anicka .. dakujem velmi pekne .. hej ono tam potom naskoci dalsie dieta 🙂 .. a ako bolo u vas ze sa konalo MDD? ja som chcela ist do GA s malym, zevraj tam mal byt v parku nieco ako rozpravkovy les .. viem ze maly to vnima tak inak ale aj tak som s nim niekam chcela ist .. ale ked to pocasie bolo cely vikend take hrozne ☹ .. tak dufam ze buduci vikend bude pekne a niekam pojdeme ...

estella
31. máj 2009

ahojte......anicka aj ja som prave zahlasovala a urobilo mi to to iste co tebe tak myslim ze to bude ok...

vejinka
31. máj 2009

idem spat kocky dobru noc

estella
31. máj 2009

aj u nas v NR v parku bolo nieco na den deti ale my sme sa tam koli pocasiu tiez nedostali....aj teraz prsiiiiiiiiiiii...zajtra to bude asi rovnaky den ako dnes.... ☹ ☹ ☹

estella
31. máj 2009

veji dobruuuuuuu....

jurocko
31. máj 2009

ahojte takze MDD sa nekonal ale bude sa konat v utorok tak sa tesime..stale iba prsalo.... ale aj napriek tomu den bol v pohode riesilli sme ako budeme robit podkrovie a dole poschodie a prisli sme k zaveru ze mame rovnaky vkus ale draheho su veci ako material a podbne veci a moje zariadzovanie a kuchyna a vyberianie kuchyne ja som taka navrharka--hihi 😀 takze vam prajem sladke snicky....papa/ idem sa najest 😅 /

miriam24
31. máj 2009

Veji .. diki 😉

jurocko - tiez robime nadstavbu .. a co sa tyka materialu tak to nechavam vylucne na muza a zariadovanie nechava viac-menej na mna ale aj tak sa snazi mi povedat svoj nazor .. ak s niecim vyslovene nesuhlasi tak mi to povie .. takze niektore veci budu o kompromisoch .. 😉

kamilka12
31. máj 2009

estell - my sme nakoniec išli do parku ale až o 17-tej..no predtým sme sa zastavili najskor v MC donald..aj tam to bolo natrieskane..ale jeden stol sa našiel. A keď sme prišli do parku, práve to tam všetko už končilo a bola tam nenormálna zima ...tak sme išli domov 😒

estella
31. máj 2009

kamil no skoda ze nam sa nedalo ist.....ja som zvedava kedy uz konecne kupime to auto..manzel je v kuse na nete ale nic sa mu nepaci....uz bol aj pozriet par aut ale neboli dobreeee ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...takto bez auta to je hrozne a este aj ked pocasie nepraje prechadzkam....

kamilka12
31. máj 2009

estell a chcete kúpiť nové alebo jazdené auto?

estella
31. máj 2009

nove urcite nie....na nove nemame....jazdene... 😒

kamilka12
31. máj 2009

Hmm..tak dúfam,že sa vám to do stretka podarí..Držím palce 😉

estella
31. máj 2009

to dufam aj ja...videla som u Zuzky fotky takze vy dve ste sa uz zoznamili.....no my sa asi zoznamime az tam na spolocnom septembrovom stretku lebo nejako sa nam nedari sa stretnut...... 😖

ollako
31. máj 2009

baby caute, tak ja uz teploty nemam, ale mam hnacku a neviem, ci mozem kojit drobca 😒
a co je tu noveho?

miriam24
31. máj 2009

estel .. tiez zhaname `nove` auto .. lebo mame Ciroen Saxo a to je dost malicke ... takze zhaname nieco vacsie a hlavne s vacsim kufrom .. Saxo sme dali na net na predaj ale zatial sa nikto neozval 😖 .. tak uvidime .. lebo najprv musime predat to co mame a az potom kupit druhe ..

kamilka12
31. máj 2009

estell - ja pevne verím, že ak sa oteplí stihneme sa stretnúť do stretka 😉

Oll - tak to teda neviem či možeš..ale asi skor ano..keďže v mlieku sú protilátky..no neviem 😖 Inak mne dnes bolo tiež tak všelijako...chvíľkami na zvracanie..a teraz pred spaním sa nám malý celý povracal, dúfam, že nám tu doma nešarapatí nejaká črevná chrípka 😝

estella
31. máj 2009

miriam my sme mali opet astru combi ale ked sme isli od mojej maminy tak nam vybehla srna a mali sme rozbity cely predok auta....nastastie sme ho predali.....a teraz tiez zhaname combi lebo my potrebujeme velke auto...ale uz rozmyslame ja nad octaviou ale nie combi..ma celkom velky kufor tak mozno by nam aj ta stacila.....

perlab
31. máj 2009

ahojte babenky, ja len na skok
kami, estel, zuzi, škoda, že to nevyšlo .... nevadí, istotne sa čoskoro uvidíme
stretko to istí 🙂 a so zuzkou sa stretneme neskôr
čítať bubdem až zajtra, teraz nemám čas
tak pá a dobrú nocku prajem