• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
kaj,tak vsetko najlepsie..takze bolo rososo...a havino mal kolko??a mal aspon tortu?? :wink: a to stym rozkokosenim poznam..mala je v pohode..davam jej maximalne mesiac a uz bude chodi sama..bez problemov sa postavi kdekolvek a aj sa pusti a stoji...ja stale len hucim aby sa chytila niecoho,lebo hapa..ale ona ma ma na haku a ja smrt v ociach... :sunglasses: inak ok
31. máj 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isli sme podla toho kalendara, tak baba nam vychadzala splodenie april maj tak sme sli ako divi :grinning: a dnes mi prisla mrcha takze nic, ja budem inak hrozna, ja ked vidim tie nadherne babske veci, ako ta satka co ma Zairinka, a sandalky dnes v Tescu s Minnie z Mickey Mouseho no sila
dufam ze bude aj baba chceme len 2 deticky tak snad to vyjde
31. máj 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka ani mi nevrav...presne dnes som aj ja na to v tescu pozerala..ale uz nemozem kupovat nic.,.ma hrozne moc veci a dedo jej stale kupuje v zahranici a nesti ha to mala nosit..aj tie plavky co maju v tescu su uuuuzasne..a jedny tam mali na 0-3 mesiac..skoro som odpadla jake prtave jahodkove..a to disneyovske oblecko sa mi veelmi pacilo..krasne..ach jaj.. :sweat_smile: :sweat_smile:
31. máj 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dik :slight_smile: Havino mal 12 - to uz treba oslavovat, tortu nie, ale kosticku dostala.. :slight_smile: My sme na tom podobne, dnes spravil sam jeden krok, mal neodolatelny ciel - moje vlasy a okuliare...potom sa hned zvalil :slight_smile: A ja tiez sledujem kazdy jeho krok ako ostriez a jemu je jedno, ci capne na zadok, alebo si oskre licko, ja zhiiiiknem a on sa uskrnie... Naucil sa nie-nie, kruti hlvou a prstekom ako ja, ked mu hovorim, co nema...tak ma teraz pekne cvici :slight_smile: A zacal vrcat, pocul vrcat psa, tak teraz stale vrci... no je to zabavicka, z babatka sa uz "premenil" na cloviecika... :slight_smile:
31. máj 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka presne, Disney no krasna, ja som neodolala, musela som mu kupit jedno tricko a mikinku, take to bolo vsetko chutne. Tiez mame vela veci 1/3 next letnej kolekcie, tam som sa vyburila ze uz nekupim nic a kupujem dalej ako diva. Dneska som mu nadhernu Nike supravicku zelenosedu taky je v nej uteseny. MM len skonstatoval ked som prisla domov "No, Teba niekde pustit samu..."
31. máj 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc zelam, som si ani nevsimla kolko je hodin, Branik sa uz bude aj budit pomaly
31. máj 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=3.525.526.1.1.1.&pr=25812
este toto som chcela, to sme kupili kamaratkinej malej no nadherne to je :wink:
31. máj 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anickaajanko dobru noc... joj, to uz je tolko, zachvilu sa aj Janko budi... :slight_smile: Tak idem uz i ja, dobru noc mamicky i babatka
31. máj 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaj,tak to je uz riadny dedo ten vas havo...takze Janko uz dal aj prvy krocik??tak to je kaapo :grinning: :grinning: :grinning:

anicka,no ja som sa musela krotit dnes..bo neplatila som ja nakup..a musim vyplatit kocik..tak ja len ticho pozeram po tych vecickach a srdce mi puka... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem kuknut ako dopedne to tancovanie a pojdem aj ja do chrnenia..dobruuuu
31. máj 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásny deň detí všetkým drobcom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Lubime Vás všetky detúrence :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. jún 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. jún 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mamky,
vsetkym prajeme krasny den deti...my mame dnes 8 mesiacikov, tak oslavujeme 2x :grinning:
1. jún 2009 o 07:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ! :sunglasses:
1. jún 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mame " krasny den" a to ma byt este do stvrtka takto :frowning2: .
1. jún 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitkamalicka: este si tu?

prajeme Adamkovi vsetko naj, naj !

ao si spokojna s vlasmi?
1. jún 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránečko babulky....všetkým Vašim detičkám krásny MDD...my sme hore od pol siedmej....išlo ma poraziť...do polnoci som kukala na Let´s Dance....wrrrr.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

a teraz hajá môj poklad...napapala sa a yaspala...a ja keďže som sa prebrala,tak už som hore...urobila som si kafe a a raňajojky
1. jún 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
celý týždeň má byť škaredo :frowning2:
1. jún 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adamček všetko naj 8 :slight_smile: 8 :slight_smile: 8 :slight_smile: 8 :slight_smile: 8 :slight_smile: 8
1. jún 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maly je dnes jak počasie (väčšinou zamračený) :frowning2:
1. jún 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pridala som pár fotiek..... :wink:
1. jún 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Win zlatá tá si má čim brhliť dasienka
1. jún 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winona24:natalka ma kolko vlaskou :grinning: :slight_smile:
1. jún 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani som spokojna, len som si ich troska skratila, lebo som si ich furt prisadla :sweat_smile:
1. jún 2009 o 08:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co budete dnes baby robit?
mne sa nic nechce :confounded: vcera sme boli na zahrade sme okopavali, tak som totalne znicena. :unamused:
1. jún 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manzelik ma dnes volno a prestalo prsat tak sa pojdeme prejst a do Tesca kupit Adamkovi auticko co mame vyhliadnute a len tak lenosit
1. jún 2009 o 08:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pojdem na material s mužom do Prievidze :wink: a niečo pozrieť do nay a tesca
1. jún 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani no konečne,že má....ja sa už teším na vrkôčiky a podobné srandy
1. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mala je hore, tak idem - uz mam co robit :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko maly v noci zase vymyslal, nechcel inak spinkat len s prsnickom v puse, o stvtej uz zaspal a spal bez neho v postielke do siestej parada :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..no a teraz uz bol taky unaveny, ze zaspal uplne bez zamrncania behom 5 sekund... muz ho polozil do posielky a bol tvrdy :slight_smile:
lucianka aky material ? :confused:
1. jún 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky hlavne win si ma tiez poriadne namotala...no je to nadhera ale asi by som si netrufla
http://www.youtube.com/watch?v=JMOd8aqjDdw&NR=1
1. jún 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok