Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

zuzana1710
31. máj 2009

kaj,tak vsetko najlepsie..takze bolo rososo...a havino mal kolko??a mal aspon tortu?? 😉 a to stym rozkokosenim poznam..mala je v pohode..davam jej maximalne mesiac a uz bude chodi sama..bez problemov sa postavi kdekolvek a aj sa pusti a stoji...ja stale len hucim aby sa chytila niecoho,lebo hapa..ale ona ma ma na haku a ja smrt v ociach... 😎 inak ok

anickaajanko
31. máj 2009

isli sme podla toho kalendara, tak baba nam vychadzala splodenie april maj tak sme sli ako divi 😀 a dnes mi prisla mrcha takze nic, ja budem inak hrozna, ja ked vidim tie nadherne babske veci, ako ta satka co ma Zairinka, a sandalky dnes v Tescu s Minnie z Mickey Mouseho no sila
dufam ze bude aj baba chceme len 2 deticky tak snad to vyjde

zuzana1710
31. máj 2009

anicka ani mi nevrav...presne dnes som aj ja na to v tescu pozerala..ale uz nemozem kupovat nic.,.ma hrozne moc veci a dedo jej stale kupuje v zahranici a nesti ha to mala nosit..aj tie plavky co maju v tescu su uuuuzasne..a jedny tam mali na 0-3 mesiac..skoro som odpadla jake prtave jahodkove..a to disneyovske oblecko sa mi veelmi pacilo..krasne..ach jaj.. 😅 😅

kajkas
31. máj 2009

Dik 🙂 Havino mal 12 - to uz treba oslavovat, tortu nie, ale kosticku dostala.. 🙂 My sme na tom podobne, dnes spravil sam jeden krok, mal neodolatelny ciel - moje vlasy a okuliare...potom sa hned zvalil 🙂 A ja tiez sledujem kazdy jeho krok ako ostriez a jemu je jedno, ci capne na zadok, alebo si oskre licko, ja zhiiiiknem a on sa uskrnie... Naucil sa nie-nie, kruti hlvou a prstekom ako ja, ked mu hovorim, co nema...tak ma teraz pekne cvici 🙂 A zacal vrcat, pocul vrcat psa, tak teraz stale vrci... no je to zabavicka, z babatka sa uz "premenil" na cloviecika... 🙂

anickaajanko
31. máj 2009

Zuzka presne, Disney no krasna, ja som neodolala, musela som mu kupit jedno tricko a mikinku, take to bolo vsetko chutne. Tiez mame vela veci 1/3 next letnej kolekcie, tam som sa vyburila ze uz nekupim nic a kupujem dalej ako diva. Dneska som mu nadhernu Nike supravicku zelenosedu taky je v nej uteseny. MM len skonstatoval ked som prisla domov "No, Teba niekde pustit samu..."

anickaajanko
31. máj 2009

dobru noc zelam, som si ani nevsimla kolko je hodin, Branik sa uz bude aj budit pomaly

anickaajanko
31. máj 2009

http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=3.52...
este toto som chcela, to sme kupili kamaratkinej malej no nadherne to je 😉

kajkas
31. máj 2009

anickaajanko dobru noc... joj, to uz je tolko, zachvilu sa aj Janko budi... 🙂 Tak idem uz i ja, dobru noc mamicky i babatka

zuzana1710
31. máj 2009

kaj,tak to je uz riadny dedo ten vas havo...takze Janko uz dal aj prvy krocik??tak to je kaapo 😀 😀 😀

anicka,no ja som sa musela krotit dnes..bo neplatila som ja nakup..a musim vyplatit kocik..tak ja len ticho pozeram po tych vecickach a srdce mi puka... 😀 😀 😀 😀

idem kuknut ako dopedne to tancovanie a pojdem aj ja do chrnenia..dobruuuu

luciankasebastianko
1. jún 2009

Krásny deň detí všetkým drobcom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Lubime Vás všetky detúrence 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

luciankasebastianko
1. jún 2009

😀 😀 😀 MDD 😀 😀 😀

evitkamalicka
1. jún 2009

ahoj mamky,
vsetkym prajeme krasny den deti...my mame dnes 8 mesiacikov, tak oslavujeme 2x 😀

jana.hcsba
1. jún 2009

dobre ranko ! 😎

jana.hcsba
1. jún 2009

tak to mame " krasny den" a to ma byt este do stvrtka takto ☹ .

jana.hcsba
1. jún 2009

evitkamalicka: este si tu?

prajeme Adamkovi vsetko naj, naj !

ao si spokojna s vlasmi?

winona24
autor
1. jún 2009

dobré ránečko babulky....všetkým Vašim detičkám krásny MDD...my sme hore od pol siedmej....išlo ma poraziť...do polnoci som kukala na Let´s Dance....wrrrr.... 🙄 🙄

a teraz hajá môj poklad...napapala sa a yaspala...a ja keďže som sa prebrala,tak už som hore...urobila som si kafe a a raňajojky

winona24
autor
1. jún 2009

celý týždeň má byť škaredo ☹

luciankasebastianko
1. jún 2009

Adamček všetko naj 8 🙂 8 🙂 8 🙂 8 🙂 8 🙂 8

luciankasebastianko
1. jún 2009

Maly je dnes jak počasie (väčšinou zamračený) ☹

winona24
autor
1. jún 2009

pridala som pár fotiek..... 😉

luciankasebastianko
1. jún 2009

Win zlatá tá si má čim brhliť dasienka

jana.hcsba
1. jún 2009

winona24:natalka ma kolko vlaskou 😀 🙂

evitkamalicka
1. jún 2009

jani som spokojna, len som si ich troska skratila, lebo som si ich furt prisadla 😅

jana.hcsba
1. jún 2009

co budete dnes baby robit?
mne sa nic nechce 😖 vcera sme boli na zahrade sme okopavali, tak som totalne znicena. 😒

evitkamalicka
1. jún 2009

manzelik ma dnes volno a prestalo prsat tak sa pojdeme prejst a do Tesca kupit Adamkovi auticko co mame vyhliadnute a len tak lenosit

luciankasebastianko
1. jún 2009

ja pojdem na material s mužom do Prievidze 😉 a niečo pozrieť do nay a tesca

winona24
autor
1. jún 2009

jani no konečne,že má....ja sa už teším na vrkôčiky a podobné srandy

jana.hcsba
1. jún 2009

no mala je hore, tak idem - uz mam co robit 😀 😀

ollako
1. jún 2009

dobre ranko maly v noci zase vymyslal, nechcel inak spinkat len s prsnickom v puse, o stvtej uz zaspal a spal bez neho v postielke do siestej parada 😝 ..no a teraz uz bol taky unaveny, ze zaspal uplne bez zamrncania behom 5 sekund... muz ho polozil do posielky a bol tvrdy 🙂
lucianka aky material ? 😕

vejinka
1. jún 2009

kocky hlavne win si ma tiez poriadne namotala...no je to nadhera ale asi by som si netrufla

https://www.youtube.com/watch?v=JMOd8aqjDdw