Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
1. jún 2009

ollako auto čalunnícky material kože, koženky

vejinka
1. jún 2009

dieta mi este nespi ..a hulaka v postielke

ka3n
1. jún 2009

...no tak bez k nemu..mne hulaka v behaku 😀

luciankasebastianko
1. jún 2009

zaspava,prso v puse ale jednu ruku mám volnú 🙂

jurocko
1. jún 2009

breee ranko
drobec mi spinka a dnes sa mam stretnut s nasou silvikou ale prsi tak dufam ze nieco z toho bude..jooj tesim sa nanu
katrin si tam?pisala som ti IP....

vejinka
1. jún 2009

a my sme mali jendu z tych zlych noci..maly sa zobudil o pol jednej a ani za toho duba nexcel spat tak som poprosila tata nech ho zobere na ruky..a on ze ci mu ma spadnut ze spi na nohach a ja reku aspom vidis ake to mam ja kazdu noc tolko krat k nemu vstavam a vlastne v polospanku a musim si davat pozor...no tak ho zobral nosil nosil a potom z neho vyslo: ERik si tazky ako kon!! a posadil ho na nasu postel maly sa len usmieval ako slniecko na hnoji ale spat ee vysklbal mi polku hlavy a furt nebol spokojny potom tatovi pichol do oka..a tato sa nastval otocil a spal...a ja som len diemava a erik si spieval..o druhej mi odkvecol najprv si lahol a potom sa pootacal raz k muzovi raz ku mne a zavrel oci a vtedy som vystartovala a dala ho do postielky...chvilku mrncal a potom zaspal..uff a o 4:40 zvonil muzvi budik..lenze mal mu zvonit 5:40 takze nas oboch zobudil a ja som bola zuriva ako pes dingo ..potom som horko tazko zaspala a bac bolo 5:40 a znova budik..nebola som schopna mu ani pusu dat len som bezvladne lezala 😀

miriam24
1. jún 2009

Ahojte ... krasne MDD vsetkym detickam 🙂 .. maleho som rano celeho vyboskavala .. tak pozeral ako puk ze co sa deje .. lebo vzdy je to on kto sa prvy zobudi a robi mi `zle` 😝 .. dufam ze buduci vikend bude pekne lebo chceme si spravit nejaky vylet ... 🙂

johnie
1. jún 2009

ahojre
krasny mdd
baby moje dieta chce samo chodit... chytim ju za obidve ruky a jednu pusta, a vcera navecer az aj tu tu druhu pustala...ze nechaj mama idem sama... super sa jej niekedy podari stat samej bez toho abysa drzala, nechapem z nej, to co ona chce uz chodit? zacala lozit pride ku gaucu postavi sa a ide popri prepleta rucicky nozicky a vzdy sa opica dostane kam potrebuje, ku kvetom k ovladacu... no na nezastavenie...pomoooooooooc 😝

anickaajanko
1. jún 2009

Aj od nas krasne MDD 😀 😀 😀 😀 😀 Adamkovi k osmicke 😉 😉 😉 vsetko naj, nasa noc klasika 3 budenia ale chvalabohu tiche bez placu, napapal sa a spinkal dalej, my mame dnes na namesti MDD resp. mali sme mat, pochybujem ze tam daco bude ked je tak peeeeeeekne ☹ celu noc strasne prsalo

miriam24
1. jún 2009

jeeej prave som objavila Martinkov druhy zubcek 😀

ka3n
1. jún 2009

ahojcek jurocko, teraz som ti pisala IP, idem uz k malemu, dam mu mliecko a ide hajusat..hadam 🙂)

Jurocko a kde sa mas stretnut so sisou, ona je v bardejove? aj my sa mame stretnut zase niekedy u nas, alebo v TT, len musi byt pekne pocko.

Tiez vsetkym krasne MDD prajem.

Anicka, bola si v tej europe? my tam chceme ist cestou do larionu-na stretko, manzel chce na seba nejake znackove veci, maju tam take..ake su tam obchody? Niekedy chodime cez ZA a niekedy cez BB, teraz pojdeme ais cez BB.

miriam24
1. jún 2009

johnie ... tak to budes mat coskoro doma perne 😀 a preco nie .. viem ze niektore deticky chodia uz velmi skoro v tych 10 mes uz aj same .. tak asi bude mala patrit medzi ne ..

a tiez blahozelame Adamkovi k 8.mesiacikom 🙂

natasa8
1. jún 2009

ahojte.... 🙂
Adamkovi vsetko najlepsie k okruhlej osmicke 😵 😵

Mirka.. gratulujem k 2. zubceku 😉

Veji... naaaaaaaaaaaadherne torticky... aj ja take chcem vediet urobit 😅 Asi budem po nociach trenovat, snad za 4 mesiace nieco natrenujem 😒 aj tak v noci na h.... spavame ......

johnie... mala je neskutocne sikovna 😉 😉

kamilka12
1. jún 2009

Ahojte 😵

Johnie - malá je šikulka 😵 , tiež som už o tom počula, že dokonca v 9tich mesiacoch už niektoré behajú..iné zase veľmi skoro rozprávajú takmer všetko...takže može byť...No budeš mať o chvílu doma poplach 😀

vejinka
1. jún 2009

tie torty ma normlane chytili ..xcela by som nieco take vediet ale netrufam si a nemam ani priestor cas a pomocky 😅

vejinka
1. jún 2009

adamkovi vsetko naj k osmicke.. 😉

vejinka
1. jún 2009

no ked tu pisete o tych vasich deturencoch ako sa uz pustaju...az som nesvoja ze moj len sedi ako knedla 😔

kamilka12
1. jún 2009

veji - podobne..tiež by som veľmi chcela niečo také vedieť spraviť..ale nič z toho čo si napísala nemám 😀 ..dokonca ani talent na to..

vejinka
1. jún 2009

ale zasa nemusim s nim chodit na zachod ako to bolo prve mesiace..uf ked si spomeniem ze este bol v perinke..a ja s nim tronila v hajzly lebo som sa bala aby nezostal sam a nezacal sa dusit to teda boli prve mesiace 😕

vejinka
1. jún 2009

kamilka no ja ako aranzerka by som mala mat daco...ale zjavne sa to stratilo ked som opustila posledny krat brany skoly 😖

kamilka12
1. jún 2009

veji - Erik má do 1 roka čas 😉 ...

Martin sa síce postaví v postielke sám ale tie jeho pády vyzerajú hrozivo...on voooobec nevie padať..padá na stranu celý vystretý tak ako je..hlava nehlava...žiadne že by si sadol alebo čo..on letí dole ako stĺp 😀

vejinka
1. jún 2009

mam sesterku cukrarku lenze byva na dolniakoch a ja hore...a navyse caka babo presne vtedy ked som ja cakala Erika 😵

vejinka
1. jún 2009

kamilka aj naucit sa padat je umenie 😅

vejinka
1. jún 2009

ked si predstavim ze Erik bol tuism prve babo co sa sam pretocil v nejakych troch mesiacoch a potom dlho dlho nic ..tak mi je az do placu 😔 ja naivka som si myslela ze bude akcny a ked bdueme na larione uz bdue behat...heh takto bdue behat len mama s Erikom v slingu 😀

natasa8
1. jún 2009

Ja som sa po tyzdni vratila od nasich... som total unavena, nevyspata a doma total bordel, este nemam ani vybalene 😒

My uz mame tiez zubcek, minulu sobotu zrazu zastrngotal o lyzicku 😵 A uz sa tlaci aj druhy, muz mi trvdil ze uz je von, ale ja som to dnes skontrolovala, tak ma na dasienku zrazenu krvicku, takze to bude este otazka 2-3 dni....

Minule som nahodou zistila ze uz aj nasa krpata vie sediet.... zrazu dokaze sediet aj 5 minut a buchat si kockami o seba, ani drzat sa pri tom nemusi 😀 (az mi je blbo sa tym chvalit ked tu uz niektore deturence skoro chodia 😅 ) Inak sa stale len plazime, aj ked ovela rychlejsie ako ked sme odchadzali, a momentalne je najvacsia zabava stverat sa na moje stehna a preliezat mi nohy 🙂

vejinka
1. jún 2009

maly je uz hore prchaam

kamilka12
1. jún 2009

Martin absolútne nelozí a neplazí sa...

robí všteko naopak..správne by malo byť ako napr. claudinkin Lubko..plazenie, potom na štyri, potom štvornožkovanie, prevážiť sa dozadu a sedieť sám, stavanie sa a chodenie

Martin to robí takto: stojí, zo stoja si sadne, načiahne sa dopredu a dá sa na štyri (alebo rovno zo stoja ide na štyri) vydrží tak pár sekúnd a rozpleští sa a potom už len trepe ručičkami a nohami a vytešuje sa z toho...ako ryba na suchu 😅 Ale opačne spraviť tento postup ani za svet 😒

anickaajanko
1. jún 2009

ka3n : kopa len neviem ci sportove ci ake ale je ich tam strasne vela, ja som malemu krasnu Nike vcera kupila aj adidasku mame odtial, najlacnejsi na sportove fiveX ma tam vsetky znacky
http://www.europasc.sk/nakupovanie.php
http://www.europasc.sk/nakupovanie.php?zamerani...

natasa8
1. jún 2009

kamilka... do dvoch mesiacov bude Martinko chodit sam a bude ti jedno ci najskor stvornozkoval a alebo stal 😉