Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
2. jún 2009

ja som si tiež myslela,že jurocko je tehu...

gratulácia...
aj nám vyšiel prvý zub v noci...ráno som jej ho objavila....

jurocko
2. jún 2009

utekam do sprchy dobru nocku 🤐

rony253
2. jún 2009

mne mama povedala, ze aj ja a aj brat sme mali prvy zub ked sme mali 9 mesiacov

johnie
2. jún 2009

ahojte...
jurocko supis ze uz ste zubaci..
a idem aj ja na kute, sa mi dnes nic nechce... a taaa svokraaa .. pomoooooooc
😠

skrecok
2. jún 2009

My tiez pomaly mame postielku ako na hranie ci okrasu. Ked maly ma ist spinkat v postielke tak place, ze az. Najradsej spava s nami v posteli. No co uz, uvidime ako bude dalej.

Dobru noc prajem.

rony253
2. jún 2009

ja uz tlacim do seba druhu zemlu a syry a druhy jogurt, som pažrava jak fras.
a urobila som si taky caj pre kojace matky nie na tvorbu mlieka, ale na vitaminy, ktore ja a mala potrebujeme.

perlab
2. jún 2009

ahojte babulky, noooo, tu je ale vrava 😉 a o takom čase? čo nemôžete spávať 😀

natasa8
2. jún 2009

prisla som precitat co sa tu dnes popisalo a tu je tak rusno 😉

moja mala sa uz 3 - krat od vecera zobudila, ale len som nakojila a zaspala 😒

jurocko - gratulujem k zubku 😉

perlab
2. jún 2009

čau rony,
no prepáč, že dôchodkyne 😀 , ale aj tak tam budeme najväčšie kočky 😀 po tridsiatke

rony253
2. jún 2009

je neskutocne co ja pojem, ked tu vecer sedim pri pocitaci, ale to je tym kojeni. Kocky dobru nocku, zajtra som tu ako na koni, ked budem mat cas. papa a peknu noc a pekne rano, papapapapapapapapap

skrecok
2. jún 2009

Jurocko, gratulujeme k prvemu zubku. 🙂

natasa8
2. jún 2009

no.. nerada sa priznavam,ale ja mam tiez po tridsiatke 😅

perlab
2. jún 2009

a k tej svadbe, tak tá naša bola úžasná. mali sme presne 100 ľudí a bolo super. doteraz spomíname. vôbec nebanujem, ja som sa v tých prípravách vyžívala, normálne som si chcela otvoriť svadobnú agentúru 😀

rony253
2. jún 2009

Aej perlab, co si doteraz robila? hadam nezehlila?
Natas kolko po tridsiatek?
Perlab vsak zeny po tridsiatke su v najlepsich rokoch 🙂
to vazne uz len asi Sara jedina nema zub. 😒

rony253
2. jún 2009

jeeeeeeeeeeej natas, az teraz viem kto si na fb, musela som si kliknut na tvoje fotky a v jednom albume mas fotku, no na fb som nevedala ako sa tu volas. pardon, ale teraz uz viem. A uz mi je zle ako psovi, prezrala som sa, vypila pol litra vody a caju dokopy. No hadam budem mat mlieka dost na tu tretiu hodinu.

natasa8
2. jún 2009

rony... buduci pondelok 1 rok 😀

nam vysiel prvy zub minulu sobotu, a uz ide dalsi - uz je krvave diasienko

no my sme mali na svadbe 40 ludi, ale mam pocit ze priprav bolo rovnako ako pre 100 ....

perlab
2. jún 2009

rony, čo čakáš, keď ty si mala v 9. mesiacoch. sara nemá mať prečo skorej

perlab
2. jún 2009

nie, nežehlila som 😀
debatili sme s mužom a romika zaspala až po ordinácii

perlab
2. jún 2009

rony, zajtra idem pozrieť tie topánočky, dnes tá baba mala nejaký program 😨

perlab
2. jún 2009

dočítavam vás trošičku ....
čerešne môžete dávať, jahody nie /až po roku/

perlab
2. jún 2009

rony, tak to teda manželovi nesmieš urobiť 😉 , že vymeniť náušničky, keď ich ON vybral
počkaj do roka a kúpiš k roku iné 😉

rony253
2. jún 2009

o.k. perlab, poslala som este nejake maily a cakam kedy mi dojde potrvdena rezervacia na letenky a nejako nehcodi, musim zajtra volat kamosku na to letisko, ze to nejako neprebehlo, ona to totiz rezervovala a aj zaplatila. tak musim vyckat. Perlab, ja musim zajtra zehlit, zase ma caka kopaaaaaaaaaaaaa. Uz vazne idem, este som ani v tej sprche nebola, ale uz letima hajat. zajtra budem znova hotova. papa vypinam to

perlab
2. jún 2009

krásne fotečky, rony

rony253
2. jún 2009

Perlab, my uz mame troje nausnice a som povedala, ze tieto uz ma k roku, nebudem kupovat, kazde 3 mesiace nausinice. tieto su posledne, a on mi povedal,ze sa nebude hnevat ak ich vymenin, ja ich vymenim len kvôli tym dvom modrym kamienkom, proste mi to tam nesedi, bude mat len 5 bielych kamienkov. on sa nebude zlostit, to sme boli v takom dnes zhone pri tych nakupoch a zacalo aj prsat, a on rychlo vletel do zlatnictva aja som sa ho pytala ktore a on ze s modrymi ockami, takze zajtra doobedu este posledujem ako sa jej hodia a ked ma to bude rozculovat, poobede ich pojdem vymenit.

perlab
2. jún 2009

ježiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiš, tak ja mám plnú pračku. ja koza /to mám od rony/, teraz ma napadlo, že som ešte z popoludnia ju nevybrala. tak letím vešať, sušičku nemám 😒 .
tak pá a dobrú noc 😉

rony253
2. jún 2009

zajtra Saru s tymi nauskami odfotim a pridam tu na kona, cinknem ti, aby si sa pozrela, potrebujem asi viac nazorov, lebo s tymi dvoma modrymi ockami nie su typicke ale atypicke,ja mam rada, atypicke veci no som zvedava na nazor, mozno len ja som ina 🙂

perlab
2. jún 2009

máš pravdu, s čisto bielymi budú krajšie. veď nemusí mať na uškách semafor 😀

perlab
2. jún 2009

rony, my sme asi všetky ženy nejaké INÉ 😀

perlab
2. jún 2009

tie modré kamienky sú bledomodré? /belasé?/

rony253
2. jún 2009

Perlab, aj ja mam plnu pracku, ale teraz uz je neskoro to vyberat, to som prala este rano, takze zajtra rano ju pustim na novo, aspon bude mat Sara na co pozerat. idem aj ja papa