Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

klaudinka21
3. jún 2009

ahojte kočky, konecne som sa aj sem dostala, rastu nam dalsie zubky takze je v poslednej dobe u nas peklo ak sa to da tak nazvat,teraz navela zaspala KONECNE,aspon trosku volna 😒

claudinka
3. jún 2009

STRETKO V MEDICKEJ ZAHRADE V BA!!!
V STREDU, CIZE DNES, SI SPRAVIME MALY DEN DETI V MEDICKEJ ZAHRADE.. Stretneme sa pri vchode pri cintorine na tych prvych dvoch lavickach, co tam hned su po lavej strane a odtial si uz najdeme nejakeho vhodneho fleka na sedenie, lezanie, lozenie, stavanie sa na travicke uz teraz sa na Vas a Vase deturence veeelmi teskam.. A priblizny cas stretnutia stanovime okolo jednej, ked sa deticky naobeduju kto pride neskor, skor, kludne napiste, budeme tam (teda aspon dufam)..

kamilka12
3. jún 2009

terezicka...no..neviem čo by som na tvojom mieste spravila 😕 ..asi by som sa u svojej dr. informovala, aké riziko hrozí pri šarlachu...teda ak ho niekto prekonal.. 😕

silwietta
3. jún 2009

claudi ja sa stale neviem rozhodnut, ci pridem na to stretko alebo nie... sa bojim, ze sa pokazi pocasie, a maly mi nechce spinkat, tak neviem ci to budem stihat... ale posli mi pre istotu cislo na teba (ja som stratila skoro vsetky cisla, lebo maly mi zrusil telefon) keby ze nahodou este dobehnem...

silwietta
3. jún 2009

a dokedy tam planujete byt? ci sa mi vobec oplati... ale asi nie, lebo ako som pozerala vlaky tak mi ide o pol jednej a potom az o pol stvrtej 😢

vejinka
3. jún 2009

u nas leje 😔

anickaajanko
3. jún 2009

vazne veji no u nas je chvalabohu pekne, uz sme boli vonku, teraz spinka a este raz pojdeme, triedila som mu vecicky, vyhodila som celu skrinu, uz tam mal dost malych

johnie
3. jún 2009

mne vyhadzuje skrinu babo... 😀

johnie
3. jún 2009

a veselo si pri tom spieva 😀 😀

anickaajanko
3. jún 2009

johnie 😀 hlavne ze sa bavi, mamina uprace

zabavka
3. jún 2009

ahojte babulky...
nehnevajte sa že vám vpadám do debaty, ale chcem malej kúpit už konečne tie sandálky, len neviem ktoré.
Aké by ste si vybrali? http://www.slovobuv.sk/index.php?option=com_zoo...

estella
3. jún 2009

ahojte...tak to co ste sa bavili o tej vyvolavacke a nespavosti u deti ja mozem len potvrdit..pri Stella som si toho teda uzila.....ako pisete pol hodina avyspata ci zec den alebo v noci....

terez no mala by som ja veru strach....kedze ma mala soplik ma aj oslabenu imunitu a ktovie ako jej male telicko zareaguje ked sa stretne s takou aj ked prekonanou chorobou....

luciankasebastianko
3. jún 2009

Ahojte malý práve mal menšiu nehodu lozil podstolom tak ako vzdy a zrazu sa mu šmyklo a asi bude modrina na líčku dala som mu obklad ale už to je fijalkové 😢

euffra
3. jún 2009

do kelu baby, ja som chcela prist na to stretko a uplne som na to zabudla, mala je ale aj chora, teda ma tu teplotu, tak by som aj tak nemohla, nech vam deturence nenakazi. co keby sme si to este zopakovali taketo stretko, ale iny den, nie stredu, lebo my zaciname buduci tyzden novy kurz plavania stredy a piatky, tak iny den dajme stretko bud v medickej alebo sade janka krala

zabavka, ja by som vybrala tieto Ex 3770

terezicka, ja by som to tiez nedovolila, opytaj sa svojej doktorky, co ona povie a ked aj ona povie ze je to riziko, tak to budes mat potvrdene od doktorky a s tym uz mozes namietat proti vyroku, ze to nemoze dostat.

kamilka12
3. jún 2009

johnieeee - pozerala som video malej na FB ona je neskutočná 🙂 ...šak ona ti už normálne chodí 😀 😀 ..a to nemá ani 9 mesiacov..no podarená je... šikulka 😉

anickaajanko
3. jún 2009

tie su krasne zuzka, keby sa to dalo objednat tak tie sede vezmem aj Brankovi, velmi mile papucky, ale to asi nie su vhodne na chodzu? ci ano?
no my ideme kuk na koncert, na namesti bude Desmod k volbam zadarmo, tak ideme kuk, len Branik zdriemol, tak cakam

jurocko
3. jún 2009

ahojteeee...dnes sme boli prvykrat na nocniku a dvakrat sme mali uspech..tobiaskovi ked zacal hrat nocnik tak sa tesil 😀
mne lekarka povedala ze na prve chodenie musi byt tvrda podrazka a take co ukazala zuzka 1710 su fakt krasne ale podla mna nie na prve chodenie..lebo sa teraz vyvija klemba do 3 rokou..preto by mali mat deticky topanky s vystelkou aby sa dobre ta klenba vyvijala.....
zuzi ja si myslim ze tie topanky vobec nie su vhodne na chodenie ale je to moj nazor....ved ked sa opytas rehabilitacnej tak pochybujem zeby ti tie topanky povedala ze su dobre..lebo klenba je na nohe velmi dvolezita...chodila som s karin dva roky na rehabilitacne lebo sme cvicili vojtovku tak ta lekarka mi povedala...ale ako chcete..len som chcela poradit ale kazdy ma svoj nazor...
porozmyslaj zuzi

jurocko
3. jún 2009

dobre idem trochu upratat..a večer zehlit..sme sami lebo tatik je v sluzbe a pride zajtra rano....tak idem paaaaaaaaaaaa

rony253
3. jún 2009

Ahojte, tak Sara uz spi, ale to bol boj pokial zaspala. nakojila som ju, odgrgla si a ked sme si lahli rev, a pretacala sa a revala a tahala ma. tak som ju vzala na ruky, trosku sme pochodili a lahli znova a znova rev. tak som si myslela, ci este nie je hladna, tak ze jej este urobim UM tak som jej ho urobila, trosku vypila a zacala kusat do cumla, ja som jej flasku vytahovala a ona ju tahala spät, ale len kusat cumel, to sa vraj nema robit, tak som flasku odlozila a zase rev, ked som jej ju dala cucla 2x a znova okusovala cumel. odlozila som ju totalne. zacala revat a pretacat sa tak som jej dala gelik na dasna, chvilu bol pokoj a znova rev, uz som bola vazne vytocena, lebo toto robila 45 min. Ja som teda kludny clovek, ale ta to robila akokeby naschval, tak od piatej uz ledva zila unavena jak kon a ked ma uz spat, zacne robit cirkus. zase sme sa prechadzali a dala som ju k hrackam a ta natahovala ruky ku mne, tak na ruky, a uz som kolabovala, ked dostala štikutku, isla som jej urobit caj, trosku si cucla a zacala sa rehotat, a veselo kusala cumel, poviem vam keby mala 3 roky, riadne je dam na prdel, uz ma vytacala. Aj ked ona za to nemoze, ale nechcela sa ani hrat ani spat ani na rukach ani nic, len vymyslala.
lahli sme si, a neviem ako sa mi podarilo ju uspat, ale este mrncala aj so zatvorenymi ocami. A na dasnach nema ani hrbolcek, takze zub sa neukazuje. Je to typicka Vaha nevie co chce, raz sa rehoce a potom place.

rony253
3. jún 2009

az mi je luto, ze som mala nervy v cudu, ale drzala som sa, ved je tak zlatunka bambulka.
kde steeeeeeeeeeeeeeee??????????????????

vejinka
3. jún 2009

rony mas ty ale betarku 😅

Erik tiez uz buva ale to iste robi s flaskou ako tvoja len hryzie a hryzie k tomu slintaaa a uz uz som ho xcela kojit a spat tak sa mi dokakal ze az strach samozrejme uz okupany...no ale aspom ze sa nepokakal v noci to by som nezvladla ho prebalit a vyzeralo to ako hnacka....asi zo zubkov

vejinka
3. jún 2009

ale vzdy ked mi takto rychlo zasppi co len cucne...tak za pol hoidnu sa zobudi strasnym revom... 😔

ollako
3. jún 2009

ahojte tak my mame konecne kocik a vymenili mi ho za trojkolku a vsetko funguje tak ako ma, tak som spokojna 🙂
rony moj maly zaspi, len na didke aj pri telke, takze ja si pozriem spravy on dudka a zaspinka, len ho prenesiem a je to no niekedy este zacne mrncat, tak si ho vezmem znova, ale vacsinou je do 5 min . uspaty
rony a co malej nedas panadol chudatko sa takto trapi 😒 , ja som mu dala panadol a hajkal v pohode do polnoci 😅 , no potom, ked sa prebral som mu uz nedala a uz bol spanok horsi, len mu ho nechcem davat moc, ale aspon na chvilocku sa mu ulavi 😉

natasa8
3. jún 2009

ahojte... no moja bola dnes ako certik, cez den spala len dva krat po 30 minut, no ale za odmenu mame aspon druhy zubok 😵 😵

vejinka
3. jún 2009

natas super super 😉

rony253
3. jún 2009

ahoj olla, a naco jej mam davat panadol, vsak nema teplotu ani jej nic nie je, len spekuluje, ona sa netrapi, len nechce spat, a hrobolcek nemame ani jeden , takze ani zuby to nie su, len vymysla. Ona mi spi pekne aj v noci a aj cez den nemame problem. Ja do nej nebudem davat sirupy, ked jej nic nie je.

vejinka
3. jún 2009

ja nevladzem.. 😔

natasa8
3. jún 2009

dnes som malej skusila dat na veceru prvy krat mliecnu kasu. Kupila som jej Sunarku so psenicou. Prvu lyzicu spapala, ale ju striaslo. Druhu som do nej natlacila nasilu a potom ju kus naplo. Tretiu mi vyrazila z ruky takze kasa po celej kuchyni 😠
Tak som jej urobila tu smradlavu alnaturu psenovu s vodou - bola podarena ako nazerala do taniera ze co jej to teraz nesiem 🙂 Neviem ako to rozoznala, ale hned otvorala pusu ako vtacatko a spraskala 200 ml.

Neviem ako ju naucim na tu mliecnu kasu... vasim drobcom to chutilo od zaciatku ?