• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
ahoj babuci
dik.. :astonished:
tie co spominala zuzana?
3. jún 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem:slight_smile:) ake spominala zuzana?
3. jún 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie take ake capaky?s mekkou podražkou?
uz ste doma?
3. jún 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som pozerala na tvojho jozinka je fakt krasny
3. jún 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer...
babu tak nakoniec ste boli len vy dve?
3. jún 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj, dnes bolo stretko? Ja som na to uplne zabudla. :astonished:

Babuci, vdaka po nedavnej neprijemnej tazkej chorobe zaostavame v motorike, je este slabucky - to je pochopitelne po chorobe, nestvornozkuje co sa neurologicke nepacilo - ale teraz tu citam, ze nie sme jedini :confounded:.
3. jún 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude dobre skrecok..uvidis..kazde dieta je ine...moj uz chce chodit..chodi okolo nabytku..pusta jednu rucku...a za ruky chce hrozne chodit................
3. jún 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akolko ti važi?
3. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skecok neboj, to sa upravi a nie vsetky deticky stvornozkuju..

jurocko dikes:slight_smile:))

no najprv sme boli len mi dve a potom prisli za nami na dulak kvietocek a misik...
3. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj stale sa stavia na nohy a chodi okolo postielky, ale kedze sa nevie posadit sam, malo sa plazi a nestvornozkuje a to je podla nej zle. Uz nechcem pisat stale negativne veci, proste mame smolu a dufame, ze nova Dr. ho da postupne do poriadku. Len jedine vieme, ze bude stale chudulinky a s tym nic neurobime. Ja som bola a stale som :astonished: .

Aspon, ze ste neboli iba vy dve sami. :sweat_smile:
3. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute... pre nas bolo to stretko fakt skoro, mne mala len o jednej vstala

skreci, ani nasa nechce sediet a stava sa...
3. jún 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, som hladna, tak si nieco dam....
3. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj skrecok, nic si z toho nerob, my vobec nelozime, ani neštvornožkujeme, ani sa sama neposadi ani vlastne nic, len sa prekruca, ani sa v postielke nepostavi, ale ked mi sedi na kolenach tvarou ku sa ma chyta za tricko a tak sa postavi, ze sa ku mne pritiahne. A boli sme minuly týžde u doktora a ten povedal, ze je v poriadku, ze mozno ano lozit nebude, ale sa rovno postavi a bude chodit.
3. jún 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, co ta tvoja doktorka robi tragediu, vska nie kazde dieta lozi, podla mna to trosku prehana, vska ked sam stoji, tak neviem kde je problem, a ani my navazime 10 kg, len 7150 gr. mala na poslednej kontrole minuly týžden a tiez povedal, ze je presne ako pisu tabulky na jej vyšku, a dokonca presahuje tu vahu.
Len sa prosim ta netrap. ta doktorka, by mala vediet, ze nie kazde dieta štvornozkuje a lozi a niektore ani nesedi, ale vyvija sa inak.
3. jún 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do sprchy, este sa tu zastavim, prave som dokojila malu.
3. jún 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidis Risko všetkych predbehne...... :wink: :wink: :wink: :slight_smile: len sa netrap :dizzy_face:
3. jún 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som dojedla rezen a hranolky a este som hladna. Hmm, este si dam sladke :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Inak uz som kludnejsia, som zvedava co povedia na rehabilitacii. Dakujem vam, baby. :wink:

Idem pozerat s manzelikom nejake DVD, pockam uz kedy sa Risko zobudi na kojenie.
Tak sa majte krasne a dobrucku noc. :slight_smile:
3. jún 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

moje dieťa nechce spať :angry: Toto čo robí teraz robil naposledy keď mal 4 mesiace :angry: Som zvedavá, kedy zaspí a do kedy bude spať zajtra ráno :pensive:
3. jún 2009 o 23:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
ja ze nakuknem, co ste popisali zasa dnes a vidim, ze sa tu aj v takejto nocnej hodine veselo debatuje...

skrecok neboj... mozno na rehabilitaciu pojdete iba raz a len vam ukazu ako cvicit a troska pocvicite a uz bude behat:slight_smile: ide leto, deticky budu zvedave...
3. jún 2009 o 23:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa asi pred dvoma tyzdnami tak bala, ze ci bude hovorit lebo si neblabotal a teraz sa tak rozhovoril, takze ono naozaj asi vsetko pride ked ma
3. jún 2009 o 23:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no neverím??? prvá??? tak to sa mi 100 rokov nestalo...

tak my sme sa včera presunuli z BB do BA....a keďže sme prišli len o pol tretej stretko sme nestihli...čo nás teda mrzí ...ale liptov to istí :wink:
4. jún 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes zase prvaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
4. jún 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A uz som chcela pisat,ze prvaaaa,ale ste ma predbehli :slight_smile:
4. jún 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte damy :slight_smile:

winon,tak uz ste doma?..cesta bola dobra?..dufam,ze ste nam s Natalkou kyvali ked ste isli okolo :slight_smile:
4. jún 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme mali hroznu noc,kazdu chvilu bol hore a plackal..nejak sa nam aj sopliky pridruzili :cry:
4. jún 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ew dobrá....ja s malou nemám problém pri cestovaní...klop klop chvalabohu...

a vieš,že som na Vás myslela,keď sme prechádzali cez Hliník....kde Vy tam vlastne bývate???? :wink:
4. jún 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera som nas konecne objednala na sono ohladom kontroly refluxu..tak 17.6. o 6.30h..dufam,ze ho uz nebudeme mat..musim ale zohnat jednu davku obycajneho nutrilonu,lebo ze pri AR mliecku to nie je mozne odsledovat..
4. jún 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Winon,hned pri ceste v tych 8 poschodovych cinzakoch..z balkona sme vam kludne mohli mavat :slight_smile:
4. jún 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a vieš,že som si aj myslela??? :wink: Vy bývate sami s Peťom alebo s rodičmi???
4. jún 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy,
my sme mali opat strasnu prestrasnu noc, v noci opat horucka 38, stale sa budila a strasne plakala, utisit sa dala jedine natriasnim na rukach.
napiste mi prosim viac o tych homeo, ako sa volaju, ako sa beru, ci skutocne zaberaju. ja mam pocit, ze tieto stavy ma zo zubkov, uz ma vonku 6 zubov a doteraz kazdy vysiel von len hnackami, ziadne teploty, teraz co sa to porobilo :frowning2: .
k tym topanockam, ja sa priklanam k nazoru, ze tiez pevna podrazka a pevny clenok a tvarovane. chodenie na boso je urcite najzdravsie, ale nie na tych nasich rovnych podlahach, ale vonku, na trave a kamienkoch, tam ano, ale na rovnej podlahe klenba predsa klesa dolu a nic ju nedrzi v makkych topanockach. ja budem malu v lete ked bude teplo vyzuvat naboso na trave a kamienkoch, nech beha, ale akonahle je na rovnej podlahe, tak len v topanockach
4. jún 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok