Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jurocko
3. jún 2009

ahoj babuci
dik.. 😲
tie co spominala zuzana?

babuci
3. jún 2009

neviem🙂) ake spominala zuzana?

jurocko
3. jún 2009

tie take ake capaky?s mekkou podražkou?
uz ste doma?

jurocko
3. jún 2009

teraz som pozerala na tvojho jozinka je fakt krasny

johnie
3. jún 2009

dobry vecer...
babu tak nakoniec ste boli len vy dve?

skrecok
3. jún 2009

Joj, dnes bolo stretko? Ja som na to uplne zabudla. 😲

Babuci, vdaka po nedavnej neprijemnej tazkej chorobe zaostavame v motorike, je este slabucky - to je pochopitelne po chorobe, nestvornozkuje co sa neurologicke nepacilo - ale teraz tu citam, ze nie sme jedini 😖.

jurocko
3. jún 2009

bude dobre skrecok..uvidis..kazde dieta je ine...moj uz chce chodit..chodi okolo nabytku..pusta jednu rucku...a za ruky chce hrozne chodit................

jurocko
3. jún 2009

akolko ti važi?

babuci
3. jún 2009

skecok neboj, to sa upravi a nie vsetky deticky stvornozkuju..

jurocko dikes🙂))

no najprv sme boli len mi dve a potom prisli za nami na dulak kvietocek a misik...

skrecok
3. jún 2009

Moj stale sa stavia na nohy a chodi okolo postielky, ale kedze sa nevie posadit sam, malo sa plazi a nestvornozkuje a to je podla nej zle. Uz nechcem pisat stale negativne veci, proste mame smolu a dufame, ze nova Dr. ho da postupne do poriadku. Len jedine vieme, ze bude stale chudulinky a s tym nic neurobime. Ja som bola a stale som 😲 .

Aspon, ze ste neboli iba vy dve sami. 😅

ba80
3. jún 2009

caute... pre nas bolo to stretko fakt skoro, mne mala len o jednej vstala

skreci, ani nasa nechce sediet a stava sa...

skrecok
3. jún 2009

Hm, som hladna, tak si nieco dam....

rony253
3. jún 2009

ahoj skrecok, nic si z toho nerob, my vobec nelozime, ani neštvornožkujeme, ani sa sama neposadi ani vlastne nic, len sa prekruca, ani sa v postielke nepostavi, ale ked mi sedi na kolenach tvarou ku sa ma chyta za tricko a tak sa postavi, ze sa ku mne pritiahne. A boli sme minuly týžde u doktora a ten povedal, ze je v poriadku, ze mozno ano lozit nebude, ale sa rovno postavi a bude chodit.

rony253
3. jún 2009

neviem, co ta tvoja doktorka robi tragediu, vska nie kazde dieta lozi, podla mna to trosku prehana, vska ked sam stoji, tak neviem kde je problem, a ani my navazime 10 kg, len 7150 gr. mala na poslednej kontrole minuly týžden a tiez povedal, ze je presne ako pisu tabulky na jej vyšku, a dokonca presahuje tu vahu.
Len sa prosim ta netrap. ta doktorka, by mala vediet, ze nie kazde dieta štvornozkuje a lozi a niektore ani nesedi, ale vyvija sa inak.

rony253
3. jún 2009

idem do sprchy, este sa tu zastavim, prave som dokojila malu.

jurocko
3. jún 2009

uvidis Risko všetkych predbehne...... 😉 😉 😉 🙂 len sa netrap 😵

skrecok
3. jún 2009

Uz som dojedla rezen a hranolky a este som hladna. Hmm, este si dam sladke 😝.

Inak uz som kludnejsia, som zvedava co povedia na rehabilitacii. Dakujem vam, baby. 😉

Idem pozerat s manzelikom nejake DVD, pockam uz kedy sa Risko zobudi na kojenie.
Tak sa majte krasne a dobrucku noc. 🙂

kamilka12
3. jún 2009

Ahojte,

moje dieťa nechce spať 😠 Toto čo robí teraz robil naposledy keď mal 4 mesiace 😠 Som zvedavá, kedy zaspí a do kedy bude spať zajtra ráno 😔

sasasx
3. jún 2009

ahojte baby
ja ze nakuknem, co ste popisali zasa dnes a vidim, ze sa tu aj v takejto nocnej hodine veselo debatuje...

skrecok neboj... mozno na rehabilitaciu pojdete iba raz a len vam ukazu ako cvicit a troska pocvicite a uz bude behat🙂 ide leto, deticky budu zvedave...

sasasx
3. jún 2009

ja som sa asi pred dvoma tyzdnami tak bala, ze ci bude hovorit lebo si neblabotal a teraz sa tak rozhovoril, takze ono naozaj asi vsetko pride ked ma

winona24
autor
4. jún 2009

no neverím??? prvá??? tak to sa mi 100 rokov nestalo...

tak my sme sa včera presunuli z BB do BA....a keďže sme prišli len o pol tretej stretko sme nestihli...čo nás teda mrzí ...ale liptov to istí 😉

bubinko83
4. jún 2009

a dnes zase prvaaaaaaaaaaaaaa 😀

eweny
4. jún 2009

A uz som chcela pisat,ze prvaaaa,ale ste ma predbehli 🙂

eweny
4. jún 2009

Ahojte damy 🙂

winon,tak uz ste doma?..cesta bola dobra?..dufam,ze ste nam s Natalkou kyvali ked ste isli okolo 🙂

eweny
4. jún 2009

My sme mali hroznu noc,kazdu chvilu bol hore a plackal..nejak sa nam aj sopliky pridruzili 😢

winona24
autor
4. jún 2009

ew dobrá....ja s malou nemám problém pri cestovaní...klop klop chvalabohu...

a vieš,že som na Vás myslela,keď sme prechádzali cez Hliník....kde Vy tam vlastne bývate???? 😉

eweny
4. jún 2009

Vcera som nas konecne objednala na sono ohladom kontroly refluxu..tak 17.6. o 6.30h..dufam,ze ho uz nebudeme mat..musim ale zohnat jednu davku obycajneho nutrilonu,lebo ze pri AR mliecku to nie je mozne odsledovat..

eweny
4. jún 2009

Winon,hned pri ceste v tych 8 poschodovych cinzakoch..z balkona sme vam kludne mohli mavat 🙂

winona24
autor
4. jún 2009

a vieš,že som si aj myslela??? 😉 Vy bývate sami s Peťom alebo s rodičmi???

euffra
4. jún 2009

ahojte maminy,
my sme mali opat strasnu prestrasnu noc, v noci opat horucka 38, stale sa budila a strasne plakala, utisit sa dala jedine natriasnim na rukach.
napiste mi prosim viac o tych homeo, ako sa volaju, ako sa beru, ci skutocne zaberaju. ja mam pocit, ze tieto stavy ma zo zubkov, uz ma vonku 6 zubov a doteraz kazdy vysiel von len hnackami, ziadne teploty, teraz co sa to porobilo ☹ .
k tym topanockam, ja sa priklanam k nazoru, ze tiez pevna podrazka a pevny clenok a tvarovane. chodenie na boso je urcite najzdravsie, ale nie na tych nasich rovnych podlahach, ale vonku, na trave a kamienkoch, tam ano, ale na rovnej podlahe klenba predsa klesa dolu a nic ju nedrzi v makkych topanockach. ja budem malu v lete ked bude teplo vyzuvat naboso na trave a kamienkoch, nech beha, ale akonahle je na rovnej podlahe, tak len v topanockach